Clubul aspirantelor - 86
Subiectul anterior · Subiectul urmator
wannabemom
Scris: Monday, April 19, 2021 7:27 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 1/3/2021
Irinan wrote:
wannabemom in cat timp dupa ce a ajuns in Romania, a ajuns la tine pachetul de pe iherb?

Buna. Eu am primit un sms pe 15 aprilie sa merg sa imi ridic comanda, care fusese data pe 23 martie.
Postasem acum cateva zile despre asta, fix in ziua cand am ridicat comanda. Am platit taxe vamale 39 de lei pentru comanda care era in valoare de 344 de lei.

Later Edit: Uitasem sa postez...Beta de astazi e in semnatura :)
Urmatorul pas e ecografie joi pe 22 la 16:30, asa am prins programare. Si doctora crede ca ar trebui sa vedem ceva pe atunci, deci e ok. Macar sa am confirmarea ca e implantat unde trebuie, sa vedem saculetul.
MariaS
Scris: Monday, April 19, 2021 7:33 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/28/2020
Maria curaj ca totul va fi bine. Barza mea e nerambdatoare sa vina la tine. Sper ca atunci când face 1 an de când mi-a adus vestea cea mare sa ?i-o aduca si tiecoeur Cheek Kiss
Irinan
Scris: Monday, April 19, 2021 8:08 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/20/2018
wannabemom wrote:

Buna. Eu am primit un sms pe 15 aprilie sa merg sa imi ridic comanda, care fusese data pe 23 martie.
Postasem acum cateva zile despre asta, fix in ziua cand am ridicat comanda. Am platit taxe vamale 39 de lei pentru comanda care era in valoare de 344 de lei.

Urmatorul pas e ecografie joi pe 22 la 16:30, asa am prins programare. Si doctora crede ca ar trebui sa vedem ceva pe atunci, deci e ok. Macar sa am confirmarea ca e implantat unde trebuie, sa vedem saculetul.

Stiu cand ai dat mesaj, dar voiam sa vad daca mai ti minte de cand a ajuns in Ro cat a mai durat sa ajunga la tine..
Foarte frumos betacoeur felicitari inca o datacoeur Cheek Kiss
Maria.mmh
Scris: Monday, April 19, 2021 8:20 PM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2019
MariaS wrote:
Maria curaj ca totul va fi bine. Barza mea e nerambdatoare sa vina la tine. Sper ca atunci când face 1 an de când mi-a adus vestea cea mare sa ?i-o aduca si tiecoeur Cheek Kiss

Multumesc, Maria sper sa fie dragu?a barza ta ?i sa vrea sa colaboram Lol
Carlita sa stii ca astept sa te înscriu pe lista la loc ras
Eu m-am pus în pat, am zis ca poate dorm pana la 3 când ma trezesc dar nu am nicio sansa. Cred ca ma duc chiauna acoloCrazy
wannabemom
Scris: Monday, April 19, 2021 8:21 PM
Nivel

Multumesc, Irina!

A stat in Romania cam o saptamana pana sa il primesc:

DELIVERED
April 15 2021 15:24:00

ROMANIA ,

DEPARTED FROM LOCAL DISTRIBUTION CENTER
April 12 2021 09:38:00

ROMANIA ,

CLEARED CUSTOMS

ROMANIA ,

HELD AT CUSTOMS
April 09 2021 16:38:00

ROMANIA ,

ARRIVAL AT DESTINATION COUNTRY
April 07 2021 13:08:00

ROMANIA ,
Lyli
Scris: Monday, April 19, 2021 9:25 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 3/18/2021
wannabemom wrote:

heyyy felicitari !!! Eu am fost azi la medic, colul este inchis , la eco sa vazut saculetul unde trebuie in uter era bine vascularizat in jur , am scapat de primul hop sa zic asa , insa am in continuare acele dureri medicul mi-a zis ca e ok atata timp cat sunt suportabile si nu sangerez si a subliniat ca primul trimestru este cel mai greu si cel mai plin de riscuri, mi-a dat arefam 2 / zi si cum mi-ati recomandat si voi no spa la nevoie , dar am nevoie cam des , sper ca o sa fie ok urmatoarea vizita este dupa paste , speram ca pana atunci sa de auda inimioara
wannabemom
Scris: Monday, April 19, 2021 9:28 PM
Nivel

Lyli wrote:
heyyy felicitari !!! Eu am fost azi la medic, colul este inchis , la eco sa vazut saculetul unde trebuie in uter era bine vascularizat in jur , am scapat de primul hop sa zic asa , insa am in continuare acele dureri medicul mi-a zis ca e ok atata timp cat sunt suportabile si nu sangerez si a subliniat ca primul trimestru este cel mai greu si cel mai plin de riscuri, mi-a dat arefam 2 / zi si cum mi-ati recomandat si voi no spa la nevoie , dar am nevoie cam des , sper ca o sa fie ok urmatoarea vizita este dupa paste , speram ca pana atunci sa de auda inimioara

Felicitari, Lyli!
Ma bucur mult ca totul este bine. O sa merg si eu joi si sper sa fie si la mine ca la tine. Ma bucur ca suntem cam in acelasi timp coeur Cheek Kiss
Lyli
Scris: Monday, April 19, 2021 9:31 PM
Nivel

wannabemom wrote:

Felicitari, Lyli!
Ma bucur mult ca totul este bine. O sa merg si eu joi si sper sa fie si la mine ca la tine. Ma bucur ca suntem cam in acelasi timp coeur Cheek Kiss
multumesc ! Si eu ma bucur , o sa fie bine ai sa vezi Cheek Kiss
rux
Scris: Monday, April 19, 2021 10:57 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 1/24/2021
Maria, sa fie bine maine !

Parerea mea e ca nu e de condus dupa interventie - eu am plecat pe picioarele mele dar m-am simtit ametita restul zilei.
Nu am condus si nu ma simteam in forma sa conduc..

Multumim de casuta !
Locul 10 e al meu (ca data trecuta :) )

Irinan
Scris: Monday, April 19, 2021 11:09 PM
Nivel

Lyli wrote:

Felicitari si sarcina usoara lyli
Irinan
Scris: Monday, April 19, 2021 11:10 PM
Nivel

wannabemom wrote:
Multumesc, Irina!

A stat in Romania cam o saptamana pana sa il primesc:

DELIVERED
April 15 2021 15:24:00

ROMANIA ,

DEPARTED FROM LOCAL DISTRIBUTION CENTER

ROMANIA ,

CLEARED CUSTOMS

ROMANIA ,

HELD AT CUSTOMS
April 09 2021 16:38:00

ROMANIA ,

ARRIVAL AT DESTINATION COUNTRY
April 07 2021 13:08:00

ROMANIA ,

Atunci poate ajunge si al meu pe la sf saptamanii. Bravoo
Lyli
Scris: Monday, April 19, 2021 11:21 PM
Nivel

Irinan wrote:

Felicitari si sarcina usoara lyli
multumesc mult!
Maria.mmh
Scris: Tuesday, April 20, 2021 6:18 AM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2019
Fetelor, eu m-am internat, mi-au luat sânge pt analize. Acum a?tept sa întru în mini operatie Lol
Ne auzim cu bine când îmi revin DistanceKiss
AndreiutzaEu
Scris: Tuesday, April 20, 2021 6:26 AM
Nivel

Inregistrat: 2/27/2015
Neata.
Mul?umesc, Maria. Curaj. Ne gândim la tine.

Deme ai avut dreptate cu somnul dupa ovitrelle. La 9 dormeam aseara. Plus putina greata dimineata.
deme
Scris: Tuesday, April 20, 2021 7:35 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 2/19/2020
Maria.mmh wrote:
Fetelor, eu m-am internat, mi-au luat sânge pt analize. Acum a?tept sa întru în mini operatie Lol
Ne auzim cu bine când îmi revin DistanceKiss

Cheek Kiss Cheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
Irinan, maria2013
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.