Clubul aspirantelor 7
Subiectul anterior · Subiectul urmator
stele_pe_cer
Scris: Tuesday, June 10, 2008 11:07 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
Frumos, Shirel!Cred ca in cazul vostru s-a adeverit: esti ce gandesti.Probabil "manuiesti" tu acolo neshte energii beneficesic !
shirel
Scris: Tuesday, June 10, 2008 1:27 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Sint pozitiva ,nu gindesc decit pozitiv,asta-i secretul nu sint in stress
sau depresii mai niciodata si mai tot timpul plina de noroc.De mult yohanan
vrea sa ma tenteze sa joc la loto,el spune ai putea cistiga sume enorme.
Deocamdata nu simpt ca am nevoie,sint multumita cu ce am!sic
stele_pe_cer
Scris: Tuesday, June 10, 2008 1:31 PM
Nivel

Eu am asa o kestie cu jucatul la loto...am impresia ca banul nemuncit nu e ban.Nu imi place sa joc la loto, si nu pot spune ca am un motiv anume!
bulinutza
Scris: Wednesday, June 11, 2008 9:22 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/14/2007
Fetelor, ce mai faceti? Nimeni nici un semn de la dna Barza?????uff
stele_pe_cer
Scris: Wednesday, June 11, 2008 11:31 AM
Nivel

bulinutza wrote:
Fetelor, ce mai faceti? Nimeni nici un semn de la dna Barza?????uff

Noi nu, suntem in exercitiudance !
bulibuli
Scris: Wednesday, June 11, 2008 1:06 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
si noi suntem in perioada fertila, incercam sa profitam la maxim, pacat ca s-a nimerit in timpul saptamanii hainoroc
stele_pe_cer
Scris: Wednesday, June 11, 2008 1:16 PM
Nivel

Eu nici nu mai stiu cand e perioada fertila, cred ca imi joaca feste organismul...
leut
Scris: Wednesday, June 11, 2008 1:20 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
stele_pe_cer wrote:
Eu nici nu mai stiu cand e perioada fertila, cred ca imi joaca feste organismul...

Stelute, da' stiu ca exista testele de ovulatie. Ai incercat?
stele_pe_cer
Scris: Wednesday, June 11, 2008 1:30 PM
Nivel

leut wrote:

Stelute, da' stiu ca exista testele de ovulatie. Ai incercat?

Nu, si nici nu vreau. Verisoara mea e medic gineco si m-a sfatuit sa nu incerc ca nu sunt fidele.Si pe alte forumuri fetele spun acelasi lucru.De ce sa dau banii aiurea si sa ma mai si aburesc pe de-asupra? Las natura in legea ei.

Era un test pe baza de saliva, dar la noi in Ro a fost editie limita si ulterior scoasa de pe piata.Testul Maybe Baby.A aparut si o varianta similara, dar nu imi mai amintesc daca in Ro sau afara.Ambele se bazeaza pe un test zilnic de saliva.In zilele premergatoare ovulatieie se vede pe ecran o feriga putin imprastiata, ca mai apoi in ziua ovulatiei sa vezi feriga clara. Dar..unele fete (tot dupa alt forum) spun ca nici asta nu ar fi ok 100%.Oricum, nu am de unde sa-l comand.

Tu, Leule, iei teste de fertilitate?

Aaaa....cica si cele din afara sunt infidele.
leut
Scris: Wednesday, June 11, 2008 1:42 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Auzisem de ele. Si eu tot pe aceeasi premisa merg: daca e sa fie e, daca nu, nu! Adevarul e ca acum nici nu ma mai gandesc asa tare. Cum o vrea Dumnezeu. Inima nu prea mai am, asa ca, sa vina cand vrea el!uff
stele_pe_cer
Scris: Wednesday, June 11, 2008 1:47 PM
Nivel

Eu "inima" am, maaaare maaare, dar ce sa fac eu singurica? Numai Dumnezeu hotaraste cand va veni! Oricum, noi incercam de o lunasic ...poate totusi nu vom astepta prea mult!
bulinutza
Scris: Wednesday, June 11, 2008 4:51 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/14/2007
stele_pe_cer wrote:
Oricum, noi incercam de o lunasic ...poate totusi nu vom astepta prea mult!

He, he, stele...tu esti norocoasa...noi suntem la a sasea incercare...

Asteptam sapt viitoare sa vedem...

Leut, stele, voi de ce nu aveti tiker??? Asa nu-mi dau seama cand trebuie sa asteptam vesti sau cand sunteti in perioada de "practica"...uff
Ely
Scris: Wednesday, June 11, 2008 8:45 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Bafta mare fetelor si sa vina bebeii cat mai repede ca tare asteptati sunt.mami de fetita boy flowers
bulibuli
Scris: Wednesday, June 11, 2008 10:30 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
stele_pe_cer wrote:

Nu, si nici nu vreau. Verisoara mea e medic gineco si m-a sfatuit sa nu incerc ca nu sunt fidele.Si pe alte forumuri fetele spun acelasi lucru.De ce sa dau banii aiurea si sa ma mai si aburesc pe de-asupra? Las natura in legea ei.

Era un test pe baza de saliva, dar la noi in Ro a fost editie limita si ulterior scoasa de pe piata.Testul Maybe Baby.A aparut si o varianta similara, dar nu imi mai amintesc daca in Ro sau afara.Ambele se bazeaza pe un test zilnic de saliva.In zilele premergatoare ovulatieie se vede pe ecran o feriga putin imprastiata, ca mai apoi in ziua ovulatiei sa vezi feriga clara. Dar..unele fete (tot dupa alt forum) spun ca nici asta nu ar fi ok 100%.Oricum, nu am de unde sa-l comand.

Tu, Leule, iei teste de fertilitate?

Aaaa....cica si cele din afara sunt infidele.

se gasesc in farmacii, eu am cumparat odata un test de sarcina si am rugat farmacista sa-mi arate mai multe variante, si printre variante era una cu oferta: un test de sarcina + 4 teste de ovulatie la numai "x" lei (nu mai tin minte nici cum se chema nici cat costa dar pot sa aflu daca vrei..)
stele_pe_cer
Scris: Thursday, June 12, 2008 8:10 AM
Nivel

bulibuli wrote:

se gasesc in farmacii, eu am cumparat odata un test de sarcina si am rugat farmacista sa-mi arate mai multe variante, si printre variante era una cu oferta: un test de sarcina + 4 teste de ovulatie la numai "x" lei (nu mai tin minte nici cum se chema nici cat costa dar pot sa aflu daca vrei..)

Stiu unde se gasesc, doar ca nu sunt eficiente. Cel putin asa spun multe fete care le-au incercat. Asa ca...de ce mi-as face iluzii cu un produs mincinos?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.