Clubul aspirantelor - 87
Subiectul anterior · Subiectul urmator
deme
Scris: Monday, September 27, 2021 1:45 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 2/19/2020
Maria.mmh wrote:

Aaa, eu nu îmi fac griji, având în vedere ca mi-a ieșit negativ cu 2 zile înainte de menstruație...nu are ce sa fie. L-am făcut mai mult ca aveam un test Trussa prin casa de câteva luni Lol

Ha ha pai nici eu, ca beta a iesit <0,2 in 11dpo .. din păcate
Andreeax
Scris: Monday, September 27, 2021 2:14 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/6/2020
Ella,pana la un an al lui Ares nu monitorizez nimic. Deja e trecut de jumătate de luna bine și nu cred ca am ovulat....alaptand,poate încă nu mi s-a reglat menstruația....vedem ce se întâmpla,momentan lăsam doar toate "gărzile" jos ras

Amh-ul nu creste dar o lipsa de vitamina d poate da un rezultat mai mic.

Eu am luat 36 de săptămâni arefam pe cale vaginală câte 3 pe zi și nu mi-a dat niciun simptom. Timp de 3 zile am foat nevoită sa il iau pe gura și nu a fost frumos . Dar cine știe ,poate nu e general valabil pt toate deși nu văd de ce ar da reacții adverse dacă e administrat doar vaginal.
deme
Scris: Monday, September 27, 2021 2:32 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 2/19/2020
Andreeax wrote:
Ella,pana la un an al lui Ares nu monitorizez nimic. Deja e trecut de jumătate de luna bine și nu cred ca am ovulat....alaptand,poate încă nu mi s-a reglat menstruația....vedem ce se întâmpla,momentan lăsam doar toate "gărzile" jos ras

Eu am luat 36 de săptămâni arefam pe cale vaginală câte 3 pe zi și nu mi-a dat niciun simptom. Timp de 3 zile am foat nevoită sa il iau pe gura și nu a fost frumos . Dar cine știe ,poate nu e general valabil pt toate deși nu văd de ce ar da reacții adverse dacă e administrat doar vaginal.

Andreea am luat vit D cand am facut in februarie , acum am facut doar de curiozitate sa vad valoarea si e puțin crescuta, de aceea ma intrebam de unde.
Lyli
Scris: Monday, September 27, 2021 2:39 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 3/18/2021
Maria,Arefam pe cale vaginala nu da nici o reactie eu inca il folosesc , oral da , tocmai pentru a scapa de starile alea mi-a schimbat modul de administrare, daca mai ai alta medicamentatie sa nu dea reactii impreuna , am citit recent pe un grup pe facebook se plangea cineva la fel dar lua si alte chestii naturiste care intr-un final s-au dovedit ca ar fi fost de vina ,ceva plante, care in mod normal n-ar fi trebuit sa dea nici o senzatie .

Felicitari fetelor pentru liniute , sper sa veniti cat mai repede toate la burtici am ramas putine fete si cum zic eu sunt cam "nevorbita". campfire
Maria.mmh
Scris: Monday, September 27, 2021 2:42 PM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2019
Lyli wrote:
Maria,Arefam pe cale vaginala nu da nici o reactie eu inca il folosesc , oral da , tocmai pentru a scapa de starile alea mi-a schimbat modul de administrare, daca mai ai alta medicamentatie sa nu dea reactii impreuna , am citit recent pe un grup pe facebook se plangea cineva la fel dar lua si alte chestii naturiste care intr-un final s-au dovedit ca ar fi fost de vina ,ceva plante, care in mod normal n-ar fi trebuit sa dea nici o senzatie .

Felicitari fetelor pentru liniute , sper sa veniti cat mai repede toate la burtici am ramas putine fete si cum zic eu sunt cam "nevorbita". campfire

Eu nu mai aiu nimic altceva uff
Doar arefam 2 seara timp de 5 zile.. Aveam doar stări de somnolenta, e prima oara când simt greata asta asa nasoala pale
Lyli
Scris: Monday, September 27, 2021 3:13 PM
Nivel

Inregistrat: 3/18/2021
Maria.mmh wrote:

Eu nu mai aiu nimic altceva uff
Doar arefam 2 seara timp de 5 zile.. Aveam doar stări de somnolenta, e prima oara când simt greata asta asa nasoala pale

Maria stiu ca nu mai vrei sperante aiurea dar ... greata mai poate avea o cauza Buddy1,
Andreeax
Scris: Monday, September 27, 2021 3:16 PM
Nivel

Inregistrat: 5/6/2020
deme wrote:

Andreea am luat vit D cand am facut in februarie , acum am facut doar de curiozitate sa vad valoarea si e puțin crescuta, de aceea ma intrebam de unde.

Alta explicație nu am . Poate fiind sezon cald ai stat mai bine la capitolul vitamina d NuStiu Cheek Kiss
Maria.mmh
Scris: Monday, September 27, 2021 3:21 PM
Nivel

Lyli wrote:

Maria stiu ca nu mai vrei sperante aiurea dar ... greata mai poate avea o cauza Buddy1,

Am testat sâmbăta când trebuia sa fie ziua 1 cu un trussa de 20, negativ. Nici nu ar avea cum la cum am prestat luna asta și nici nu cred ca am ovulat după ce temperaturi am avut
Gaby 41
Scris: Monday, September 27, 2021 3:52 PM
Nivel

Inregistrat: 7/20/2021
Fetelor abia aștept să veniți cu rezultatele de la Beta!
Irinan
Scris: Monday, September 27, 2021 4:30 PM
Nivel

Inregistrat: 9/20/2018
Oana.c wrote:
Am dat fuga si am luat si eu un barza cu det sapt. Am vazut ca scrie a se face cu 1 zi inainte de menstrautie...eu mai am 5 pn la menstruatie dar arata promitator.
Sper sa nu fie iar biochimica...vedem pana la menstra dc apare sau nu.

Felicitari Oanacoeur
Irinan
Scris: Monday, September 27, 2021 4:32 PM
Nivel

Andreeax wrote:
Heheeee,felicitari pt testele pozitive!!!!! Se cam golește la gravidute,e timpul pt noi burtici! Bravoo coeur

Fetele noi...va urez ședere cât mai scurta la
aspirici!

Carlita,daca ne citești,când vrei și ai timp poate ne mai dai și noua un semn. Cheek Kiss

Maria Cheek Kiss

Irinan Cheek Kiss

Cheek Kiss noi am ramas mai in urma, dar recuperam incet
Irinan
Scris: Monday, September 27, 2021 4:39 PM
Nivel

Andreeax wrote:

Sa fie cu noroc Andreea, majoreta spre rusinea mea nu observasem in semnatura...Cheek Kiss
Maria.mmh
Scris: Monday, September 27, 2021 4:43 PM
Nivel

Irinan wrote:

Sa fie cu noroc Andreea, majoreta spre rusinea mea nu observasem in semnatura...Cheek Kiss

Irina , tu ce faci?computerlove
Andreea_neacsu
Scris: Monday, September 27, 2021 5:01 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 9/27/2021
Buna fetelor! sunt noua pe forum, intru si va citesc din umbra de cevaaaa (mai mult) timp :)) insa abia acum am zis sa va salut. Pana una alta , pana imi dau eu seama cum sta treaba pe aici cu contul (pentru ca abia l-am creat) va urez o saptamana frumoasa! angel
Despre mine : 25 ani, eu si sotul ne dorim un bebe , am fost la gineco sa-mi fac niste analize si controale de rutina si am descoperit ca am un chist (hematic scrie pe ecografie) si am luat 3 luni Belara , in speranta ca scadea , am intrerupt tratamentul de 2 luni si e tot acolo chistul insa incercam si noi , suntem optimisti. Dr a zis ca nu sta in calea ovulatiei, fecundatiei ori implantarii ori dezvoltarii sarcinii . Luna trecuta cu teste de ovulatie se pare ca am ratat desi am luat si myo sun , dar nu a fost sa fie Blushing asa ca luna asta am inceput iarasi sa prestam Bravoo si cred ca sunt cam pe sfarsitul perioadei fertile . Asteptam inceputul lunii octombrie (cred uff ) nici nu m-am uitat pe aplicatie cand trebuie sa imi vina .
Va pup pe toate coeur
Gaby 41
Scris: Monday, September 27, 2021 5:19 PM
Nivel

Inregistrat: 7/20/2021
Bine ai venit Andreea neacsu! Îți doresc să mergi repede la graviduțe!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.