Clubul aspirantelor 6
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Anelise
Scris: Tuesday, May 20, 2008 10:12 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
MNiko, pupici si tie! pupici flower

Ely, si eu iti tin pumnii pentru luna viitoare!!! Am inceput deja galeria ... :801: :801: :801:

Stelutze, Kali, haideti fetele ca astept cu sufletul la gura! hail Sper din toata inima ca au trecut berzele pe la voi sa ne bucuram si noi. sic flowers pupici pupici pupici
Ely
Scris: Tuesday, May 20, 2008 11:17 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2006
Mniko,Liz pupici pupici ,dar sa stiti ca eu as vrea prin toamna daca se poate,acum vrea sotul ras, daca bebe o sa asculte de tati pai atunci este bine venit si o sa-l iubim mult.angel Pupam aspirantele carora le dorim sa paraseasca cat mai repede acest club si sa treaca la gravidute.mami de fetita boy chitara
stele_pe_cer
Scris: Wednesday, May 21, 2008 8:35 AM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Si eu pup pe toata lumea din clubul astayes pupici pupici pupici !

Aseara am fost in Auchan si am cumparat...un body de ...0 lunicyclops !Asa a vrut Eugen: cica pt bebelina care o sa vina. El cica "simte" ca sunt insarcinata dejasic !

Si azi sunt tare fericita,fara motivyes !
Anelise
Scris: Wednesday, May 21, 2008 9:54 AM
Nivel

stele_pe_cer wrote:
Si eu pup pe toata lumea din clubul astayes pupici pupici pupici !

Aseara am fost in Auchan si am cumparat...un body de ...0 lunicyclops !Asa a vrut Eugen: cica pt bebelina care o sa vina. El cica "simte" ca sunt insarcinata dejasic !

Bravo, Stelutze! Ma bucur ca esti fericita, asa si trebuie!!! pupici flowers

Anelise attached the following image(s):
lbogddb42nzz.gif

stele_pe_cer
Scris: Wednesday, May 21, 2008 9:56 AM
Nivel

Liz wrote:

Bravo, Stelutze! Ma bucur ca esti fericita, asa si trebuie!!! pupici flowers

Si eu ma bucur cand ma simt bucuroasa, bine-dispusa, pt ca stiu ca starea sufleteasca a mamei influenteaza inca inaine de conceptie buna dezvoltare a viitorului copil.Si sa te rogi inainte de conceptie cu luni bune este benefic pt.sufletelul ce va veni.
bulinutza
Scris: Wednesday, May 21, 2008 10:48 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/14/2007
Ce dragutz, stele, ca esti asa de fericita si optimista...

Eu mi-am "pierdut" starea asta, luna asta...
Nu mi-am pierdut sperantza, doar am o stare de "asteptare goala" fara sentimentele pe care le aveam lunile trecute: sperantza, suspans, stress...
Stiu ca trebuie sa vina uratii zilele astea...dar am refuzat si sa numar cand...tot n-are rost...la Cm-ul meu de 24-29 zile, oricum n-are rost...asa ca astept cumnitzica si nu mai sper nimic...am obosit!!! cry
shirel
Scris: Wednesday, May 21, 2008 10:58 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Kali ce m-as bucura pentru tine!
Haideti fetelor,eu va tin pumnii!
Anelise
Scris: Wednesday, May 21, 2008 11:25 AM
Nivel

bulinutza wrote:
Ce dragutz, stele, ca esti asa de fericita si optimista...

Eu mi-am "pierdut" starea asta, luna asta...
Nu mi-am pierdut sperantza, doar am o stare de "asteptare goala" fara sentimentele pe care le aveam lunile trecute: sperantza, suspans, stress...
Stiu ca trebuie sa vina uratii zilele astea...dar am refuzat si sa numar cand...tot n-are rost...la Cm-ul meu de 24-29 zile, oricum n-are rost...asa ca astept cumnitzica si nu mai sper nimic...am obosit!!! cry

Bulinutza, capul sus !!! flowers
Te inteleg, stiu cum e. Si mie parca nu-mi este indemana fara teste, fara calcule, fara zile numarate, dar cred ca e mult mai bine asa si pentru noi si pentru sotii nostri. sic
O sa vezi ca o sa rasara soarele in cele din urma!!! angel
Te pupic pe tine si toate aspirantele la titlu de mamica! pupici flowers

Anelise attached the following image(s):
19.jpg

Alina
Scris: Wednesday, May 21, 2008 11:31 AM
Nivel

Inregistrat: 3/27/2006
stele_pe_cer wrote:

Asa te vreau, pupici pupici pupici pupici pupici
leut
Scris: Wednesday, May 21, 2008 12:04 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Hai, hai...mai e un picut! yes Ce ziceti, pozam testele cu liniutele si facem un concurs? ras
stele_pe_cer
Scris: Wednesday, May 21, 2008 12:07 PM
Nivel

Bulinutza, hai, capul sus, zambeste! Sigur va veni si ziua cea mare.Se spune ca un copil este un dar de la Dumnezeu.Si Dumnezeu ne "cadoriseste" cand nici nu ne asteptam!

Iti doresc sa gasesti puterea sa te automotivezi astfel incat bucuria, linistea si pacea sa fie in sufletul tau si azi, si maine si-n toate zileleangel !
stele_pe_cer
Scris: Wednesday, May 21, 2008 12:10 PM
Nivel

leut wrote:
Hai, hai...mai e un picut! yes Ce ziceti, pozam testele cu liniutele si facem un concurs? ras

Ce tareeeeeeeeeee!Eu unul din teste il am kiar langa mine, la birou.FACUT, NEGATIV.Celelalte sunt acasa.De pozat il pot poza, ca e ala jet d ela Barza.Arata super fain, daca mai apare si a doua liniutza "intre timp"...

Dar castigatoarea care e: cu 2 liniutze, cu una sau care are mai multe testehohot hohot ?
stele_pe_cer
Scris: Wednesday, May 21, 2008 12:10 PM
Nivel

Alina wrote:

Asa te vreau, pupici pupici pupici pupici pupici

SI noi pt.voipupici pupici pupici !Azi e ziua pupaturilor...daca nu m-am pupat azi mai mult ca niciodatayes !
kali
Scris: Wednesday, May 21, 2008 12:15 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
leut wrote:

Daaa, am de toate pentru toti: liniute rosii... liniute albastre... de care doriti?

Fetele, multumesc pentru gandurile bune!pupici Sa dea Domnul sa fie bine, cu bebica sanatos si cuminte la locul lui...angel
bulinutza
Scris: Thursday, May 22, 2008 7:16 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/14/2007
Liz, scumpo, tu mereu gasesti o vorba buna pt mine cand ma loveste depresia...multumesc din suflet...

Stele, tu emani buna dispozitie...cred ca incep sa ma molipsesc si eu...

Fetelor...asteptam poze cu 2 liniutze si declaram castigatoare TOATE testeleeeee!!!!!:801: :801: :801: :801: :801: :801:
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.