Concurs "Maini indemanatice" 17
Subiectul anterior · Subiectul urmator
RuxandraS
Scris: Friday, November 19, 2010 7:15 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
O seara magica de Craciun-culorile rosu, alb, verde

Se poate realiza ORICE jucandu-ne cu aceste 3 culori care trebuie sa existe toate in opera de arta,dar sa te duca cu gandul la Magia Craciunului.Sper ca v-am gadilat macar putin imaginatia,eu asta sper.

REGULAMENT:
1.Durata concursului 19.11.2010-19.12.2010
2.Perioada de votare 20.12.2010 ora 00.00 pana la data de 22.12.2010 ora 23.59, urmand anuntarea castigatoarei
3.Poate participa orice persoana inscrisa pe forum daca au postat un obiect lucrat de manuta lor in afara concursului.
4.Se poate participa cu cate obiecte doriti,votarea se va face in baza unui nr.,primit in functia intrarii in cuncurs,acesta il voi pune eu pe poza editata.Nu se voteaza persoana si piesa.
5.Obiectele pot fi tricotate si/sau crosetate
6.Minim 2 poze din timpul lucrului intr-un cadru familiar(iar daca se poate si datate ar fi ideal pentru a nu se mai crea discutii.)
7.perioada de concurs se poate mari la cerere.
8.Certurile sunt interzise.Orice sugestie sau critica o astept pe PM.

Toate acestea fiind zise va urez din tot sufletul SUCCES!majoreta majoreta majoreta majoreta
INSPIRARTIE:

mirela74chris
Scris: Friday, November 19, 2010 7:17 AM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Mesaje: 8601
Ruxandra frumoasa tema!!!!newclap
laura&deny
Scris: Friday, November 19, 2010 8:23 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/24/2010
Mesaje: 98
foarte frumoasa tema pacat k sarbatorile nu mai au acelasi farmec ca atunci cand eram mici(ei bn k eu sunt o fire f copilaroasa si traiesc fiecare moment cu intensitate plang cand ninge ras ,iar bradul il fac dupa 1 de atat bucurie)iar bucuria cea mai mare e fetita mea care mi-am dorit-o enorm
sper sa particip si eu vreau sa fac atat de multe si mie k nu term nici una
MELI
Scris: Friday, November 19, 2010 8:42 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/18/2010
Mesaje: 99
Am avut eu o presimtire ca va fi legat de sarbatorile ce vor veni tema concursului.
Felicitari Ruxandra si pentru pulover si pentru tema concursului!!!!!
MELI
Scris: Friday, November 19, 2010 8:58 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/18/2010
Mesaje: 99
[quote=laura&deny]foarte frumoasa tema pacat k sarbatorile nu mai au acelasi farmec ca atunci cand eram mici(ei bn k eu sunt o fire f copilaroasa si traiesc fiecare moment cu intensitate plang cand ninge ras ,iar bradul il fac dupa 1 de atat bucurie)iar bucuria cea mai mare e fetita mea care mi-am dorit-o enorm
sper sa parti



Laura in ceea ce priveste magia sarbatorilor daca noi vrem sa aibe o frumusete ca in copilaria noastra tre sa credem in asta si va fi la fel!!!!
La noi mama facea in asa fel ca noi toti pregateam casa de sarbatori si fiind implicati in acest proiect noi savuram fiecare moment. Si sa stii ca noi(eu si frati mei)la randul nostru ducem flacara asta mai departe si facem magia sa renasca in fiecare an. Si noi retraim aceeasi poveste de craciun ca si in copilarie!!!!!!!!!!!!!!!
si pentru mine telul vietii mele este fetita mea si familia
laura&deny
Scris: Friday, November 19, 2010 9:15 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/24/2010
Mesaje: 98
oanamaria
Scris: Friday, November 19, 2010 10:25 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Super tema !Felicitari Ruxi!newclap
diana-andreea
Scris: Friday, November 19, 2010 10:34 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
daca nu va suparati imi permit sa postez cateva modele in ton cu subiectul concursului


diana-andreea attached the following image(s):
crossstitch%20borduur%20(49).pngdeer.pngxmas%20kerstmis%2012.pngcrossstitch%20borduur%20(51).pngnordic%20norwegian%20n%20(7).pngxmas%20kerstmis%2011.png

timea
Scris: Friday, November 19, 2010 10:43 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 3/2/2010
Mesaje: 296
Perfecta tema :)
Plus ca poate fi facuta apoi cadou
AlexandraL
Scris: Friday, November 19, 2010 11:17 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/18/2007
Mesaje: 3818
Frumoasa tema, sper sa treaca si pe la mine inspiratia si sa lucrez ceva computerlove
laura&deny
Scris: Friday, November 19, 2010 11:33 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/24/2010
Mesaje: 98
bv diana superbe yes yes
RuxandraS
Scris: Friday, November 19, 2010 11:53 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
Mesaje: 1639
ma bucur ca va place grup grup grup dar sa nu uitati ca trebuie sa fie predominat cele 3 culori chiar daca faceti o diagrama.pt ca tema e magia craciunului dar uitilizand rosu, alb, verde.
spor sa aveti si va astept in numar maremajoreta majoreta majoreta majoreta
carla
Scris: Friday, November 19, 2010 12:05 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Mesaje: 14165
Ruxandra,rapida ai fost!newclap
petronela_gav
Scris: Friday, November 19, 2010 12:07 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/5/2009
Mesaje: 1537
newclap ce concurs interesant
Ana
Scris: Friday, November 19, 2010 12:52 PM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
Frumoasa tema,imi placehearts hearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.