Concurs de sezon - "COSTUM DE BAIE"
Subiectul anterior · Subiectul urmator
iasmina_ioana
Scris: Thursday, August 9, 2012 10:05 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/1/2011
Mesaje: 805
Felicitari ,Ildi
miculaiciuc
Scris: Thursday, August 9, 2012 10:26 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 3/11/2012
Mesaje: 152
Felicitari,Ildi!
stelave
Scris: Thursday, August 9, 2012 10:30 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 9/15/2011
Mesaje: 224
Felicitarile mele!firstprize
carmenalina
Scris: Thursday, August 9, 2012 10:40 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 12/3/2008
Mesaje: 2197
felicitari si asteptam o noua provocare!!!!!newclap newclap newclap computerlove
ildi
Scris: Thursday, August 9, 2012 12:54 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
mihaela-camy,alina,petronela,carmen-alina,stelave,carmenalina,va multumesc dragelor!pupici pupici pupici
si astept sugestiile voastre ptr noul concurs!topai topai topai
eu ma gandeam la paturi crosetate,unele fete au spus si set caciulite-fular sau covorase.
claud160
Scris: Thursday, August 9, 2012 2:33 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 2/12/2011
Mesaje: 650
Parerea mea e ca ar trebui ceva nou , care n-a mai fost la concurs.
momentan eu fac cravate si papioane (se pare ca au succes ) , poate va vin ceva idei.
ildi
Scris: Thursday, August 9, 2012 2:40 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
claud160 wrote:
Parerea mea e ca ar trebui ceva nou , care n-a mai fost la concurs.
momentan eu fac cravate si papioane (se pare ca au succes ) , poate va vin ceva idei.

sincera sa fiu mi-ar fi placut manusi crosetate,dar din acelea elegante,cu fir subtire,dar cine ar face si cine le mai poarta.uite care este visul meu sa-mi fac,acest set.am o pereche facute de matusa mamei mele,sa vad daca reusesc sa pun poze,au vreo 40 de ani minim


ildi attached the following image(s):
86756122_large_1.jpg

bire.anamaria
Scris: Thursday, August 9, 2012 2:41 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
ildi felicitarinewclap newclap newclap
ce frumos e setul
ligia27
Scris: Thursday, August 9, 2012 2:42 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2010
Mesaje: 1340
felicitari ildi. asteptam tema cea noua.
de tema tu stii parerea mea.
ligia27
Scris: Thursday, August 9, 2012 2:44 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2010
Mesaje: 1340
ildi wrote:

sincera sa fiu mi-ar fi placut manusi crosetate,dar din acelea elegante,cu fir subtire,dar cine ar face si cine le mai poarta.uite care este visul meu sa-mi fac,acest set.am o pereche facute de matusa mamei mele,sa vad daca reusesc sa pun poze,au vreo 40 de ani minim

setul intreg nu l-as face ca nu e genul meu sa port manusi dar bereta as incerca dar nu pentru mine ci pentru fata.
ligia27
Scris: Thursday, August 9, 2012 2:46 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2010
Mesaje: 1340
eu caut modele de fustite pentru gradinita. fata mea vrea doar fustite si sarafane sa poarte la gradi, iar eu trebuie sa le fac din timp.sic ras
gabyta
Scris: Thursday, August 9, 2012 2:53 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/20/2011
Mesaje: 3242
felicitari fetelor !!! tare frumoase costumele de baie newclap newclap newclap pupici computerlove
Nr 1 impecabil ,,felicitari !!coeur newclap newclap newclap pupici computerlove
ildi
Scris: Thursday, August 9, 2012 3:01 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
gabyta wrote:
felicitari fetelor !!! tare frumoase costumele de baie newclap newclap newclap pupici computerlove
Nr 1 impecabil ,,felicitari !!coeur newclap newclap newclap pupici computerlove

mersi gabyta!datorita tie m-am ales si eu cu un sal gail mi-l face mihaela cadou!
deci,fetelor,astept propunerile voastre,ce v-ar placea sa lucrati ptr noul concurs? eu nu ma grabesc cu tema si mi-ar placea sa decidem impreuna...
iasmina_ioana
Scris: Thursday, August 9, 2012 3:06 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/1/2011
Mesaje: 805
Pe mine m-ar incanta ceva de gen caciulita si fular, ca acusi vine iarna, si cu pregatirile de toamna nu cred ca o sa mai avem timp de crosetat/ tricotat. O patura am si eu in plan , dar in noua casa, pentru camera Iasminei.
ildi
Scris: Thursday, August 9, 2012 3:07 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
ligia27 wrote:

setul intreg nu l-as face ca nu e genul meu sa port manusi dar bereta as incerca dar nu pentru mine ci pentru fata.

nu ma refeream sa-l pun ca si tema la concurs,asta mi-ar place sa mi-l fac mie,de ceva timp visez la el,o sa mearga numai bine cu salul gail ce mi-l daruieste miha ca premiu ptr concurs,pe nuante de gri degrade.topai topai topai topai
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.