Clubul aspirantelor 6
Subiectul anterior · Subiectul urmator
stele_pe_cer
Scris: Thursday, May 22, 2008 8:54 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
bulinutza wrote:

Fetelor...asteptam poze cu 2 liniutze si declaram castigatoare TOATE testeleeeee!!!!!:801: :801: :801: :801: :801: :801:

Deci de azi ma pun pe pozat testeyes !

De dimineata cu greu m-am abtinut sa nu mai cumpar inca unul.Mi-am promis ca pana sambata dimineata sa nu mai fac nici unul.Daca e sa fiu insarcinata, de luni as intra in a cincea saptamana, deci ar trebui ca sambata, la finele saptamanii a 4 a sa se vada clar una sau 2 linute, adica sa fiu sigura ca e sau nu bebe!

Imbratisez cu drag toate aspirantele si, si astazi, ca si ieri, ma simt foarte optimista!Bulinutza, am o portie de optimism si bucurie si pt.tine!Le trimit pe PMpupici pupici pupici pupici!
Kiki
Scris: Thursday, May 22, 2008 9:34 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Fetelor, va pupam si noi, va dam o doza de optimism si incredere (una dubla) si va dorim cate liniute vreti voi! yes yes pupici pupici

img
stele_pe_cer
Scris: Thursday, May 22, 2008 10:03 AM
Nivel

Multumim mult, kikipupici ! Nu ni te alaturi si tusic ?
Kiki
Scris: Thursday, May 22, 2008 11:05 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Suna tentant... ras ... Spre sfarsitul anului categoric voi numara testele negative pe aici sic
stele_pe_cer
Scris: Thursday, May 22, 2008 11:55 AM
Nivel

Kiki wrote:
Suna tentant... ras ... Spre sfarsitul anului categoric voi numara testele negative pe aici sic

Paiscratch ...asta inseamna ca in curand se va mari listutza!
Felicitari pt.deciziebravo bravo bravo !
Rody
Scris: Thursday, May 22, 2008 2:22 PM
Nivel

Inregistrat: 6/10/2006
Kiki wrote:

Hai kiki:801: :801: :801: :801: :801: :801: :801: :801:
bulinutza
Scris: Friday, May 23, 2008 7:17 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/14/2007
Buna fetelor...Eu azi incep o noua luna...banghead
DAR...Mi-am refacut tikerul de la semnatura si vom incepe din nou "lupta"...

Va imbratisez pe toate si astept cat mai multe poze cu 2 liniutze!!!!pupici pupici pupici
ingerash
Scris: Friday, May 23, 2008 8:04 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Aspirantelor le doresc multa sanatate si doua liniuteangel pupici
kiki ,ma bucur ca te-ai decis pentru bebe doidance flowers pupici pupici pupici pupici pupici
Anelise
Scris: Friday, May 23, 2008 12:28 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
stele_pe_cer wrote:

Mi-am promis ca pana sambata dimineata sa nu mai fac nici unul.

Stele, iti tin pumnii pentru maine si asteptam cu sufletul la gura rezultatul testului!!! flowers flowers flowers

Bulinutza, spor la treaba si sa fie cu noroc!!! pupici pupici flowers
dya
Scris: Friday, May 23, 2008 12:30 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Fetelor tinem pumnii sa fie asa cum va doritipupici flowers angel ...eu una stau cu ochii ca pe butelie pe acest topiccyclops sa nu cumva sa ratez momentul aparitiei unei noi burtici.dance
stele_pe_cer
Scris: Friday, May 23, 2008 1:02 PM
Nivel

Liz wrote:

Stele, iti tin pumnii pentru maine si asteptam cu sufletul la gura rezultatul testului!!! flowers flowers flowers

Rezultatul e cu o liniutzacry .Nu am mai avut rabdare si am bagat un Surecheck pe shustakeuff !Farmacista mi-a spus ca nu e relevant decat la 10 zile de la intarzierea menstrei...Acum, eu stiu...La o menstra neregulata avuta pe 27apr. nu stiu cand ar putea fi relevant testul.Poate e relevant demult testul, numa' ca perioada ovulatiei nu o fi fost relevanta!

De 3x/saptamana, indif de ovulatie!Asta e imnul nostruthumright !
Anelise
Scris: Friday, May 23, 2008 1:11 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
dya wrote:
Fetelor tinem pumnii sa fie asa cum va doritipupici flowers angel ...eu una stau cu ochii ca pe butelie pe acest topiccyclops sa nu cumva sa ratez momentul aparitiei unei noi burtici.dance

Dya, esti tare dulce!!! hohot pupici pupici Si eu fac acelasi lucru, intru de cateva ori pe zi sa nu ratez vreo viitoare burtica. Ma bucur de fiecare data de parca mi se intampla mie. flowers flowers

Asa ca succes, feteeeeleeeeeeee !!! :801: confeti :801:

Stelutze, pana nu vin uratzii mai sunt sperante. Oricum imi place imnul vostru! angel Sa nu iti pierzi optimismul, da? Asta daca nu a fost sa fie luna asta. Cu siguranta va fi la urmatoarea!!! Te pup si eu iti doresc totusi sa fie cu ochisori!!! flowers
leut
Scris: Friday, May 23, 2008 1:12 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Mai Stelute, acum nu stiu cum e mai bine. Noi la Alex am prestat exact toata saptamana in care la mijloc era ovulatia si s-a prins. Acum e la fel. In fiecare zi ca e mai sigur!ras
stele_pe_cer
Scris: Friday, May 23, 2008 1:20 PM
Nivel

leut wrote:
Mai Stelute, acum nu stiu cum e mai bine. Noi la Alex am prestat exact toata saptamana in care la mijloc era ovulatia si s-a prins. Acum e la fel. In fiecare zi ca e mai sigur!ras

Nu vreau in fiecare zi din saptamana aia.Si daca ne impunem "in fiecare zi", cel putin la mine ar fi cam la comanda si in mod automat.Vreau sa pastrez sentimentul de natural, ca o faci din dragoste pt dragoste, nu pt procreere si atat.Asa simt eu, asta nu inseamna ca la voi e numai pt.procreere.

Si cu ovulatia asta ....mare enigma.Cum sa o depistez eu daca am menstra de 20 de zile sau de 40 de zilecyclops ?Logic ca adio faza luteala si toate alea! Da' barbata-meu e smeker, cica:
- eu stiu cand esti la ovulatiehohot !
-a,da?cum asa?
-pai avem Ovocalendar pe calculatorhohot hohot hohot

A aflat si el cu ocazia asta ca programelul nu-mi e de nici un folos daca nu stiu eu cateva date importante sa le introduc acolo!!!

Multumesc tutror sufletelelor care ne incurajeaza pe noi, aspirantele, la acest topic!
leut
Scris: Friday, May 23, 2008 1:27 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
He, he, Stelute...la noi nu e mecanica treaba. Sentimentul creste din ce in ce mai mult cand ne gandim ca din toata "dragostea" iese inca un sufletel. Si mai e o chestie: pana la urma daca trec zilele asa, in sir poate da intr-o chestie mecanica, da' numai gandul ca iese ce ne-am dorit e super! Depinde si cum vezi problema. Perioada fertila la mine e sigura-sigura nu atat dupa calcule ci si dupa alte chestii. sic
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.