Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Carla sa ai mult spor si abia asteptam sa vedem ce incepi. Eu pe luni am lasat continoare la topul meu. Acum incerc sa termin ce mai am pentru celalalt concurs.
|
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| idun,carla,miha! |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 2/8/2007 Mesaje: 14165
| Multumesc,nu ma incumet decat la o geanta din patrate |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 1/17/2008 Mesaje: 27681
| Aceasta este paturica va place?
ingerash attached the following image(s):
   
|
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| ingerash,e superba paturica! |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 4/11/2010 Mesaje: 4221
| |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/10/2009 Mesaje: 7238
| Ingerasule mai intrebi? E superba! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/20/2009 Mesaje: 7636
| Ingerash,ne place ,ne place Idunn,Carla ,spor s-a aveti |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 9/10/2010 Mesaje: 3227
| wow!parca-i un camp cu flori! |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 1/17/2008 Mesaje: 27681
| Va multumesc! |
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 10/17/2009 Mesaje: 8601
| Minunata paturica Ingeras,iar culorile suerbe! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/13/2010 Mesaje: 1340
| ingeras este minunata paturica. poti atasa si o schema la patrete? |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 1/17/2008 Mesaje: 27681
| Mirela,Ligia, va multumesc Ligia,am facut patern in blogul meu,o sa-ti trimit PM |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 8/1/2009 Mesaje: 622
| Ingeras este minunata paturica
Am lucrat la o gentuta pana la 2 azi noapte :) maine seara vreau sa o termin



|
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 10/17/2009 Mesaje: 8601
| Ral sa ai spor! |
|
|
|