Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| mimisor wrote:salve fetelor felicitari concurentelor,sunt minunate creatiile voastre dar nr 1 mi-a luat ochii deci votez si eu daca se poate nr 1 cum sa nu se poata?va multumesc dragelor ca a-ti venit numeroase la vot! |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 1/18/2012 Mesaje: 806
| foarte greu de votat.toate sunt superbe.ufff nici nu stiu pe cine sa votez.nu ma pot decide.mi-a placut poza de la concurenta cu nr 4 cand era cu nepotica sau finuta.deci cred ca votez nr 4 |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 1/18/2012 Mesaje: 806
| scuze, era nr 3.imi cer mii de scuze nu mi-am dat seama.VOTEZ NR3 |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 3/2/2010 Mesaje: 296
| Votez 1 |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 1/2/2011 Mesaje: 269
| dk nu este prea tarziu ptr vot -nr3. felicitari participantelor, ati facut lucruri minunate |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| iozefina wrote:dk nu este prea tarziu ptr vot -nr3. felicitari participantelor, ati facut lucruri minunate nu e tarziu,mai e timp pina deseara! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 6/26/2007 Mesaje: 6054
| Toate sunt foarte frumoase si mi-a fost greu sa aleg. Totusi votul meu merge la nr 3. |
|
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 10/25/2011 Mesaje: 427
| votez nr3
|
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| iata situatia astazi: nr 3- 13 voturi nr 1- 12 voturi nr 5- 7 voturi nr 4- 2 voturi nr 2- 1 vot |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| 3 |
|
 Nivel: Membru
Inregistrat: 11/26/2010 Mesaje: 30
| Imi plac toate.Nu ma pot decide sincer.O sa votez nr 5.Felicitari tuturor! |
|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 5/6/2010 Mesaje: 80
| VOTEZ NR.1 |
|

 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 9/22/2010 Mesaje: 228
| greu..............votez 3, felicitari tuturor concurentelor |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| conduce detasat locul 1:nr 3- 15 voturi locul 2:nr 1- 13 voturi locul 3:nr5- 8 voturi |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 5/6/2011 Mesaje: 3280
| Toate sunt minunate, grea decizie. Felicitari dragelor, pentru munca depusa si realizarea unor bluzite atat de frumoase. Totusi, cum se poate vota doar una, votul meu merge catre nr. 3 . |
|
|
|