Clubul aspirantelor - 89
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Irinan
Scris: Saturday, May 7, 2022 8:45 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/20/2018
Gaby 41 wrote:
Irina,Deme să fie cu noroc!Cheek Kiss

Cheek Kiss multumesc Gaby
Andreea_neacsu
Scris: Sunday, May 8, 2022 12:28 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 9/27/2021
deme , Irina ! multa bafta Hands Cheek Kiss
Irinan
Scris: Monday, May 9, 2022 1:55 PM
Nivel

Andreea_neacsu wrote:
deme , Irina ! multa bafta Hands Cheek Kiss

Cheek Kiss multumesc Andreea
InaLina
Scris: Monday, May 9, 2022 2:20 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 1/23/2022
Irinan wrote:

Sa fie cu noroc si cu vesti bune Oanacoeur eu sunt a 3 zi de cm, am inceput tratamentul ,vineri, in ziua 9 am prima monitorizare. Vineri dimineata dozez estradiolul si progesteronul si vedem cand facem transferulcoeur

Doamne-ajută! să fie cu ochișori frumosi de bebeluș!
Albinutza35
Scris: Monday, May 9, 2022 5:21 PM
Nivel

Inregistrat: 4/20/2022
Bună fetelor, eu sunt azi în ziua a 7 de la un transfer cu embrion de ziua a 5 și nu am nici un simptom, sunt îngrijorată deoarece în noaptea zile a 5 am avut un pic de febră , mă simțeam ferbinte și tremurici, febră spre dimineață a dispărut ca și cum nici nu a fost , azi noapte am transpirat atât de tare că am udat pijama, oare pot fi astea simptome a mai avut cineva așa ceva? Sau e doar o răceală? Mai pot spera? Mulțumesc
Andreea_neacsu
Scris: Monday, May 9, 2022 6:33 PM
Nivel

Inregistrat: 9/27/2021
Albinutza35 wrote:
Bună fetelor, eu sunt azi în ziua a 7 de la un transfer cu embrion de ziua a 5 și nu am nici un simptom, sunt îngrijorată deoarece în noaptea zile a 5 am avut un pic de febră , mă simțeam ferbinte și tremurici, febră spre dimineață a dispărut ca și cum nici nu a fost , azi noapte am transpirat atât de tare că am udat pijama, oare pot fi astea simptome a mai avut cineva așa ceva? Sau e doar o răceală? Mai pot spera? Mulțumesc

heei , dar speranta moare ultima! sigur ca poti spera in continuare! nu te lasa dezamagita doar pt ca nu ai simptome !!
eu nu am avut absolut nimic , nimic nimic nimic si noroc cu Irina ca ea a insistat sa fac totusi un test de sarcina ! ras
Irinan
Scris: Monday, May 9, 2022 9:54 PM
Nivel

InaLina wrote:

Doamne-ajută! să fie cu ochișori frumosi de bebeluș!

Multumesc InaCheek Kiss
Irinan
Scris: Monday, May 9, 2022 9:55 PM
Nivel

Albinutza35 wrote:

Speranta e cu noi mereucoeur ziua 7 cu embrion de ziua 5 ai putea incerca si un test de sarcinacoeur sa fie cu ochisori
Irinan
Scris: Monday, May 9, 2022 9:56 PM
Nivel

Andreea_neacsu wrote:

heei , dar speranta moare ultima! sigur ca poti spera in continuare! nu te lasa dezamagita doar pt ca nu ai simptome !!
eu nu am avut absolut nimic , nimic nimic nimic si noroc cu Irina ca ea a insistat sa fac totusi un test de sarcina ! ras

coeur
Irinan
Scris: Monday, May 9, 2022 9:57 PM
Nivel

deme wrote:
Irina cum esti?
Noi maine plecam la Iași 😊

La ce ora ai programare maine Oana? Te asteptam cu vestiCheek Kiss
Albinutza35
Scris: Tuesday, May 10, 2022 7:49 AM
Nivel

Inregistrat: 4/20/2022
Vă mulțumesc fetelor, dar cred că pur și simplu am o răceală 😔 de aseară mă doare în gât simt o uscăciune , acum spre dimineață ma mai lăsat , noapte iar am transpirat dar foarte puțin , de alte simptome nici vorbă nici măcar sânii nu mă dor sunt moi chiar dacă pun progesteron de două în zi , sunt foarte descurajata 😢😢 mă simt goală pe dinăuntru 😭😭 îmi vine să plâng în continuu
deme
Scris: Tuesday, May 10, 2022 10:03 AM
Nivel

Inregistrat: 2/19/2020
Irinan wrote:

La ce ora ai programare maine Oana? Te asteptam cu vestiCheek Kiss

Suntem aici, 10:30 :) bineînțeles ca am ajuns cu 40min mai devreme . Emotii mari 🙈
Irinan
Scris: Tuesday, May 10, 2022 10:25 AM
Nivel

deme wrote:

Suntem aici, 10:30 :) bineînțeles ca am ajuns cu 40min mai devreme . Emotii mari 🙈

Bravoo Bravoo Clap Cheek Kiss
IoanaIoanaC
Scris: Tuesday, May 10, 2022 10:29 AM
Nivel

Inregistrat: 8/30/2019
Deme tin pumnii! Zi-i lui Maftei ca a zis Clara ca vrea parteneri de joaca! Lol Lol Lol
iris11
Scris: Tuesday, May 10, 2022 10:56 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 1/6/2022
deme wrote:

Tinem pumnii tare tare !
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.