
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 3/2/2010 Mesaje: 296
| A iesit super rochita O sa fie innebunita dupa maneci purtatoarea ( eu as fi ) felicitari |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 11/16/2010 Mesaje: 310
| foarte frumoasa rochita,imi place combinatia de linii in zig-zag, sa o poarte sanatoasa! |
|
 Nivel: Senior
Inregistrat: 6/20/2008 Mesaje: 5142
| bleaumihaelamariana wrote:
Foarte faina, imi place mult . Ce i-ar place si Dariei o rokita dinasta ... |
|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 1/17/2011 Mesaje: 58
| bleaumihaelamariana wrote:gata si eu:  superba
|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 12/1/2008 Mesaje: 3113
| foarte frumoasa rochita |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/13/2010 Mesaje: 1340
| am terminat si eu puloverul pentru baiatul meu . sunt ultima oare?!! dar sa vo arat. astept critici. |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/13/2010 Mesaje: 1340
| am terminat si eu puloverul pentru baiatul meu . sunt ultima oare?!! dar sa vo arat. astept critici.
e marisor sper ca-i va veni si la toamna
ligia27 attached the following image(s):
 
|
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 10/27/2010 Mesaje: 383
| Frumos |
|
 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 7/28/2009 Mesaje: 874
| multumesc frumos de aprecieri,si voi ati lucrat lucrusoare fff dragute, o sa fie fff greu la votare |
|
 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 7/28/2009 Mesaje: 874
| t-mihaela wrote:Foarte faina, imi place mult .  Ce i-ar place si Dariei o rokita dinasta ...
pai...fa-i, e f usor model si placut la lucrat |
|
 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 11/11/2010 Mesaje: 160
| cand este ultima zi pentru postatul creatiilor? mai am o maneca si nu prea am timp. |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Ligia sa il poarte cu drag! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 6/11/2010 Mesaje: 1295
| ligia, mai bine sa fie mai mare ca sa fii sigura ca il va purta..decat mic aceasta este una din bascutele( caciulile ) facute de mine si pe care a vrut calc sa o ataseze, mai am dar cica sunt prea mari asa ca...mai vorbim verusca attached the following image(s):
 
|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 9/8/2007 Mesaje: 1640
| laura31 wrote:cand este ultima zi pentru postatul creatiilor? mai am o maneca si nu prea am timp.
Pe 15 februarie e ultima zi in care puteti posta ce ati lucrat. Laura, mult spor! 
Mihaelamariana si Ligia, felicitari pentru creatiile ce le-ati terminat!
Verusca ,te rog sa atasezi inca o data doar poza cu caciula pentru ca nu o pot salva asa cum e acum.
Denisa Stefania,si de la tine astept o poza! Ai reusit sa mai faci? Daca nu, trimite-mi una din cele facute deja in care e fetita imbracata. |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 6/11/2010 Mesaje: 1295
| hai sa vedem... poate merge una din doua
verusca attached the following image(s):
 
|
|
|
|