Clubul aspirantelor - 9

Options Clubul aspirantelor - 9
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mamica23
Postat: Sunday, October 26, 2008 4:44 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/21/2008
Postari: 3402
Locatia: turda
Tinem si noi galerie lui Lizcomputerlove ,da-de ne da ceva vesti buneangel

flowers wav flowers wav flowers wav flowers wav flowers
Anelise
Postat: Sunday, October 26, 2008 5:12 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Bulinutza, Mami23, iloveyou coeur coeur ! Multumesc din inima pentru gandurile bune si pentru galerie. pupici pupici pupici Nu stiu ce sa spun. Nu ma simt altfel. Doar sanii umflati si ceva mai durerosi decat de obicei. Poate fi foarte bine simptom premenstrual. Vad ce si cum. pupici pupici angel
marmita
Postat: Monday, October 27, 2008 9:12 AM

Intrat: 9/11/2007
Postari: 1349
Fluturas majoreta majoreta majoreta majoreta

Liz facem si noi galerie wav wav wav wav poate ne dai vestea cea buna angel

Eu nu mai stiu ce si cum, ca nu am mai tinut cont, dar cred ca sunt in perioada fertila acum !?! dar nu prea am reusit sa fim impreuna noptile astea, asa ca.... luna viitoare imi pun din nou ticker.

Pup cu drag aspirantele si nu numai pupici pupici pupici
vivi25
Postat: Monday, October 27, 2008 9:32 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 11/19/2007
Postari: 215
Fluturas, Lizmajoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta pupici
Anelise
Postat: Monday, October 27, 2008 11:30 AM

Marmita, Vivi, iloveyou pupici pupici
Acum o ora mi-am dat demisia pentru ca am foarte multe de rezolvat in viata personala, ca sa zic asa, si nu avea rost sa incurc pe nimeni. Oricum ma tot gandesc de ceva timp sa incep ceva pe cont propriu si cred ca o voi face. Acum sunt mai convinsa ca oricand. coeur Doamne ajuta!
Mi-am cumparat si 2 teste de sarcina in drum spre casa... ras

Liniutele au aparut instantaneu. Am o stare de bulversare totala. Sunt fericita coeur coeur, dar deocamdata doresc sa impartasesc doar cu voi acest lucru. grup coeur Asa cum spuneam mai acum ceva vreme, sotului nu-i mai spun nimic de data asta. Abia atunci cand reusesc si eu sa trec de 7 saptamani (lucru care nu s-a intamplat pana acum uff) si mi se confirma ca totul ar fi in regula. angel Sper sa fie o decizie inteleapta ca ii ascund momentan acest lucru. Nu vreau sa-l mai vad ca sufera in caz ca ...
Va pup pupici pupici pupici , va iubesc iloveyou si inca o data Doamne ajuta! angel
Cris-DL
Postat: Monday, October 27, 2008 11:36 AM

Nivel: Senior

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6849
Locatia: over the rainbow
waaaw, felicitaaaaaaaaaaaaaari Liz !!! yes yes Doamne ajuta sa fie un bebe la termen si sanatos! computerlove O sa fie bine !
kali
Postat: Monday, October 27, 2008 11:38 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
Liiiiiz, m-au luat emotiile! Ma bucur tare mult pentru voi!
Fii optimista, gandeste pozitiv! Trebuie sa fie bine de data asta.computerlove
Anelise
Postat: Monday, October 27, 2008 11:50 AM

Cris, Kali, multumesc frumos! pupici pupici iloveyou
Acum aproape o luna am fost cu matusa mea la o biserica si m-am rugat din tot sufletul meu pentru un bebe. Saptamana asta o sa ma duc iar sa-i multumesc lui Doamne Doamne si sa aiba grija de bebelache. angel
Nu sunt eu foarte sentimentala, dar acum chiar imi vine sa plang de fericire! angel
marmita
Postat: Monday, October 27, 2008 12:40 PM

waaaaaw yes yes LIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ felicitari yes yes sa dea Doamne Doamne ca de data asta sa fie bine, sa duci sarcina la termen. O veste super buna, am niste emotii....coeur coeur coeur

iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
Rody
Postat: Monday, October 27, 2008 12:43 PM

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
Lizzzz,felicitari.Sa dea Domnul sa fie bine de data astadance dance dance dance yes yes yes yes yes
Kiki
Postat: Monday, October 27, 2008 12:45 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Liz, felicitari!
Doamne ajuta sa fie bine de data asta! angel angel angel
Ely
Postat: Monday, October 27, 2008 1:27 PM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Lizzzzzz ce veste minunata sa fie intr-unh ceas bun sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si frumos.pupici pupici dance .newclap floare3 floare3 floare3 floare2 boy mami de fetita sarbatoare

Fluturas dragalas ce decizire minunata chiar ca esti foarte curajoasa.Bafta mareeeeeecomputerlove majoreta
Marmita spor la treabaangel pupici
Eu astept.... angel
madanuta
Postat: Monday, October 27, 2008 1:30 PM

Intrat: 6/26/2007
Postari: 6054
Locatia: Romania
Sunt bucuroasa pentru ce se intampla in viata ta Liz. Sa ajute Dumnezeu ca totul sa fie bine. Eu intru de obicei in sectiunea "Lucrul de mana". "M-am bagat" si eu sa va citesc povestile pentru ca si eu sunt aspiranta. Avem o fetita de 9 ani si de un an si jumate am decis ca mai vrem un copil, insa nu s-a intamplat nimic. Nu mi-am pierdut speranta, sigur Dumnezeu stie mai bine cand e momentul, asa ca astept.sunny
marmita
Postat: Monday, October 27, 2008 1:33 PM

madanuta bine ai venit in randul aspirantelor, sper sa-l parasesti mai repede decat noi pupici
madanuta
Postat: Monday, October 27, 2008 1:37 PM

Intrat: 6/26/2007
Postari: 6054
Locatia: Romania
Imediat cum se intampla ceva va anunt.Luna trecuta am avut o infectie urinara urata, mai fac niste analize ca de obicei recidiveaza (si la mine n-a fost prima) si apoi ma gandesc din nou la bebe.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed