Concurs HairCare luna iunie - Schimbare de look 2
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Tzepii
Scris: Saturday, May 30, 2009 9:41 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/13/2006
Concurs "Schimbare de look"

Regulamentul concursului "Schimbare de look 2" :

Fiecare membru participant trebuie sa posteze doua fotografii, una înainte si alta dupa schimbarea de look.Câstigatorii vor fi alesi prin votul membrilor înscrisi, în functie de cât de mare este schimbarea si cât de mult avantajeaza persoana în cauza.

Nu pot participa la concurs decât membrii înregistrati înainte de data de 11 iunie. Perioada de înscriere este 11 - 27 iunie. Perioada de votare este 28-30 iunie. Orice încercare de fraudare a voturilor va fi penalizata prin descalificare.

Premiile concursului :

1. Sampon Londacolor Color Vitalizer, pentru par vopsit 250 ml din gama Londa professional.Samponul Londacolor color vitalizer curata delicat si protejeaza parul colorat. Culorile rezista mai mult datorita formulei speciale cu micro-perle, care contin ingrediente naturale ce se activeaza în timpul aplicarii. Ofera parului protectie împotriva razelor UV si îl face mai usor de pieptanat.

2. Londastyle Gloss Spray ,spray stralucire - 150ml din gama Londa professional.Spray-ul Londastyle gloss spray este recomandat pentru stralucire, continând filtru UV si provitamina B5. Recomandat pentru o stralucire maxima. Aplicarea se face prin pulverizare uniforma de la o distanta de cca. 30 cm pe coafura finisata si fixata.

Premiile pot fi livrate numai pe teritoriul României.

Expedierea premiilor:

Premiile vor fi expediate câstigatorilor de catre sponsorul concursului - magazinul HAIRCARE - numai pe teritoriul României în luna imediat urmatoare încheierii concursului.Site-ul www.7p.ro nu îsi asuma responsabilitatea expedierii acestor premii.

Sponsorul concursului este Haircare.ro

Haircare.ro este primul magazin virtual din România cu produse profesionale de îngrijire a parului. Aici gasiti o gama vasta de produse de styling si îngrijire, de la branduri precum Londa Professional, Wella Professional, System Professional, Kerastase si L’oreal. Singurul loc în care gasiti toate produsele profesionale pentru parul dumneavoastra. Acum nu mai trebuie sa alergati de la un salon de coafura la altul pentru ele.

Detalii despre concurs gasiti si aici
AdrianaC
Scris: Saturday, June 13, 2009 8:17 AM

Inregistrat: 2/12/2006
Concursul "Schimbare de look", editia a doua, a inceput din 11 iunie ! Va asteptam sa va inscrieti pana pe 27 iunie !
fdianamaria
Scris: Saturday, June 13, 2009 11:54 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/17/2006
hai ca ma inscriu si eu, mai ales ca sunt la cumpana pentru o noua schimbare de look...

inainte

si dupa (asa cum ma tenteaza din nou sa fiu...)

shirel
Scris: Sunday, June 14, 2009 9:11 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Diana ,esti asa de frumoasa!!!love love love
Incerc sa particip si eu cu schimbarea mea dramatica din blond platinat in negru cenusa!
Asa am fost !

Si asa sunt acum!sic

bulibuli
Scris: Sunday, June 14, 2009 10:27 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
Diana, esti atat de dulce, iti sta bine oricum. love pupici

Shirel, in a doua poza esti superba.. cred ca nu mi te mai pot imagina blonda, probabil pentru ca asa te stiu de cand am intrat pe forum, nu m-as putea obisnui cu tine blonda pupici pupici
Anelise
Scris: Monday, June 15, 2009 12:10 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Diana, ambele ipostaze imi plac la fel de mult! love thumright Probabil din cauza zambetului tau atat de dulce! pupici pupici pupici
Shirel, super schimbarea! newclap Iti sta nemaipomenit de bine bruneta! love pupici pupici Vorba lui Buli: si eu tot asa sunt obisnuita cu tine! angel pupici
Rody
Scris: Monday, June 15, 2009 5:26 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/10/2006
Ma bag si euyes
Inaintetopai

Si dupatopai
Sharamir
Scris: Monday, June 15, 2009 9:46 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 5/10/2009
Fara intentia de a va scrie de copmplezenta,toate trei sunteti de nota 10!!!newclap newclap

Diana tu esti o dulcica oricum ,dar parul scurt se aranjeaza mai usor asa ca tot timpul arata bine!pupici

Shirel tu blonda,neagra sau roz esti frumoasa.Si cu chelie ramai frumoasa prin omul din tine!!pupici

Rodi ti-am mai scris undeva ca te prinde de milioane parul scurt!!!pupici
raly
Scris: Tuesday, June 16, 2009 8:57 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
bravo bravo Diana,Shirel,Rodybravo
alidascalu
Scris: Monday, June 22, 2009 8:23 AM
Nivel: Guest

Bun gasit ,sunt Alina ,am 28 de ani si adaug si eu 2 poze inante si dupa schmbarea mea de look.
Inainte
Dupa
AdrianaC
Scris: Monday, June 22, 2009 8:52 PM

alidascalu wrote:
Bun gasit ,sunt Alina ,am 28 de ani si adaug si eu 2 poze inante si dupa schmbarea mea de look.
Inainte
Dupa

Alidascalu, regulamentul concursului spune ca nu pot participa decat membri inscrisi inainte de 11 iunie. Data ta de inscriere este 22 iunie, prin urmare nu poti participa la acest concurs. Te asteptam la alte concursuri !

In continuare asteptam schimbari de look !
Rody
Scris: Friday, July 3, 2009 12:18 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/10/2006
Nu se mai inscrie nimeni?
fdianamaria
Scris: Friday, July 3, 2009 1:06 PM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2006
Se pare ca nu.
Plus ca trebuia deja sa inceapa votarea. Deci:
START VOT !!!
mamiemi
Scris: Friday, July 3, 2009 5:10 PM
Nivel

Inregistrat: 2/3/2008
Pot vota si eu?

Sunteti frumoase toate trei! Schimbarea lui Shirel e cea mai spectaculoasa. Te prinde de minune!
Asa ca eu votez: Shirel!majoreta
shirel
Scris: Friday, July 3, 2009 5:38 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
mamiemi wrote:
Pot vota si eu?

Sunteti frumoase toate trei! Schimbarea lui Shirel e cea mai spectaculoasa. Te prinde de minune!
Asa ca eu votez: Shirel!majoreta

pupici pupici pupici Multumesc frumos,mamiemi/!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.