
 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/10/2009 Mesaje: 7238
| ildi wrote:abia astept sa o vad! intre timp,iata hexagoanele mele
|
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 2/8/2007 Mesaje: 14165
| ildi wrote: carla,parca aveai si tu o gentuta in lucru,nu ne arati nimic?
N-am facut poze,am doar 4 patrate |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| carla wrote:N-am facut poze,am doar 4 patrate vrem sa le vedem! |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| si modelul meu de inspiratie e acesta ildi attached the following image(s):

|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 2/21/2010 Mesaje: 2506
| ildi, crinutza...felicitari, ce frumoase gentute ati facut!!!! |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| kmn wrote:ildi, crinutza...felicitari, ce frumoase gentute ati facut!!!! mersi,carmen! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 2/19/2011 Mesaje: 1345
| Crina,Ildi ,frumoase foc.
,haideti fetelor. |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 3/1/2011 Mesaje: 805
| ildi wrote: si modelul meu de inspiratie e acesta
M-a innebunit geanta asta, e superba. Oare din ce fir o putem face? |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/10/2009 Mesaje: 7238
| Haideti fetelor! |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Roxi e oficiala prelungirea si pana cand? Ma bate un gand sa mai fac doua jachetele (mi-am mai luat culori - acum am 6 culori). |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/10/2009 Mesaje: 7238
| E oficiala prelungirea! O data exacta nu va pot da insa precis dupa ce ma intorc acasa cu Petru si ma acomodez putin cat sa am timp de calculator! |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Ok azi incep cand merg la programare o alta jachetica. Bagajelul pentru maternitate este pregatit? Petru este activ, dar puturos caci se lasa asteptat de toata lumea. Hai printisorule, suroara doreste sa te cunoasca cat de curand si sa te pupaceasca si indrageasca. |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| roxinthya wrote:E oficiala prelungirea! O data exacta nu va pot da insa precis dupa ce ma intorc acasa cu Petru si ma acomodez putin cat sa am timp de calculator! super!mie o saptamina mi-ar fi de ajuns,dar daca ne-ai putea spune aprox cu cit se va prelungi,asa lucrez mai cu calm.te pupam si nastere usoara! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/10/2009 Mesaje: 7238
| in mod sigur o sa fie si saptamana urmatoare intreaga poate si mai mult |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/13/2010 Mesaje: 1340
| super ca s-a prelungit termenul. eu incep o gentuta pentru mine din hexagoane. ligia27 attached the following image(s):

|
|
|
|