Clubul aspirantelor 6
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Kiki
Scris: Monday, May 19, 2008 2:56 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
stele_pe_cer wrote:

Multumesc pt.incurajari, Kiki!Avem deja planificata o "escapada", dar pt a vedea niste terenuri si niste constructiiras !Poate seara sa ne relaxam putin!...

Poate printre terenuri, constructii, calcule si planuri, va dedicati si voua macar putin timp! pupici
stele_pe_cer
Scris: Monday, May 19, 2008 3:17 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
Kiki wrote:

Poate printre terenuri, constructii, calcule si planuri, va dedicati si voua macar putin timp! pupici

Searaaaathumleft , ca ziua o sa avem companie!Cert e ca subiectul "constructii" ne binedispune pe amandoidance !
dya
Scris: Monday, May 19, 2008 9:02 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Stele , pai tocmai tu care erai plina de entuziasm te lasi prinsa de pesimism. Hai asculta si sfatul lui Kiki si.....spor la treaba.ras pupici
bulinutza
Scris: Monday, May 19, 2008 9:38 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/14/2007
Liz wrote:
Fetele mele dragi, revin si eu in clubul aspirantelor, daca ma mai primiti. angel Dupa doua saptamani in care am incercat sa alung tristetea din sufletul meu si sa-mi recapat optimismul, m-am gandit ca ar fi bine sa revin in club, ca sa nu credeti ca ma dau batuta atat de usor. sic E greu, dar ma gandesc ca va fi si bine pana la urma.
Credeam ca am parasit listuta, dar nu a fost sa fie.

Liz, nici nu stii ce veste buna mi-ai dat...Bine ai revenit in club!!!!yes yes yes

Stele, hai, capul sus!!!

Anam? Tu ce mai faci?
stele_pe_cer
Scris: Tuesday, May 20, 2008 11:19 AM
Nivel

Multumesc pt incurajari, dragele melepupici !Azi sunt mult mai bine.Am baut si un capucino italian de dimi si vad ca pana acum am mancat numai putina coliva.Sper sa nu dau iama mai tarziu in mancare, ca pofte nu am, doar mananc orice prind.Inclusiv seara, eu care nu mananc seara decat accidental.Azi am multe fructe la mine, sa vedem daca ma satur cu astea!

Daca e sa ma iau dupa cat mananc si cat de des urinez noaptea (in ultimele 3-4 nopti), ma consolez cu gandul ca poate e totusi cu okisori, kiar daca testul zice ca nu!Apoi imi zic ca e prea devreme pt simptome!

stele_pe_cer
Scris: Tuesday, May 20, 2008 11:20 AM
Nivel

dya wrote:
Stele , pai tocmai tu care erai plina de entuziasm te lasi prinsa de pesimism. Hai asculta si sfatul lui Kiki si.....spor la treaba.ras pupici

10x!Am avut sporthumleft !Sper si optimismul sa ne tina in linie ascendenta!
kali
Scris: Tuesday, May 20, 2008 12:26 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
stele_pe_cer wrote:

Daca e sa ma iau dupa cat mananc si cat de des urinez noaptea (in ultimele 3-4 nopti), ma consolez cu gandul ca poate e totusi cu okisori, kiar daca testul zice ca nu!Apoi imi zic ca e prea devreme pt simptome!

Nu cred ca e prea devreme...
Eu intotdeauna am stiut cand am ramas insarcinata (inainte de a intarzia c.m.) exact din cauza simptomelor descrise de tine mai sus. Am o foame pe care nu o pot controla desi in mod obisnuit nu mai simt nevoia de a manca, fiind intr-o continua cura de slabire...

stele_pe_cer
Scris: Tuesday, May 20, 2008 12:34 PM
Nivel

kali wrote:

Am o foame pe care nu o pot controla desi in mod obisnuit nu mai simt nevoia de a manca, fiind intr-o continua cura de slabire...

Mai bine nici nu se putea descrie starea mea: mananc din piviri orice, kiar si ce in mod obisnuit nu as manca, observ ca "macar o gurita sa iau" si uite-asa ma tezesc mancand aiurea.

De dimineata Eugen mi-a pus un pungoi cu mancare si cand i-am spus ca mai vreau si 2 prune a inceput sa rada (el asteapta evenimentul cu mult inainte ca eu sa imi fi dat ok-ul sic )!M-as bucura enorm sa parasesc si eu repejor clubul asta si s aintru in cel al burticiloryes !
Ely
Scris: Tuesday, May 20, 2008 12:40 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Ah si eu am aceeasi foame pe care nu o pot controla .Si seara ma ia asa o foame ca as manca orice.
Stele baftathumright
Ely
Scris: Tuesday, May 20, 2008 12:40 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Iar am postat de 2 ori uff
kali
Scris: Tuesday, May 20, 2008 12:41 PM
Nivel

stele_pe_cer wrote:

Mai bine nici nu se putea descrie starea mea: mananc din piviri orice, kiar si ce in mod obisnuit nu as manca, observ ca "macar o gurita sa iau" si uite-asa ma tezesc mancand aiurea.

Cunosc si eu... te inteleg perfect!

stele_pe_cer wrote:

De dimineata Eugen mi-a pus un pungoi cu mancare si cand i-am spus ca mai vreau si 2 prune a inceput sa rada (el asteapta evenimentul cu mult inainte ca eu sa imi fi dat ok-ul sic )!M-as bucura enorm sa parasesc si eu repejor clubul asta si s aintru in cel al burticiloryes !

Da, da si Cata ma priveste cu ochi intrebatori si cu luminite pline de sperantamaseluta
Sa dea Domnul sa treci la cealalta categorie cat de curand!
stele_pe_cer
Scris: Tuesday, May 20, 2008 12:53 PM
Nivel

Ely wrote:
Ah si eu am aceeasi foame pe care nu o pot controla .Si seara ma ia asa o foame ca as manca orice.
Stele baftathumright

Multumesc, Elypupici !

Deci, suntem 3 pana acum cu foamea in gat si numai cu o linutza la barzasic !

Oare o dura mult "foamea"asta? Ca la prima sarcina mi-a fost greatza pana cand am nascut, nicidecum de foame. Ma straduiam sa mananc ca sa fie ceva in burta!

Ely, Kali, voua cand trebuie sa va vina c.m.?
stele_pe_cer
Scris: Tuesday, May 20, 2008 12:53 PM
Nivel

kali wrote:

Sa dea Domnul sa treci la cealalta categorie cat de curand!

Same 2 Uangel !
kali
Scris: Tuesday, May 20, 2008 1:21 PM
Nivel

stele_pe_cer wrote:

Oare o dura mult "foamea"asta? Ca la prima sarcina mi-a fost greatza pana cand am nascut, nicidecum de foame. Ma straduiam sa mananc ca sa fie ceva in burta!

La Alexia m-a tinut toata sarcina dar am invatat sa o controlez... mi-am facut treptat un program cu care ma impacam si astfel am reusit nici sa nu iau prea mult in greutate. Era destul de nasol, la modul ca trebuia neaparat sa mananc la ora la care eram obisnuita; altfel ma lua cu calduri, tremurici, senzatie de voma si efectiv imi venea sa lesin.
Sarcina pe care am pierdut-o nu a facut exceptie- doar ca era inca mica-. Oricum, "foametea" a trecut ca prin minune cand s-a declansat avortul.

stele_pe_cer wrote:

Ely, Kali, voua cand trebuie sa va vina c.m.?

Of, of... mai, mai...
Daca pui problema asa, intrebarea corecta in cazul meu e: cand trebuia sa vina c.m.?...ras
Dar... inca nu declar nimic atat vreme cat inca nu am ajuns la medic si nu am confirmarea ca e totul ok.- inca stau cu nodul in gat de frica sa nu se intample ceva rau.
dya
Scris: Tuesday, May 20, 2008 1:24 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Offf , Offff , ,mai , mai Kaliras sper sa-ti ajute Dumnezeu si sa fie cu ochisori atunci si sa stea la locul luidance angel . Abia astept sa vii cu confirmarea.pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.