Clubul aspirantelor 6
Subiectul anterior · Subiectul urmator
stele_pe_cer
Scris: Tuesday, May 20, 2008 1:25 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
kali wrote:

Of, of... mai, mai...
Daca pui problema asa, intrebarea corecta in cazul meu e: cand trebuia sa vina c.m.?...ras
Dar... inca nu declar nimic atat vreme cat inca nu am ajuns la medic si nu am confirmarea ca e totul ok.- inca stau cu nodul in gat de frica sa nu se intample ceva rau.

Pai...scratch ...un test nu ar fi okidokie? Adica ar fi un raspuns destul de sigur...

Oricum, sa fie intr-un ceas bun si dupa cum va doriti voiangel !
Cris-DL
Scris: Tuesday, May 20, 2008 1:29 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
bounce bounce Oana, sa fie ceea ce va doriti si sa fie bine pana la sfarsit !pupici

Stele, Ely, mult succes pupici sa fie cu 2 liniute !

bulinutza, Liz, asemenea si voua mami de fetita boy bottle
stele_pe_cer
Scris: Tuesday, May 20, 2008 1:30 PM
Nivel

cris22tyna wrote:

Stele, Ely, mult succes pupici sa fie cu 2 liniute !

Cu 4 daca se poatedance !
Alina
Scris: Tuesday, May 20, 2008 1:31 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Oana, hai cu confirmarea. bounce bounce bounce
Elena, astept si de la tine un raspuns.pupici
Rody
Scris: Tuesday, May 20, 2008 1:33 PM
Nivel

Inregistrat: 6/10/2006
Peste un an vin din nou si eu pe aici.Deja vreau bb3ras E minunat sa ai bb miclove Succes tuturor aspiratelor sa aveti cat mai curand 2 liniutedance pupici angel
Cris-DL
Scris: Tuesday, May 20, 2008 1:36 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
stele_pe_cer wrote:

Cu 4 daca se poatedance !

Hey, cate 2 liniute la fiecare in parte si 4 ochisori tie ras daca asta iti doresti ! hainoroc

Rody, esti curajoasa mami firstprize
stele_pe_cer
Scris: Tuesday, May 20, 2008 1:38 PM
Nivel

Bine ai revenit, Rody:801: !

Alina, as veni repede cu un raspuns afirmativ, dar...testul zice ca inca nu. Mai fac unul sambata, inainte de a pleca la drum lung!
vivi25
Scris: Tuesday, May 20, 2008 3:08 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 11/19/2007
Era bine daca mi-era si mie un pic de foame...dar eu asa am o sila de mancare, ca n-as baga nimic in gura..si nu neaparat ca mi-e greata..pur si simplu nu mi-e pofta de nimic. Bebita nu e pofticiosras
stele_pe_cer
Scris: Tuesday, May 20, 2008 3:13 PM
Nivel

vivi25 wrote:
Era bine daca mi-era si mie un pic de foame...dar eu asa am o sila de mancare, ca n-as baga nimic in gura..si nu neaparat ca mi-e greata..pur si simplu nu mi-e pofta de nimic. Bebita nu e pofticiosras

Fericitooooyes ! O data ca esti burtica, si a doua ca nu ai pofta de mancaresic !
Ely
Scris: Tuesday, May 20, 2008 4:39 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Wow Kali se pare ca este chiar cu ochisori daca trebuia sa vina.Doamne auta sa fie bine si asteptam confirmarea.angel pupici
Rody ma uimesti cu curajul tau ,tare as vrea sa fiu la fel de curajoasa.Bun venit in club.firstprize pupici .
Stele sa-ti raspund la intrebare .Eu am ciclul neregulat si nu prea stiu cand vine din aceasta cauza nu stiu nici perioada fertila,dar de 3 luni am inceput sa-mi notez sa vad cam care ar fi perioada de venire a musafirilor.Se pare ca la 20-21-22 de zile ca astazi dupa ce am scris mesajul de mai sus mi-au venit musafirii,luna asta la 22 de zile .Asa ca am o veste nu tocmai buna penru al meu sot care inainte de plecare mi-a mangaiat burtica.bounce
tutsy
Scris: Tuesday, May 20, 2008 5:41 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/5/2008
buna!N-am mai fost pe forum de vreo saptamina,cred,din motiv ca nu prea am avut timp.Daca ma primiti as vrea sa ma inscriu si eu in club,daca ma primiti,desigur.Inca nustimcite saptamini avem sigur,dar eu dupa socotelile mele,cred ca am cam 11 saptamini,pe 23 vom face ecografia si vom sti mai cu exacticitate.dance greturile saptamina aceastaparca m-au mai lasat putin,ca pina acum ma staruiam sa maninc ceva peste puteri.cu primul bebe adaugam,iar cu acesta slabesc.Sper ca pe viitor va fi mai binisor.Stele,vreau sa-ti spun ca si eu la primul bebe cind am facut test,adica duoa,chiar,mi-a aratat negativ,dar cind am facut ecografia era deja a 8-a saptamina.Oricum te felicit si-ti doresc citi sa ai citi ochisori iti doresti tu!pupici bounce
Kiki
Scris: Tuesday, May 20, 2008 5:48 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Oana, Elena, asteptam vesti bune! Trebuie sa vina de undeva pofta asta de mancare ras
anam
Scris: Tuesday, May 20, 2008 7:44 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Buna fetelor ,

Eu sunt un pic cam trista si cam nelamurita in acelasi timp.Sa va explic :luna aceasta cm a venit pe 3 am avut perioada fertila intre 11 si 16 , ieri ( cu toate ca stiam ca e prea devreme) mi-am facut un test care a iesit o linie rosie si una mai putin vizibila dar era acolo , deja incepusem sa imi fac sperante , dar in seara asta mi-am facut un al doilea test care a iesit negativ , nici urma de inca o liniuta.
Voi ce parere aveti?

Tin sa va anunt ca burta ma cam doare , avand aceleasi simptome ca la cm , ceva ceva gust naspa in gura cam in fiecare dimineata si dusul la toaleta foarte des.

Nici nu mai stiu ce sa cred.

De ce oare noi cele care ne dorim copii cu atata nerabdare nu avem noroc ?
De ce ?cry cry cry cry

Va pup pe toate.

anam attached the following image(s):
bluebabyangel.gif

Anelise
Scris: Tuesday, May 20, 2008 9:13 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
anam wrote:
Buna fetelor ,

De ce oare noi cele care ne dorim copii cu atata nerabdare nu avem noroc ?
De ce ?cry cry cry cry

Va pup pe toate.

Anam, nu fi trista si nu-ti pierde speranta! angel Intrebarile pe care ti le pui tu mi le-am pus si eu de mii de ori si nu am gasit nici un raspuns. Totul e sa nu-ti pierzi curajul si optimismul. Capul sus! pupici pupici pupici

Cat despre test, eu totusi zic ca ti l-ai facut cam devreme. Daca ti-a venit CM pe 3 inseamna ca urmatorul e undeva pe la sfarsitul lunii, nu? Teoretic, ar trebui sa astepti uratzii si daca nu vin sa faci un test. Stiu cat de grea e asteptarea. pupici Incearca sa te linistesti si mai asteapta cateva zile si poate totusi pana la urma e cu ochisori.

Eu iti tin pumnii stransi! flowers pupici flowers
MNiko
Scris: Tuesday, May 20, 2008 9:56 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Oana, sper ca in cateva zile sa te pot felicita din toata inima si sa nu te mai gasesc in acest club ci in celalat.

Ely,cry Mult succes luna urmatoare.

Stele, sa vina testul cu multe liniutze.ras

Anam, cred ca stresul e de vine si dorintza prea arzatoare va face sa suspectati orice si cand nu e... dezamagirea e si mai crunta. Mai mult optimism si mai putin stres va doresc si tie si tuturor ca tine.

Tutsy, din cate vad tu deja esti burtica. De ce nu te inscrii in Clubul gravidutzelor. Succes la ecografie.

Liz,pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.