Concurs Strollers luna iunie 2009 - Sunt copil, am energie
Subiectul anterior · Subiectul urmator
raly
Scris: Wednesday, July 22, 2009 10:16 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Noi vrem sa-i multumim din suflet Mihaelei pentru ca a renuntat la premiu in favoarea noastra,Ingeras chiar esti un ingeras,si sa te ajute bunul Dumnezeu sa primesti inmiit bunatatea ta de care dai dovada.A ajuns si la noi premiul,poze nu am facut sper sa ma intelegeti ca nu am avut timp dar promit in cel mai solemn mod ca maine o sa facem si o sa le postam,in orice caz Raul a fost foarte incantat de trotineta.Multumim atat sponsorului cat si Ingerasului nostru scump si dragcomputerlove computerlove computerlove
ingerash
Scris: Wednesday, July 22, 2009 10:31 PM
Nivel

Inregistrat: 1/17/2008
raly wrote:
Noi vrem sa-i multumim din suflet Mihaelei pentru ca a renuntat la premiu in favoarea noastra,Ingeras chiar esti un ingeras,si sa te ajute bunul Dumnezeu sa primesti inmiit bunatatea ta de care dai dovada.A ajuns si la noi premiul,poze nu am facut sper sa ma intelegeti ca nu am avut timp dar promit in cel mai solemn mod ca maine o sa facem si o sa le postam,in orice caz Raul a fost foarte incantat de trotineta.Multumim atat sponsorului cat si Ingerasului nostru scump si dragcomputerlove computerlove computerlove

Cu mare drag!Ma bucur ca ii place lui Raulyes yes yes yes hearts Sa o foloseasca cu mare drag!angel
oanamaria
Scris: Thursday, July 23, 2009 8:05 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Ingersa te felicit din suflet ca ai renuntat la premiu in favoarea lui Raul!Inca o data demonstrezi ca esti o persoana minunata careia ii place sa daruiasca ,sa faca bucurii celor din jur.Te admir mult si sa ti se intoarca inmiit toate bucuriile care le faci!computerlove newclap
KRYS85
Scris: Thursday, July 23, 2009 8:42 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 9/23/2008
Putine persoane care fac asemenea gesturi,bravo Ingeras,Dumnezeu sa-ti dea sanatate,Raly(Raul)felicitari pentru premiu!!!
ingerash
Scris: Thursday, July 23, 2009 10:38 AM
Nivel

oanamaria,cristina85,pupici pupici am invatat ca trebuie sa fac zilnic ceva pentru semeniangel coeur de la o vorba buna pana la fapte.Si simt rasplata...
danab
Scris: Thursday, July 23, 2009 10:56 AM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Sunt dorite asemenea concursuri, iar eu am participat cu pozele Mirunei ca sa fie participare, nu ma gandeam la premiu (e primul pe care il castigam). Acum Miruna se lauda la toti ca e tricicleta pe care a castigat-o ea ras desi nu stie de unde sau cum.
Poze pun imediat ce reusesc sa descarc din aparat.

Felicitari Ingeas pentru gest. Raul, sa folosesti bine trotineta, ca e super. majoreta majoreta
La noi va fi mostenire de familie, ca e rezistenta. ras
Lilly of the valley
Scris: Thursday, July 23, 2009 7:29 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
ce gest frumosgrup coeur
ingerash
Scris: Thursday, July 23, 2009 8:11 PM
Nivel

danabpupici pupici pupici ,deci planuiti inca un bebehearts coeur

mariuta,dar din dar se face Raiangel coeur
danab
Scris: Thursday, July 23, 2009 10:14 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
inger7 wrote:
danabpupici pupici pupici ,deci planuiti inca un bebehearts coeur

mariuta,dar din dar se face Raiangel coeur

Ingeras, pana la al doilea bebe mai sunt o fina de 1,5 ani si o nepotica de 2 luni care vor folosi, la vremea lor, tricicleta.

Premiul cel mare:

Fericita posesoare:
raly
Scris: Thursday, July 23, 2009 10:39 PM
Nivel

Inregistrat: 12/17/2007
Am promis,si revenim cu poze!

ingerash
Scris: Thursday, July 23, 2009 11:46 PM
Nivel

Raul sa te bucuri de trotinetacoeur computerlove este pentru tine din tot sufletul, Madalina te pupa dulcepupici

danab,ce mandra este printesa!love hearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.