Coltisorul de relaxare
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Scris: Monday, February 5, 2007 11:20 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Aveti asa ceva la voi in casa, un locusor numai al vostru in care sa va puteti retrage si sa va relaxati, sa cititi o carte, sa ascultati o muzica buna sau pur si simplu sa stati?

Aratati-ni-l si noua ras

Eu nu am asa ceva, dar tare mi-as dori. Aaa, si inca ceva, daca l-as avea mi-as mai dori si ceva timp ca sa ocup spatiul respectiv.ras Oare cer prea mult scratch
Cris Rusu
Scris: Tuesday, February 6, 2007 9:29 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/14/2006
Adriana, nu ceri de loc prea mult! Si eu mi-as dori asa ceva, dar e greu in garsoniera... Sa spunem insa ca momentul in care ma ajez la pc e momentul in care biroul devine coltul meu de relaxare. ras Aaaa, si cada, cand e umpluta cu apa pana aproape de margine, si cu inca un strat de spuma in ea... firstprize dance yes
Maria & Mario
Scris: Friday, May 4, 2007 11:59 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Mi-am mutat si eu coltul de relaxare afara, in curte . Ca tot e vreme frumoasa, Maria alearga prin curte toata ziua si imi arata : bubuuza , pasa ( pasarea ) , avonu ( avionul ) , Dom , ( vecinul Dominique ) , eu citesc si ma bronzez , Mai in leagan, mai udam florile ..... Sa ne tina vremea !!!!
maria75
Scris: Saturday, May 5, 2007 12:10 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 9/28/2006
La Sibiu, in fundul gradinii, sub nuc. Aici, pe balcon, la o tigara( deocamdata nimeni nu vine in balcon in afara de mine)
Cristy
Scris: Saturday, May 5, 2007 5:33 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/8/2007
Eu m-am mutat la 4 camere speial pentru a avea cotisorul meu, aceste fiind camera de lucru, nu v-o arat este destul de dezordinee acolo, dar acum lucrez in a o aranja putin, sa-i pun un fotoliu, internet, dar cel mai important sa aranjez camera ( in timp am transformat-o in magazie .....uff )
Miri
Scris: Saturday, May 5, 2007 1:47 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Am doua locuri preferate, pentru relaxare: in fata calculatorului, bantuind pe forum si pe balcon, cand e soare, la o cafea!Daca mai e si teiul inflorit...love love love
g_nicoleta2000
Scris: Sunday, May 6, 2007 3:07 PM
Nivel

Inregistrat: 2/14/2006
Miri wrote:
Am doua locuri preferate, pentru relaxare: in fata calculatorului, bantuind pe forum

yes Si la mine tot calculatorul este responsabil cu relaxarea, forumul sa traiascayes

Apoi ne mai relaxam la livada numai ca de multe ori mergem cu muuulti prieteni dupa noi, eu sunt gazda si mai mult ma muncesc decat ma relaxez..
Roxanel
Scris: Monday, May 7, 2007 9:35 AM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Pai cred ca numai calculatorul ma poate relaxa un pic. Ar mai fi in gradina pe sezlong dar numai cand e soare.
mari_paun
Scris: Monday, May 7, 2007 10:26 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 11/17/2006
in fata calculatorului stau toata ziua...ma relaxez tolanita pe canapea ..."ascult" linistea... sau ma uit la tv- muzica cyclops
codruta
Scris: Monday, May 7, 2007 11:53 AM
Nivel

AdrianaC wrote:
Aveti asa ceva la voi in casa, un locusor numai al vostru in care sa va puteti retrage si sa va relaxati, sa cititi o carte, sa ascultati o muzica buna sau pur si simplu sa stati?

Aratati-ni-l si noua ras

Eu nu am asa ceva, dar tare mi-as dori. Aaa, si inca ceva, daca l-as avea mi-as mai dori si ceva timp ca sa ocup spatiul respectiv.ras Oare cer prea mult scratch

o sa radeti, dar coltul meu de relaxare e pe ...wc. din lipsa de timp, profit de putinele momente de "intimitate" si mai imi fac ordine in ganduri.
Exclus pozenu nono
Kiki
Scris: Monday, May 7, 2007 12:41 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

codruta wrote:

...
Exclus pozenu nono

hohot hohot hohot Hai ca ai fost tare. Eu nici acolo nu mai stau linistita ca ori urla la usa sa-i deschid, ori intra peste mine disputa disputa
Fluturas
Scris: Monday, May 7, 2007 3:18 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
codruta wrote:

o sa radeti, dar coltul meu de relaxare e pe ...wc. din lipsa de timp, profit de putinele momente de "intimitate" si mai imi fac ordine in ganduri.
Exclus pozenu nono

esti tare mami,bine macar ca acolo ai un pic de liniste,ca si eu patesc la fel ca si kiki,urla la usa sa il las inauntru...ei,si la mine urla doi
sousourel
Scris: Monday, May 7, 2007 11:04 PM
Nivel

Inregistrat: 2/18/2006
codruta wrote:

Exclus pozenu nono

hohot hohot hohot bun loc! Asta daca esti lasata singura...ca altii, ia uite ce patesc ras

Tot am stat si m-am gandit....eu sunt in stare sa ma relaxez instant, oriunde. Saptamanile trecute, nu mai stiu in ce zi, veneam de la scoala, eram pe microbuz, castile in urechi, afara caldut..si unde nu m-am relaxat eu...mai ca n-am adormit pana acasa si sa nu mai cobor defel.alcool
delfinasa
Scris: Saturday, October 6, 2007 2:57 AM
Nivel

Pe terasa din spate si in curte...am o priveliste minunata asupra padurii ce ne inconjoara, e liniste, iar daca ma duc in mijlocul curtii si stau intinsa pe iarba sunt doar eu, copacii si cerul love1...si Karina care tipa dupa mine hohot (ce credeati ca scap pe undeva de ea ras?).
taki
Scris: Saturday, October 6, 2007 8:46 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Cand conduc noaptea, atunci ma relaxez cel mai mult.
sofer
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.