Concurs "Mâini îndemânatice" nr .8
Subiectul anterior · Subiectul urmator
RuxandraS
Scris: Tuesday, January 5, 2010 7:07 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/22/2009
alimami wrote:

Nu sunt carcotasa..dar chiar vreau sa stiu daca e cadou de Craciun sau nu tema,ca daca a trecut Craciunul si nu au fost gata cadourile,inseamna ca nu au fost facute cadou.Deci pot si eu sa intru in concurs cu altceva.Eu m-am straduit sa fie cadou si de asta am facut toate in zilele de pana la Craciun.Daca nu-s cadouri,atunci vreau sa particip cu alt obiect facut de mine acum vreo 2-3 zile.Deci cum e treaba cu cadoul?Sunt sau nu cadouri de Craciun??

si eu m-am chinuit sa fie de craciun gata,si am lucrat si noaptea,de fapt mai mult noaptea,dar daca nu ai avutcand sa termini si cadoul este pt cineva din familie,eu zic ca se poate dasi dupa.si e vorba de idee de cadou,fiind perioada craciunului s-a spussa fie de craciun.hai sa nu ne certam si sa ne suparam cand e un concurs in care ne relaxam,facem fata la o tema noua,dacavrem sa participam participam,daca nu nu si gata.regulamentul era pus din prima zi a concursului.nu inteleg de ce intervin discutiile acum?hai ca fim pacifiste si sa nu ne suparam cand nu avem de ce.bataus bataus bataus closedtopic
sweety
Scris: Tuesday, January 5, 2010 7:44 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/30/2009
alimami wrote:

Nu sunt carcotasa..dar chiar vreau sa stiu daca e cadou de Craciun sau nu tema,ca daca a trecut Craciunul si nu au fost gata cadourile,inseamna ca nu au fost facute cadou.Deci pot si eu sa intru in concurs cu altceva.Eu m-am straduit sa fie cadou si de asta am facut toate in zilele de pana la Craciun.Daca nu-s cadouri,atunci vreau sa particip cu alt obiect facut de mine acum vreo 2-3 zile.Deci cum e treaba cu cadoul?Sunt sau nu cadouri de Craciun??

dak te deranjeaza k nu i l-am dat malinei de craciun...si k nu e cadou de craciun....pot foarte frumos sa nu mai particip...k vad k te-a iritat foarte tare k nu a fost cadou de craciun... Craciun,,,o zi k oricare alta...eu fetei mele pot sa-i fac cadouri in fiecare zi...pt ea "craciun"e in fiecare zi...deci atita timp cit e bradul facut (mai e pina pe 7 cind il stringem) poate sa-l considere cadou de Craciun...
carla
Scris: Tuesday, January 5, 2010 7:46 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Da,se numeste"Cadoul de Craciun",dar daca era de Craciun trebuia sa fie gata concursul pe 24 Dec.computerlove
madanuta
Scris: Tuesday, January 5, 2010 7:50 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/26/2007
Ce-o iesi pana la urma???uff uff uff
alimami
Scris: Tuesday, January 5, 2010 7:52 PM
Nivel

Inregistrat: 11/2/2009
carla wrote:
Da,se numeste"Cadoul de Craciun",dar daca era de Craciun trebuia sa fie gata concursul pe 24 Dec.computerlove

Tocmai..si pana atunci trebuiau sa fie toate gata,sa se dea la cei dragi.Asta era ideea mea.Pt ca unele(ca mine)am inteles ca trebuie lucrate pana de Craciun-deci 7-25dec,iar altele au inteles ca e un cadou de Craciun ce poate fi lucrat si azi si dat si de Boboteaza..sau poate fi orice,inceput inainte sau dupa Craciun doar sa fie gata pana in 10ian.
alimami
Scris: Tuesday, January 5, 2010 7:56 PM
Nivel

sweety wrote:

dak te deranjeaza k nu i l-am dat malinei de craciun...si k nu e cadou de craciun....pot foarte frumos sa nu mai particip...k vad k te-a iritat foarte tare k nu a fost cadou de craciun... Craciun,,,o zi k oricare alta...eu fetei mele pot sa-i fac cadouri in fiecare zi...pt ea "craciun"e in fiecare zi...deci atita timp cit e bradul facut (mai e pina pe 7 cind il stringem) poate sa-l considere cadou de Craciun...

Nu ma deranjeaza nimic,nu o lua personal.Nu am facut referire la tine,nu are rost sa te simti.Eu am inteles gresit tema,am crezut ca e Cadou de Craciun.Ma bucur ca pt voi e Craciunul in fiecare zi:)Imi cer mii de scuze daca am facut vreodata referire la numele tau.
RuxandraS
Scris: Tuesday, January 5, 2010 7:56 PM
Nivel

imi pare rau ca spun fetelor care s-au superat ca de ce nu s-a terminat cadoul pana pe 24 ca sunt rautacioase, imi pare rau.credeam ca e pentru relaxare, nu pentru suparariclosedtopic tunete tunete
sweety
Scris: Tuesday, January 5, 2010 7:58 PM
Nivel

fetelor eu MA RETRAG din concurs, am crezut k e un concurs de relaxare, sa mai invatam ceva una de la cealalta...dar ce sa invatam' cum sa fim rautacioase? costumelul o sa il termin k e pt fata mea... si o sa il postez la topicul corespunzator... nu de alta dar mi se face greata cind vad k se ajunge la dicsutii de nimic... discutii inutile...imi pare rau k eu pun suflet pt tot ce fac chiar ma bucuram k pot participa si eu la inca un concurs...

spor la lucru celorlalte participante...
alimami
Scris: Tuesday, January 5, 2010 8:00 PM
Nivel

Si eu ma retrag din concurs pt ca nu am inteles bine tema si deci nu m-am apucat de ceva lucrusor klumea,pt care aveam timp din 7dec pana in 10ian.sorry Probabil voi participa la un concurs cand o sa inteleg mai bine regulile lui(scrise,nescrise si de care or mai fi)
dalimana
Scris: Tuesday, January 5, 2010 8:04 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 1/5/2007
*in primul rand multumesc tuturor fetelor care au avut un cuvant de spus despre boleroul meu
*in al doilea rand felicitari membrei noastre cu nume dulce, caci a lucrat o vestuta tare frumoasamajoreta
*in al treilea rand, carcotaselor le recomand sa citeasca regulamentul de la pagina 1, oricum nu cred ca vreuna dintre participante s-a inscris pentru a castiga efectiv ceva (premiul fiind simbolic), ci pentru ca tot au lucrat ceva pentru o persoana draga cu ocazia Craciunului. Parerea mea este ca ar trebui sa fie o "atmosfera" placuta pe forum, de apreciere reciproca, macar pentru placerea de a ne fi aproape unele celorlalte.grup grup grup
RuxandraS
Scris: Tuesday, January 5, 2010 8:07 PM
Nivel

sweety wrote:
fetelor eu MA RETRAG din concurs, am crezut k e un concurs de relaxare, sa mai invatam ceva una de la cealalta...dar ce sa invatam' cum sa fim rautacioase? costumelul o sa il termin k e pt fata mea... si o sa il postez la topicul corespunzator... nu de alta dar mi se face greata cind vad k se ajunge la dicsutii de nimic... discutii inutile...imi pare rau k eu pun suflet pt tot ce fac chiar ma bucuram k pot participa si eu la inca un concurs...

spor la lucru celorlalte participante...

spuneam ca cele care s-au suparat pe cele care nu au terminat cadoul pana pe 24.citeste mai bine te rog.
RuxandraS
Scris: Tuesday, January 5, 2010 8:11 PM
Nivel

dalimana wrote:
*in primul rand multumesc tuturor fetelor care au avut un cuvant de spus despre boleroul meu
*in al doilea rand felicitari membrei noastre cu nume dulce, caci a lucrat o vestuta tare frumoasamajoreta
*in al treilea rand, carcotaselor le recomand sa citeasca regulamentul de la pagina 1, oricum nu cred ca vreuna dintre participante s-a inscris pentru a castiga efectiv ceva (premiul fiind simbolic), ci pentru ca tot au lucrat ceva pentru o persoana draga cu ocazia Craciunului. Parerea mea este ca ar trebui sa fie o "atmosfera" placuta pe forum, de apreciere reciproca, macar pentru placerea de a ne fi aproape unele celorlalte.grup grup grup

newclap newclap newclap newclap
exact subscriu.nu trebuie sa se retraga nimeni,pentru ca regulile sunt puse din prima zi.si sa fim seriosi,nu facem ceva doar pentru concurs,facem ceva pt copii nostri sau cei dragi noua,daca facem doar sa castigam........asta e.eu una daca pot fac daca nu astae,dar nu ma supar nici pe mine nici pe altii.va roooooooooooog mult detot nu va certati.computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
sweety
Scris: Tuesday, January 5, 2010 8:21 PM
Nivel

de fiecare data cind particip la vreun concurs...in totdeauna cind participam la concursuri cistigam cite ceva... uneori medalii, alteori cupe... de la voi??? va zic eu si da la concursurile organizate de noi fetele am de cistigat...in totdeauna EXPERIENTA...inveti ceva la fiecare concurs....
madanuta
Scris: Tuesday, January 5, 2010 8:22 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/26/2007
dalimana wrote:
Parerea mea este ca ar trebui sa fie o "atmosfera" placuta pe forum, de apreciere reciproca, macar pentru placerea de a ne fi aproape unele celorlalte.grup grup grup

Subscriu!

Dragele mele, haideti sa tragem linie! Daca va amintiti, Mirela, cea care a propus concursul a avut initial o alta tema: "Manusi", iar cateva dintre noi am comentat cum ca ar fi prea grea tema. Atunci, Mirela , la sfatul TMihaelei a schimbat tema concursului in "Cadou de Craciun", fara sa isi dea seama, probabil, ca tema nu corespunde cu termenul, ca sarbatoarea Craciunului e de mult terminata pe 10 ianuarie...
Ea a dorit doar sa fim noi multumite si sa participam.
Asa ca...va rog, haideti sa ne gandim si la Mirela...cred ca niciuneia dintre noi nu ne-ar placea sa avem incurcaturi cand propunem un concurs.

Deci, haideti sa participam toate... si care am teminat pana in 24 si care terminam pana pe 10 si sa nu ne mai certam! angel angel angel
RuxandraS
Scris: Tuesday, January 5, 2010 8:31 PM
Nivel

madanuta wrote:

Subscriu!

Dragele mele, haideti sa tragem linie! Daca va amintiti, Mirela, cea care a propus concursul a avut initial o alta tema: "Manusi", iar cateva dintre noi am comentat cum ca ar fi prea grea tema. Atunci, Mirela , la sfatul TMihaelei a schimbat tema concursului in "Cadou de Craciun", fara sa isi dea seama, probabil, ca tema nu corespunde cu termenul, ca sarbatoarea Craciunului e de mult terminata pe 10 ianuarie...
Ea a dorit doar sa fim noi multumite si sa participam.
Asa ca...va rog, haideti sa ne gandim si la Mirela...cred ca niciuneia dintre noi nu ne-ar placea sa avem incurcaturi cand propunem un concurs.

Deci, haideti sa participam toate... si care am teminat pana in 24 si care terminam pana pe 10 si sa nu ne mai certam! angel angel angel

ai asa mare dreptate!!!computerlove computerlove hearts hearts hearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.