Concurs HairCare luna iunie - Schimbare de look
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Tzepii
Scris: Wednesday, May 27, 2009 5:51 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/13/2006
Concurs "Schimbare de look"

Regulamentul concursului "Schimbare de look" :

Fiecare membru participant trebuie sa posteze doua fotografii, una înainte si alta dupa schimbarea de look.Câstigatorii vor fi alesi prin votul membrilor înscrisi, în functie de cât de mare este schimbarea si cât de mult avantajeaza persoana în cauza.

Nu pot participa la concurs decât membrii înregistrati înainte de data de 1 iunie. Perioada de înscriere este 1 - 7 iunie. Perioada de votare este 8-10 iunie. Orice încercare de fraudare a voturilor va fi penalizata prin descalificare.

Premiul consta dintr-o masca revitalizatoare pentru par vopsit Londacare color vitalizer din gama Londa profesional.
Reface structura parului si îi mentine culoarea. Formula sa bogata întareste si hraneste parul, lasându-l matasos si moale, stralucitor si usor de pieptanat. Previne decolorarea rapida a parului, multumita protectiei împotriva razelor UV.

Premiul poate fi livrat numai pe teritoriul României.

Expedierea premiilor:

Premiile vor fi expediate câstigatorilor de catre sponsorul concursului - magazinul HAIRCARE - numai pe teritoriul României în luna imediat urmatoare încheierii concursului.Site-ul www.7p.ro nu îsi asuma responsabilitatea expedierii acestor premii.

Sponsorul concursului este Haircare.ro

Haircare.ro este primul magazin virtual din România cu produse profesionale de îngrijire a parului. Aici gasiti o gama vasta de produse de styling si îngrijire, de la branduri precum Londa Professional, Wella Professional, System Professional, Kerastase si L’oreal. Singurul loc în care gasiti toate produsele profesionale pentru parul dumneavoastra. Acum nu mai trebuie sa alergati de la un salon de coafura la altul pentru ele.

Detalii despre concurs gasiti si aici
AdrianaC
Scris: Thursday, May 28, 2009 7:06 PM

Inregistrat: 2/12/2006
Peste 4 zile dam startul, asa ca sper ca va pregatiti cu revolutii si schimbari de look, mai ales ca se apropie perioada concediilor topai
teea09
Scris: Friday, May 29, 2009 7:22 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/31/2008
yes yes yes
bulibuli
Scris: Friday, May 29, 2009 10:31 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
pentru mine a venit prea tarziu.. tocmai m-am revolutionat.. doar sa-mi pun extensii acum.. sic
Kiki
Scris: Friday, May 29, 2009 10:38 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
bulibuli wrote:
pentru mine a venit prea tarziu.. tocmai m-am revolutionat.. doar sa-mi pun extensii acum.. sic

Pai nu cred ca trebuie sa te mai revolutionezi o data. Poti pune poze cu revolutia, mai ales ca e recenta.
Sa ma corecteze Adriana daca nu e ok. pupici
taki
Scris: Friday, May 29, 2009 3:39 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Eeee, pai si eu m-am facut permanent intins ras sic ...se pune? Daca nu, asta e....la urmatorul concurs! topai

Bulibuli, daca-ti pui extensii inseamna ca-ti schimbi look-ul asa ca poti intra in concurs. De abia astept sa te vad cu extensii! topai
AdrianaC
Scris: Friday, May 29, 2009 5:59 PM

Bulibuli, daca ai apucat sa faci poze inainte si dupa revolutionare, sunt valabile. Nu zice in concurs ca trebuie sa fie poze facute in perioada in care au loc inscrierile la concurs.

De asemenea, orice schimbare de look, permanent, intins, vopsit, suvite, tuns, extensii, machiaj...etc, este acceptata.
ingerash
Scris: Friday, May 29, 2009 7:23 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Poate ma revolutionez si euras hainoroc
bulibuli
Scris: Saturday, May 30, 2009 6:58 AM

AdrianaC wrote:
Bulibuli, daca ai apucat sa faci poze inainte si dupa revolutionare, sunt valabile. Nu zice in concurs ca trebuie sa fie poze facute in perioada in care au loc inscrierile la concurs.

De asemenea, orice schimbare de look, permanent, intins, vopsit, suvite, tuns, extensii, machiaj...etc, este acceptata.

Ok, multumesc, oricum vreau sa ma si vopsesc Victory pupici
taki
Scris: Saturday, May 30, 2009 8:45 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

AdrianaC wrote:

yes
AdrianaC
Scris: Saturday, May 30, 2009 10:30 AM

Au mai ramas 2 zile pana la start ! Sa va vad cu un nou look, de vacanta, de vara, de ce vreti voi dance
AdrianaC
Scris: Wednesday, June 3, 2009 5:45 AM

Unde sunteti mamici ?!?

Este deja 3 iunie si nu avem nicio schimbare de look? Vine vacanta, nu pot sa cred ca nu incep sa apara schimbari de look !

Haideti la concurs !chitara
bulibuli
Scris: Wednesday, June 3, 2009 5:50 AM

eu vin sigur, dar sa-mi fac timp sa-l aranjez cum era cand am iesit de la coafor si sa imi fac o poza thumright
jenny30
Scris: Thursday, June 4, 2009 1:00 PM
Nivel: Guest

lory_loryro
Scris: Thursday, June 4, 2009 2:02 PM
Nivel: Guest

Eu m-as inscrie la concurs dar scimbarea de look s-a produs acum mai bine de un an.Pot doar sa pun o poza de atunci si una de acum. E ok asa?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.