Clubul aspirantelor - 87
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Gaby 41
Scris: Tuesday, August 31, 2021 2:13 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 7/20/2021
Irinan să fie cu două liniuțe când testezi!Legat de testele de ovulație când le văd așa de pozitive parcă mă aștept să văd și testul de sarcină pozitiv,cred că voi renunța la ele.
Irinan
Scris: Wednesday, September 1, 2021 9:08 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/20/2018
Gaby 41 wrote:
Irinan să fie cu două liniuțe când testezi!Legat de testele de ovulație când le văd așa de pozitive parcă mă aștept să văd și testul de sarcină pozitiv,cred că voi renunța la ele.

Multumesc Gaby, la fel si tieCheek Kiss
Irinan
Scris: Wednesday, September 1, 2021 6:09 PM
Nivel

Fetelor sunt cu nervii la pamant...Cray ziua 19 a cm, nu stiu in ce zi am ovulat.. luna asta fara teste de ovulatie... ovulatia mea in medie, ziua 13, dar am ovulat si mai repede. Toata ziua am avut niste furnicaturi in sani, am zis ok, creste progesteronul. Zic da sa fac niste teste, deh... sa nu treaca luna faraLol Lol
P.s. cel de jos e lh, cele 2 de sus hcg.
Oricum dimineata sunt la beta, dar la prima ora ,mai am un first response in casa.. lh ,premom mi l a cotat la 0,94.. luna trecuta la 1.24 am avut ovulatia

Irinan attached the following image(s):
screenshot_20210901-180329_gallery.jpg

Maria.mmh
Scris: Wednesday, September 1, 2021 7:18 PM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2019
Irinan wrote:
Fetelor sunt cu nervii la pamant...Cray ziua 19 a cm, nu stiu in ce zi am ovulat.. luna asta fara teste de ovulatie... ovulatia mea in medie, ziua 13, dar am ovulat si mai repede. Toata ziua am avut niste furnicaturi in sani, am zis ok, creste progesteronul. Zic da sa fac niste teste, deh... sa nu treaca luna faraLol Lol
Oricum dimineata sunt la beta, dar la prima ora ,mai am un first response in casa.. lh ,premom mi l a cotat la 0,94.. luna trecuta la 1.24 am avut ovulatia

IrinaaaClap se vede pe amândouă de hcg.
Așteptăm mâine rezultatul de la beta sa te felicitam! computerlove
Iulia13
Scris: Wednesday, September 1, 2021 7:30 PM
Nivel

Inregistrat: 11/8/2017
Irinan wrote:

Irinaa eu zic ca e de bine, asteptam beta majoreta coeur
Irinan
Scris: Wednesday, September 1, 2021 7:34 PM
Nivel

Maria.mmh wrote:

IrinaaaClap se vede pe amândouă de hcg.
Așteptăm mâine rezultatul de la beta sa te felicitam! computerlove

Cheek Kiss Am emotii mari, mai ales ca eu am mai fost patita. Plus testul Oanei de zilele trecute... nici sotului nu i spun nimic pana nu am ceva sigur.. l am dezamagit de prea multe ori de liniute pe test si dupa beta negativ. Dar cuiva trebuia sa spun, si daca voi nu ma intelegeti atunci cinecampfire .. dar nici asa evidenta nu cred ca am avut o cand a fost alarma falsa. I am aratat testul fetei cele mari si vede si ea liniuta, deci nu e just in my head... revin cu vesti dimineata mai fac un test, si daca apare ceva si pe ala merg la betaHands
Irinan
Scris: Wednesday, September 1, 2021 7:35 PM
Nivel

Iulia13 wrote:

Irinaa eu zic ca e de bine, asteptam beta majoreta coeur

Doamne ajuta IuliaCheek Kiss trebuie sa te ajung din urmaLol
Lyli
Scris: Wednesday, September 1, 2021 7:57 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 3/18/2021
Irinan wrote:

Irina si eu zic ca e de bine , mergi maine la beta neaparat topai
Iulia13
Scris: Wednesday, September 1, 2021 8:38 PM
Nivel

Inregistrat: 11/8/2017
Irinan wrote:

Doamne ajuta IuliaCheek Kiss trebuie sa te ajung din urmaLol

Daa asta asa e hearts Eu te astept,sa stii.Am impresia că nu vei mai ajunge la Dr. Doroftei pe 18sic la cum vad eu situația. S-ar putea să mergi direct la eco pt sarcina
wannabemom
Scris: Wednesday, September 1, 2021 9:01 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 1/3/2021
Irinan wrote:

Tin pumnii sa se ingroase linia, sa se dubleze Beta, Doamne ajuta!!! majoreta majoreta majoreta
Irinan
Scris: Thursday, September 2, 2021 7:22 AM
Nivel

Testul de azi alb, iar testul lh cotat de premom cu 0.27....Cray e devreme stiu, mai astept putin.
Bine ca nu i am zis sotului nimic
deme
Scris: Thursday, September 2, 2021 7:25 AM
Nivel

Inregistrat: 2/19/2020
Irinan wrote:
Testul de azi alb, iar testul lh cotat de premom cu 0.27....Cray e devreme stiu, mai astept putin.
Bine ca nu i am zis sotului nimic

Irina , trebuie sa fie ceva acolo, calm.
Te îmbrățișez Cheek Kiss
Irinan
Scris: Thursday, September 2, 2021 7:30 AM
Nivel

deme wrote:

Irina , trebuie sa fie ceva acolo, calm.
Te îmbrățișez Cheek Kiss

Vedem zilele astea... si noaptea parca vizez doar teste pozitive... nu pot decat sa asteptCheek Kiss si daca nu e acum, n au intrat zilele in sac
IoanaIoanaC
Scris: Thursday, September 2, 2021 8:09 AM
Nivel

Inregistrat: 8/30/2019
Irina Cheek Kiss Cheek Kiss Buddy1 Buddy1
Andreeax
Scris: Thursday, September 2, 2021 9:28 AM
Nivel

Inregistrat: 5/6/2020
Irina majoreta Cheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.