Copii 2 - 4 ani Poze - 7
Subiectul anterior · Subiectul urmator
emanuelaan
Scris: Thursday, August 28, 2008 5:41 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 5/28/2006
Mesaje: 493
love love doamne ce mult ai crestut pitici!!!
hop si noi ras daria 2 ani si 4 luni
Kiki
Scris: Thursday, August 28, 2008 6:45 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Mesaje: 36610
Ema si Daria, bine ati revenit! hearts hearts
emanuelaan
Scris: Thursday, August 28, 2008 6:50 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 5/28/2006
Mesaje: 493
pupici pupici kiki
Maria & Mario
Scris: Thursday, August 28, 2008 7:40 PM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Mesaje: 9883
Alexia , ne-a fost tare dor de tine . mami te tine numai ascunsa ! Ia sa o certi , da ? Pupici , Gropite !

Daria , domnisoara in toata regula ! Cu costum deux piece , ce mai ! cartliontata , frumoasaaa foc !

Pupam frumoasele !!! si burtica ! computerlove computerlove computerlove
raly
Scris: Thursday, August 28, 2008 10:06 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Mesaje: 25891
Ooooo...Daria...ce frumoasa esti!computerlove computerlove
emanuelaan
Scris: Thursday, August 28, 2008 10:55 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 5/28/2006
Mesaje: 493
Maria & mami pai suntem domnisoare si trebuie sa avem sutien sic a facut un mare scandam in magazin pt costum cum sa mearga ea cu pupica (putica) goala fool
ralycomputerlove
Mela
Scris: Thursday, August 28, 2008 11:24 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Mesaje: 13514
Daria,primeste si de la noi niste pupiceipupici pupici pupici
Maria & Mario
Scris: Wednesday, September 3, 2008 9:53 PM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Mesaje: 9883
Cred, noi nu am avut probleme cu afisat Putzica hohot

Dar pana una alta sa va prezentam noutati despre noi :

O plimbam pe Fifi a noastra , cadou surpriza de la tati !



Si ne jucam toata ziua cu ea , veselie mare !



A venit toamna si la noi ! :



Rochitica tricotata de la Matusica noastra scumpa !



Si v-o prezentam pe verisoara mea Stefania ! Semanam ?

Kiki
Scris: Wednesday, September 3, 2008 9:59 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Mesaje: 36610
Mariuca, ce scumpa esti! Si Stefania... hearts hearts Pupam 2 floricele!
Iar Fifi e tare simpatica si jucausa! yes
ingerash
Scris: Wednesday, September 3, 2008 10:01 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Pup toti copilasii din aceasta categorie.In curand soseste printr-e voi si Madalina,in 16 septembrie face 2 anisorihearts
Mela
Scris: Wednesday, September 3, 2008 10:11 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Mesaje: 13514
Mariuca,esti scumpica si dulcica,iar Fifi e cool

ps:ii doresc mamei tale ca Fifi sa se invete afara cat mai repederas sic
Fluturas
Scris: Thursday, September 4, 2008 12:37 AM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
Mesaje: 9778
inger7 wrote:
Pup toti copilasii din aceasta categorie.In curand soseste printr-e voi si Madalina,in 16 septembrie face 2 anisorihearts

nici nu observasem ca e doar cu 2 zile mai mare ca si karina

mariucami se pare mie sau ti-ai schimbat look-ul?esti tare frumoasa,iar fifi e...superba,cred ca o iubesti tare,iar cu stefania mi se pare ca aveti genele,sprancelene si gura la fel.pupici pentru doua frumoase
kali
Scris: Thursday, September 4, 2008 7:41 AM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Mesaje: 14390
Mariuca, imi era dor de tinecomputerlove
Esti o frumoasa si o dulce si m-au da gata papuceii cu Fifi... iar Fifi cu codita e bestiala!
Pup cu drag!
raly
Scris: Thursday, September 4, 2008 7:52 AM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Mesaje: 25891
Mariuca ce catelus frumos ai si stralucesti de fericire cand te joci cu el!Sa-ti traiasca si sa ai grija de el!computerlove computerlove
cute_babies_of_mine
Scris: Wednesday, September 10, 2008 12:48 PM
Avatar
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
Mesaje: 8978
Mariuca, ce domnisoara te-ai facut! Si esti atat de frumoasa!love love iloveyou

Noi am fost duminica la soacra mea, Maria!

Intai am jucat mini-golf:



Iar la poza cu tortul, fiu-miu era preocupat! Mai mult ocupat, decat "pre"...hohot hohot

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.