Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| ildi cat despre noul concurs e greu sa gesesti ceva ce na mai fost........cam orice a fost. pana la urma tu alegi dar si eu sunt cu parerea ca ceva pentru scoala sau gradinita ar fi bine |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| bire.anamaria wrote:ildi cat despre noul concurs e greu sa gesesti ceva ce na mai fost........cam orice a fost. pana la urma tu alegi dar si eu sunt cu parerea ca ceva pentru scoala sau gradinita ar fi bine set rochita-caciulita?merge?sau mai bine jachetica? |
|
 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 3/11/2012 Mesaje: 152
| Zic si eu ca trebuie gandita bine noua tema.Oricum astept si eu cu nerabdare noua provocare. |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| miculaiciuc wrote:Zic si eu ca trebuie gandita bine noua tema.Oricum astept si eu cu nerabdare noua provocare. dragelor, astept idei de la voi,nu va sfiiti, eu am niste probleme si sincer nu ma pot concentra pe alte chestii prea mult.pupici! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/13/2010 Mesaje: 1340
| ildi rezolvare grabnica si bine a problemelor tale si te asteptam iar printre noi asa cum te cunoastem......omniprezenta |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| ildi si eu mias face setul ala cu manusi.,ai cumva schema?am si firul.e negru.l-am cumparat anume pt manusi deja de anul trecut dar nam gasit nici o schema asa cum vreau eu.si eu visez la o pereche de manusi cum ne facuse saraca mama acu multi ani.erau beij daca memoria nu ma inseala.asa e ana?ti le aduci aminte'? |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| danutza,tie iti plac lucrurile clasice si romantice ca si mie.uite iti pun o schema mai pe inteles,ca eu am tot cautat sa-mi fac temele intai,si iti pun si pozele manusilor facute acum 40 de ani poate si mai mult de matusa mamei,se intelege cum a crescut ptr deget,sunt pornite de la incheietura,caci am vazut scheme care arata ca se pornesc de sus de la buricul fiecariu deget.sa ai mult spor!atasez si schema de la basca! ildi attached the following image(s):
        
|
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| si eu tot nu stiu ce tema sa aleg ptr urmatorul concurs.. |
|
 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 3/11/2012 Mesaje: 152
| Uite la ce m-am gandit eu:propui 2 teme si noi alegem ce vrem:)...asta daca permite regulamentul concursului. |
|
 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 3/11/2012 Mesaje: 152
| E doar o propunere,nu as vrea sa se supere cineva pe mine. |
|
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 10/25/2011 Mesaje: 427
| propunerea mea este, la fel ca si la celelalte fete, ceva pt gradinita sau scoala.de exemplu rochita sau jachetica (sa includem si baieti).Asteptam noua tema.
|
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| ildicuto sarumina mult de tot.stiu ca acu ai un picut de problemine si nu prea ai timp poate de noi.iti multumesc mult de tot.trebuie neaparat sami fac macar o pereche. apropo de tema:si eu deacord cu fetele.hainute pt scoala.sau orice obiect pt scoala si gradininta. |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Ildi ai putea propune ca tema, realizarea de incaltari pentru gradinita (pentru interior sau exterior). Cu siguranta ne vom abona multe "crosetarese", printre care si eu caci imi intra printesa cea mare la gradi in Noiembrie. |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| bine dragelor,deci dac ptr voi e bine,sa fie set jachetica si caciulita,e ok asa? |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| dana78 wrote:ildicuto sarumina mult de tot.stiu ca acu ai un picut de problemine si nu prea ai timp poate de noi.iti multumesc mult de tot.trebuie neaparat sami fac macar o pereche. apropo de tema:si eu deacord cu fetele.hainute pt scoala.sau orice obiect pt scoala si gradininta. sper sa intelegi ceva di poze,la poseta nu am schema,dar e simpla cum pare.timp imi fac,nu-ti fa probleme.mersi ptr idei,danutza! te pupic! |
|
|
|