Concurs "Maini indemanatice" 17
Subiectul anterior · Subiectul urmator
RuxandraS
Scris: Friday, November 19, 2010 2:22 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
Carla asta mi-as fi dorit si eu, plus ca am luat in cont si propunerile voastre de la celalalt topic cu sugestii, in speranta ca voi satisface cat mai multe gusturi.
multumesc fetelor si va astept in numar mare.computerlove computerlove computerlove computerlove
raly
Scris: Friday, November 19, 2010 4:53 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Mesaje: 25891
Ce tema frumoasanewclap newclap
florymarry
Scris: Friday, November 19, 2010 6:07 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/8/2010
Mesaje: 757
ce tentanta e tema asta...si chiar ne ajuta si cu cadourile de craciun...

am o intrebare doar...trebuie toate cele trei culori sau putem face si combinand doar doua din ele?
de ex la o caciula de mos craciun ar veni doar rosu si alb... multumesc pt raspuns

superba tema Ruxandra newclap newclap
valentina
Scris: Friday, November 19, 2010 7:06 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/8/2007
Mesaje: 1640
Imi place foarte mult tema aleasa de tine!

Sper sa am timp sa si impletesc ceva, ca ideea o am in minte de mult timp.
KALE
Scris: Friday, November 19, 2010 7:18 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/21/2010
Mesaje: 2870
newclap newclap newclap Ruxi, bine te-ai gandit! Ne-ai pus mintea la contributie...sa vedem...sa vedem...dance
RuxandraS
Scris: Friday, November 19, 2010 7:23 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
florymarry wrote:
ce tentanta e tema asta...si chiar ne ajuta si cu cadourile de craciun...

am o intrebare doar...trebuie toate cele trei culori sau putem face si combinand doar doua din ele?
de ex la o caciula de mos craciun ar veni doar rosu si alb... multumesc pt raspuns

superba tema Ruxandra newclap newclap

trebuie toate cele 3.poti face caciula si ii pui un ciucurel verde.
KALE wrote:
newclap newclap newclap Ruxi, bine te-ai gandit! Ne-ai pus mintea la contributie...sa vedem...sa vedem...dance

ma bucur, pentru ca asta am urmaritras ras
florymarry
Scris: Saturday, November 20, 2010 12:41 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/8/2010
Mesaje: 757
multumesc pentru raspuns...si eu voi participa la concurs... o sa imi pun imaginatia in functiune si voi pune poze cu ce voi incepe :)
RuxandraS
Scris: Saturday, November 20, 2010 1:27 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
florymarry wrote:
multumesc pentru raspuns...si eu voi participa la concurs... o sa imi pun imaginatia in functiune si voi pune poze cu ce voi incepe :)

abia stept sa vei mesteriitopai topai topai
ingerash
Scris: Saturday, November 20, 2010 1:57 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Super concurs,voi participa si eu!hearts yes yes yes
timea
Scris: Saturday, November 20, 2010 9:14 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 3/2/2010
Mesaje: 296
Luni merg sa-mi cumpar fire :) Incerc si eu ceva yes
otilia gergely
Scris: Sunday, November 21, 2010 3:39 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 9/4/2009
Mesaje: 308
La concursul acets particip si eu!

Bravo!
RuxandraS
Scris: Sunday, November 21, 2010 8:05 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
va astept cu dragmajoreta majoreta majoreta majoreta
oanamaria
Scris: Sunday, November 21, 2010 10:46 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Abia astept sa vad ce ati mai lucrat!Spor la lucru tuturor harnicutelor!
clalina
Scris: Monday, November 22, 2010 2:38 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/25/2010
Mesaje: 1585
poate am sa particip si eu, imi place mult tema si trebuie sa-i fac ceva sarei pt craciun
se participa doar cu un singur articol?
RuxandraS
Scris: Monday, November 22, 2010 3:14 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
clalina wrote:
poate am sa particip si eu, imi place mult tema si trebuie sa-i fac ceva sarei pt craciun
se participa doar cu un singur articol?

da sigur.unu e minim hearts hearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.