|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 10/18/2012 Mesaje: 74
| iti tin pumnii .fac si galerie numai sa ne surprinzi mult succes |

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 3/1/2011 Mesaje: 805
| Special pentru Mihaela. |
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| si eu si eu fara numar ca la lautari... |

 Nivel: Senior
Inregistrat: 2/22/2011 Mesaje: 5024
| sij eu j j jj j |

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 2/21/2010 Mesaje: 2506
| multumim fetele...
carmenalina....ce model frumos, de mult l-am ochit si eu.... |

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 12/3/2008 Mesaje: 2197
| da, il aveam in PC si sa stii ca merge tare repede, si le unesc din lucru.... |

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 2/21/2010 Mesaje: 2506
| si eu le unesc din lucru dar sunt tare migaloase am calculat ca imi trebuie 144 de flori si asta fara maneci si borduri |

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 12/3/2008 Mesaje: 2197
| am doua randuri facute, si sper sa termin pana la data anuntata, daca nu la anul... |

 Nivel: Grupa mica
Inregistrat: 11/24/2010 Mesaje: 166
| Foarte migaloase bluza, Carmenalina, trebuie multa rabdare , am inceput si eu in vara o bluzita din flori, am facut cam un sfert din nr de flori si le-am lasat , mi se pare prea dificil si ia mult timp. Inca o data, felicitari!!! |

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 2/21/2010 Mesaje: 2506
| cam asa arata bluzita mea acum... kmn attached the following image(s):

|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 10/14/2009 Mesaje: 595
| spor sa ai si timp ca e minunata |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 1/13/2011 Mesaje: 1459
| Si de la mine incurajari!!! |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| carmenalina hai ca poti |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| kmn te sustinem ,,iese |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| kmn wrote:cam asa arata bluzita mea acum... carmen,arata foarte frumos! spor in continuare! |
|
|
|