|
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 5/28/2006 Mesaje: 493
| doamne ce mult ai crestut pitici!!! hop si noi daria 2 ani si 4 luni
 |

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 2/14/2006 Mesaje: 36610
| Ema si Daria, bine ati revenit! |
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 5/28/2006 Mesaje: 493
| kiki |

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 2/13/2006 Mesaje: 9883
| Alexia , ne-a fost tare dor de tine . mami te tine numai ascunsa ! Ia sa o certi , da ? Pupici , Gropite !
Daria , domnisoara in toata regula ! Cu costum deux piece , ce mai ! cartliontata , frumoasaaa foc !
Pupam frumoasele !!! si burtica ! |

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| Ooooo...Daria...ce frumoasa esti! |
|
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 5/28/2006 Mesaje: 493
| Maria & mami pai suntem domnisoare si trebuie sa avem sutien a facut un mare scandam in magazin pt costum cum sa mearga ea cu pupica (putica) goala raly |
|
 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 11/19/2006 Mesaje: 13514
| Daria,primeste si de la noi niste pupicei |
|

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 2/13/2006 Mesaje: 9883
| Cred, noi nu am avut probleme cu afisat Putzica
Dar pana una alta sa va prezentam noutati despre noi :
O plimbam pe Fifi a noastra , cadou surpriza de la tati !

Si ne jucam toata ziua cu ea , veselie mare !

A venit toamna si la noi ! :

Rochitica tricotata de la Matusica noastra scumpa !

Si v-o prezentam pe verisoara mea Stefania ! Semanam ?
 |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 2/14/2006 Mesaje: 36610
| Mariuca, ce scumpa esti! Si Stefania... Pupam 2 floricele! Iar Fifi e tare simpatica si jucausa! |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 1/17/2008 Mesaje: 27681
| Pup toti copilasii din aceasta categorie.In curand soseste printr-e voi si Madalina,in 16 septembrie face 2 anisori |
|
 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 11/19/2006 Mesaje: 13514
| Mariuca,esti scumpica si dulcica,iar Fifi e
ps:ii doresc mamei tale ca Fifi sa se invete afara cat mai repede |
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 11/22/2006 Mesaje: 9778
| inger7 wrote:Pup toti copilasii din aceasta categorie.In curand soseste printr-e voi si Madalina,in 16 septembrie face 2 anisori nici nu observasem ca e doar cu 2 zile mai mare ca si karina
mariucami se pare mie sau ti-ai schimbat look-ul?esti tare frumoasa,iar fifi e...superba,cred ca o iubesti tare,iar cu stefania mi se pare ca aveti genele,sprancelene si gura la fel.pupici pentru doua frumoase |
|

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 5/27/2006 Mesaje: 14390
| Mariuca, imi era dor de tine Esti o frumoasa si o dulce si m-au da gata papuceii cu Fifi... iar Fifi cu codita e bestiala! Pup cu drag! |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| Mariuca ce catelus frumos ai si stralucesti de fericire cand te joci cu el!Sa-ti traiasca si sa ai grija de el! |
|

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 4/4/2006 Mesaje: 8978
| Mariuca, ce domnisoara te-ai facut! Si esti atat de frumoasa!
Noi am fost duminica la soacra mea, Maria!
Intai am jucat mini-golf:

Iar la poza cu tortul, fiu-miu era preocupat! Mai mult ocupat, decat "pre"...
 |
|
|
|