|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 2/26/2007 Mesaje: 45
| Si e noi, va rugammmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!! Cinciu Matei-Ioan Etem, 28.04.2006. Si va multumim! |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 2/8/2007 Mesaje: 14165
| Am crescut si noi si am ajuns aici:Ioan-Cristian:21.09.2006.Ma primiti?E prima zi si sunt putin intimidat de atatia copii mai mari. |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 9/18/2008 Mesaje: 968
| Ne incadram si noi la ceasta categorie. Radu-Grigoras 12 februarie 2006. |
|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 11/10/2008 Mesaje: 13
| vrem si noi aici!!! DANIELE JONATHAN-17 FEBRUARIE 2005
|
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 1/17/2008 Mesaje: 27681
| Madalina Andreea,16 septembrie 2006 |
|
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 3/4/2006 Mesaje: 448
| GAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAA!!! Am trecut la alta categorie.......... MULTUMESC CA M-ATI GAZDUIT AICI O PERIOADA BUNA DIN COPILARIA MEA! Cu mult drag, Ana. |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 9/18/2008 Mesaje: 968
| Noi nu suntem in listuta! |
|

 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 7/15/2008 Mesaje: 119
| Uite ca venim si noi aici: Anca Ioana ,2 ani si 9 luni(04.04.2006):018: |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 1/11/2009 Mesaje: 5442
| Si eu si eu...Evelina 9.12.2006. |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| si noi.....Alex 23.08.2006 |
|
 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 11/19/2006 Mesaje: 13514
| Tudor Mihai: 06.02.2007 |
|
 Nivel: ALBA CA ZAPADA
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 17939
| Pentru ca nu am mai actualizat de mult listuta, am incercat acum o actualizare.
In cazul in care observati omisiuni / greseli, va rog sa mi le semnalati aici ca sa pot corecta lista.
Multumesc. |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 10/5/2008 Mesaje: 766
| si noi...Maria Magdalena la categ 2-3 ani
dn: 19 feb 2007 |
|
 Nivel: ALBA CA ZAPADA
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 17939
| Am actualizat. |
|
 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 11/19/2006 Mesaje: 13514
| Adriana,chiar inaintea mesajului tau e trecut si Mi al meu...daca vrei sa-l treci si pe el pe lista. |
|
|
|