Concursuri-Cum ar trebui sa fie un concurs de crosetat/tricotat?

Options Concursuri-Cum ar trebui sa fie un concurs de crosetat/tricotat?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
dana78
Postat: Friday, September 9, 2011 7:05 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
alimami deacord cu tine in tot.creativitatea trebuie rasplatita.imi place ideea ta despre cum s-ar face un concurs.ar trebui sa se recupereze ideea originala a concursurilor fie crosetate fie tricotate.CREATIVITATE.eu pe linga ideiile tale, si eu as avea altele:culoare sau ce stiu eu sa se dea un anumit model dar nu piesa.adica de exemplu ,,scoici,, si fiecare e liber sa faca cel duce capul.si asa e adevarat concurs.nu a face aceeasi piesa dar in culori si marimi diferite.eu am partecipat la 3concursuri asa cu piese obligatorii.numi pare rau ca oricum m-am ales cu piese ce imi plac dar as prefera concursurile unde fiecare e liber de a alege ce sa faca cu ,,titlul,,concursului.haideti fetelor ca sunt destule lucruri ca suntem obligate a face in afara forumului.nu va e deajuns?ras serviciul, taxeleras macar aici sa fim libere.
are dreptate ingerash.treci la fapte ca vei avea concurente.thumleft newclap newclap
ps:cum sa mai spus fiecare e liber sa partecipe sau nu la concursuri ,sa aprecieze sau nu piesa concursului si deci fiecare trebuie sa fie liber sasi expuna ideea proprie apropo de concursuri fara ca cineva sa se supere.pupici pupici
t-mihaela
Postat: Friday, September 9, 2011 7:12 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Concursuri de creatie ma intereseaza si pe mine daca faceti...sau daca le pastrati pe cele deja lansate.salut
alimami
Postat: Friday, September 9, 2011 8:37 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/2/2009
Postari: 1847
Locatia: Romanica
Dupa parerea mea cele care castiga unul din concursurile de acum trebuie sa propuna urmatoarea tema. Asa e corect.Dar acestea pot reveni la teme creative daca vor. Poate ramane doar unul cu model dat,unul mai altfel,unul poate numai de tricotat,unul de crosetat,unul cu tricotat/crosetat imbinate...nush
georgyana
Postat: Friday, September 9, 2011 10:02 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 12/9/2009
Postari: 4771
Locatia: constanta
Ali da-i drumu la un Concurs ras atata agitatie fapte nu vorbe ...ca nu a interzis nimeni genul asta de concurs angel
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed