Clubul mamicilor care vor sa slabeasca anul acesta

Options Clubul mamicilor care vor sa slabeasca anul acesta
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Cris-DL
Postat: Monday, February 18, 2013 2:08 PM

Nivel: Senior

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6849
Locatia: over the rainbow
roxinthya wrote:
Fetelor, la inaltimea mea 53 reprezinta mult. (am 1m 52) Daca va arat o poza sa vedeti ce sunci am pe la burta si ce aripioare, va ingroziti.

aaaa, ce mititica esticoeur computerlove computerlove
Mie mi-ar fi placut sa fiu putintel mai scunda, cu toate ca nu-s foarte inalta, insa-mi plac mai mult femeile mai mignone, au un farmec aparte, fata de cele de 1.80-1.90...
roxinthya
Postat: Monday, February 18, 2013 2:21 PM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
Fetele computerlove computerlove
Da Georgy si eu tot la 48 m-am gandit in prima faza. Dar si 46 e bine.
Pana la 26 de ani aveam constant 39-40kg.alcool alcool
kali
Postat: Monday, February 18, 2013 2:29 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14377
Cris-DL wrote:
Mie mi-ar fi placut sa fiu putintel mai scunda...

Serios? Eu mi-as fi dorit putin peste 1.70, asa...

Fetele-cochetele, nu conteaza neaparat cate kg. ai, ci mai degraba conformatia. Eu pun pe burta si coapse iar la mine se vede 1 kg. de parca as fi pus 5.

Acum am si eu 53+, insa idealul meu e la 51, asa ( sa spunem ca 50 e ok ca sa pot sa-mi fac de cap de Paste ), insa diferenta e enorma ( sa vad cum stau cu inspiratia, poate pun foto before/after sa vedeti ca nu vorbesc prostii - dar asta dupa ce slabesc... si nu promitras ).
iasmina_ioana
Postat: Monday, February 18, 2013 2:39 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/1/2011
Postari: 805
Locatia: Husi
Deci trebuie sa ma declar multumita cu 1,72 ai mei, desi uneori as fi vrut macar 1,75, da si kilogramele din tinerete.
shirel
Postat: Monday, February 18, 2013 2:44 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
ei,ce ma distrati fetelor!!hohot hohot Eu stau va citesc si paaaap de toate .sic Norocul meu ca nu le am cu dulcele deloc ,pot trai anii intregi fara.ei eu una astept sa va ajung din urma .Eu sunt obsedata de sport (si asta ma face sa par slaba si cu corp proportionat frumos)si nu iubesc painea asa ca dau kg la greu jos si repede.Sper ca peste cateva luni sa va ajung din urma si cum va si trebui sa fac fatza la 4 purandei hohot mici si foarte agitati voi avea cu sigurantza 52 de kg.sic alcool ras
Succes in continuare ,va urmaresc cu mare interes!
aurishta
Postat: Monday, February 18, 2013 2:51 PM

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5532
Cris-DL wrote:

.... insa-mi plac mai mult femeile mai mignone, au un farmec aparte, fata de cele de 1.80-1.90...
tunete tunete Deci eu sunt naspafool fool hohot
kali wrote:

Serios? Eu mi-as fi dorit putin peste 1.70, ...

Asa mai mergesic sic hohot
Fluturas
Postat: Monday, February 18, 2013 3:02 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9745
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
ei fetelor,eu cand citesc pe aici de 40-50 kg chiar nu imi pot imagina pt ce vreti sa slabiti.poate e din cauza inaltimii,eu fiind inalta(1,70) nu am avut kg acelea nici cand m-am maritat

aurista lasa ca nu esti singura "naspa"ras .pe mine ma dezavantajeaza asta ca sotul meu are 1,75 si nu pot purta tocuri

si sa actualizam....-3 kg (dar cum spunea kali saptamana trecuta eram la menstra)
shirel
Postat: Monday, February 18, 2013 3:13 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Aurishta si slaba(uite cum arati de fain la avatar) si inalta!hohot hohot sic tie nu iti este rusine ras sigur ca esti naspa chiar naspa de tot.ras sic alcool Noi mai toate pitice pe aici fiindca si asa este forum de pitici nu?!!hohot hohot bataus
Cris-DL
Postat: Monday, February 18, 2013 4:00 PM

aurishta wrote:
Deci eu sunt naspa

Nuuu, iubita, tu esti exceptia + multe alte fete inalte de pe aici ras ...eram sigura ca mi-o fursorry1

Eu mi-as fi dorit sa am intre 1.60-1.65 maxim... dar cum am 1.68, nashpa ma numesc si eu, atunci alcool

Fluturas wrote:
.pe mine ma dezavantajeaza asta ca sotul meu are 1,75 si nu pot purta tocuri

Si la noi la fel -sotul are 1.71, insa nu port tocuri foarte mari ca nu pot...
roxinthya
Postat: Monday, February 18, 2013 4:07 PM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Noi suntem o familie de piticanii! Eu 152, sor-mea 153, mama 154 si tata (Dumnezeu sa-l odihneasca) 168.
Cea mai tare faza a fost cand ne-am schimbat usa de la intrare si avea vizorul de doar tata putea sa vada cine suna la usa si el pe varfuri. Noi fetele ne puneam un scaunel.hohot hohot hohot
Acum mi-am tras barbat inalt 174cm hohot hohot hohot hohot

Scuze de off topic!:018:
Cris-DL
Postat: Monday, February 18, 2013 4:08 PM

hohot hohot hohot hainoroc
AdrianaC
Postat: Monday, February 18, 2013 4:34 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17787
Am actualizat listuta.

Ingerash, te-am trecut pe listuta, insa nu ai spus cate kg vrei sa slabesti si pana cand.

Vreti sa modificam ziua de cantarire in marti? ras

Eu saptamana trecuta am slabit numai 400g... poate saptamana aceasta va fi mai buna, pentru ca am fost si cum zicea kali si daca e pe bune, atunci se justifica stagnarea sic
bereea
Postat: Monday, February 18, 2013 4:55 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22760
Eu as prefera sa fie sambata.

Cris, avem aceeasi inaltime, doar ca eu sunt cea mai pitica din familie.Tinand cont ca verisoarele mele au peste 1,80, iar baietii ajung si la 2,00 metri iti dai seama cum ma simt eu intr-o famile de giganti.Barbatu' si el 1.85...macar sa fiu slaba si sa par mai inalta.
aurishta
Postat: Monday, February 18, 2013 5:34 PM

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5532
Fluturas wrote:

aurista lasa ca nu esti singura "naspa"ras .pe mine ma dezavantajeaza asta ca sotul meu are 1,75 si nu pot purta tocuri
cool Esti sora mea, Fluturas! Sotul meu este putin mai scund decat mine si asta imi ia tocurile de la nassic
Shirel, poza de la avatar este "inainte"toanerele , acum am "luat" vreo 10 kile in plus, banghead dar nu din neglijenta, ci fiindca nu m-am recuperat dupa boala de asta-toamnaplans si sunt (inca)la pamantmos mos . Trece si asta , imi revin eu (cred ca in acelasi timp cu tinealcool sic )!De-asta nu m-am "bagat" in cursa, fiindca nu tine de ambitie, de determinare, ci de starea sanatatii. Oricum, sunt pe-aici, cu voi, respect dieta in masura posibilului, macar sa merg cu frana de mana trasasic sic
Trebuie sa ma laud cu un succes personal remarcabilsic , in ultimele trei zile n-am mancat nici o prajitura, desi am pregatit gogosi americaneessen , placinte cu mere essen si cinnamon rosesessen Si nu am suferit delocnu
ingerash
Postat: Monday, February 18, 2013 8:03 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Adriana am 60 kg si vreau sa dau jos 5 kg pana la paste :018:
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed