Concurs - Patrate, patratele, hexagoane, triunghiuri, colorate
Subiectul anterior · Subiectul urmator
felixthecat
Scris: Monday, June 25, 2012 11:40 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/19/2011
Mesaje: 1345
Angel,Ral,Laly,superbe.newclap newclap newclap .
Mult spor fetelor majoreta majoreta majoreta
ligia27
Scris: Monday, June 25, 2012 11:49 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2010
Mesaje: 1340
Angel,Ral,Laly, sunt frumoase , felicitari newclap newclap newclap
eu am inceput o gentuta dar nu am poze din timpul lucrului si deja sunt la manere, asa ca poate la celalalt concurs, dar sa stiti ca de pe dreapta,.. eu va admir lucrurile voastre.
felicitari la toate concurentele.newclap newclap newclap newclap
ildi
Scris: Monday, June 25, 2012 11:51 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
raly,laly,miha,carla!spor in continuare!majoreta majoreta majoreta majoreta
laly
Scris: Monday, June 25, 2012 12:59 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 1/18/2012
Mesaje: 806
va multumesc la toate.jacheta vroiam s-o fac demult,dar cum era in poza,dar cum am atatea resturi m-am gandit sa le pun ca sa le termin.n-am crezut ca poti face atatea lucruri frumoase cu patrate.as vrea sa fac si o gentuta cu flori africane,nu mai stiu cine a pus una.dar mai poate astepta gentutaras
Crinutza1974
Scris: Monday, June 25, 2012 2:35 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/19/2011
Mesaje: 451
Si eu cu inca o gentuta verde, verde, verde. Imi cer scuze pentru calitatea pozelor, in realitate culoarea este mult mai frumoasa!


Crinutza1974 attached the following image(s):
img_8892.jpgimg_8895.jpgimg_8898.jpgimg_8899.jpg

ildi
Scris: Monday, June 25, 2012 2:41 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
Crinutza1974 wrote:
Si eu cu inca o gentuta verde, verde, verde. Imi cer scuze pentru calitatea pozelor, in realitate culoarea este mult mai frumoasa!

ce frumos arata,crinuza,gentuta ta!newclap newclap newclap newclap newclap
ildi
Scris: Monday, June 25, 2012 2:46 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
vin si eu cu gentuta mea,ma primiti?sorry1 di pacate cea cu hexagoane abia am inceput-o ,nu o voi termina pina in 30,data inchiderii concursului,chiar daca fac toate florile imi lipseste ata alba ptr baza.sorry


ildi attached the following image(s):
patrate 002.jpgposeta julia 003.jpgposeta julia 001.jpg

roxinthya
Scris: Monday, June 25, 2012 3:13 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/10/2009
Mesaje: 7238
Ce frumoasa si vesela este!love love love
Iar in legatura cu termenul stati linistite ca precis o mai lungim avand in vedere ca eu o sa nasc pe joi-vineri!ras
roxinthya
Scris: Monday, June 25, 2012 3:14 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/10/2009
Mesaje: 7238
Crinutza si gentutza verde e super!newclap newclap newclap
ildi
Scris: Monday, June 25, 2012 3:23 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
roxinthya wrote:
Ce frumoasa si vesela este!love love love
Iar in legatura cu termenul stati linistite ca precis o mai lungim avand in vedere ca eu o sa nasc pe joi-vineri!ras

nastere usoara,draga!singura mea problema e ca magazinul de und ema aprovizionez deschide doar joi-vineri-sambata,altfel as fi reusit sa termin si api nu ar fi corect fata de cele care au terminat sa fie prelungit din vina mea,daca motivele sunt subiective,o sa vad daca reusesc,caci si baza ia ceva timp sunt 32 hexagoane.mersi oricum,roxy!iloveyou
flori1972
Scris: Monday, June 25, 2012 3:27 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/20/2009
Mesaje: 7636
Crinutza,Ildi ,frumoase amandoua gentutele newclap newclap
ral
Scris: Monday, June 25, 2012 4:04 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 8/1/2009
Mesaje: 622
Sunt superbe amandoua.
Ador modelul asta de gentuta cu patrate colorate. Diseara o termin si eu pe a mea :)

ildi
Scris: Monday, June 25, 2012 4:13 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
ral wrote:
Sunt superbe amandoua.
Ador modelul asta de gentuta cu patrate colorate. Diseara o termin si eu pe a mea :)


abia astept sa o vad!topai
intre timp,iata hexagoanele mele


ildi attached the following image(s):
hexagoane.jpg

carla
Scris: Monday, June 25, 2012 5:39 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Mesaje: 14165
Ce frumoase gentute!!!!newclap newclap
ildi
Scris: Monday, June 25, 2012 5:57 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
flori1972 wrote:
Crinutza,Ildi ,frumoase amandoua gentutele newclap newclap

flori!:pupici
carla
,parca aveai si tu o gentuta in lucru,nu ne arati nimic?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.