Clubul aspirantelor - 85
Subiectul anterior · Subiectul urmator
wannabemom
Scris: Sunday, April 4, 2021 6:13 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 1/3/2021
AndreiutzaEu wrote:
Mul?umesc. Doamne ajuta sa vii cu vesti bune

majoreta campfire Cheek Kiss
AndreiutzaEu
Scris: Sunday, April 4, 2021 6:35 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/27/2015
wannabemom wrote:

majoreta campfire Cheek Kiss
La mine se anunta "musafirii". Dupa ce ca sunt nepoftiti cred ca ajung si mai devreme. Deja ma doare burta, desi pe vinerea viitoare ma asteptam sa apara alcool lalcool banghead banghead banghead
wannabemom
Scris: Sunday, April 4, 2021 6:38 PM
Nivel

AndreiutzaEu wrote:
La mine se anun?a "musafirii". Dupa ce ca sunt nepoftiti cred ca ajung ?i mai devreme. Deja ma doare burta, desi pe vinerea viitoare ma asteptam sa apara alcool lalcool banghead banghead banghead

Poate o fi...altceva? Ai facut un test?

Eu am mai dat o comanda fix acum.... am primit si mailul de confirmare. Am luat Inositol si Q10

Thank You for Your Order
We’ll send you tracking information when the order ships.
Order # 417391130
https://s3.images-iherb.com/now/now00475/m/24.jpg

Now Foods, Inositol Capsules, 500 mg, 100 Veg Capsules
QTY: 4

lei108.48
https://s3.images-iherb.com/mrm/mrm55016/m/23.jpg

MRM, Nutrition, CoQ-10, 100 mg, 120 Softgels
QTY: 1

lei65.01

You Saved
lei0.00
Subtotal lei173.49
Shipping: lei0.00
Rewards Credit lei0.00
Order Total lei173.49
AndreiutzaEu
Scris: Sunday, April 4, 2021 6:56 PM
Nivel

wannabemom wrote:

Eu am mai dat o comanda fix acum.... am primit si mailul de confirmare. Am luat Inositol si Q10

Thank You for Your Order
Order # 417391130

lei108.48

lei65.01

You Saved
lei0.00
Subtotal lei173.49
Rewards Credit lei0.00
Order Total lei173.49
Nu am facut. Deabia mâine e a 9 a zi DPO. Am menstruatie la 25 zile. Oricum nu îmi fac speranțe dupa rezultatele spermogramei de luna asta
Maria.mmh
Scris: Sunday, April 4, 2021 7:38 PM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2019
wannabemom wrote:

Thank You for Your Order
Order # 417391130

lei108.48

lei65.01

You Saved
lei0.00
Subtotal lei173.49
Rewards Credit lei0.00
Order Total lei173.49

Si eu tot q10 ala l-am luat ras
Sper sa ne fie de ajutor
Maria.mmh
Scris: Sunday, April 4, 2021 9:48 PM
Nivel

Fetelor, ave?i idee daca la noi în farmacii se gasesc organizatoare din acelea pt pastile pe zile?
Am vazut pe aliexpress dar ajung f greu. Deja a?tept 5 comenzi de vreo 2 luni pale
wannabemom
Scris: Sunday, April 4, 2021 9:57 PM
Nivel

Maria.mmh wrote:
Fetelor, ave?i idee daca la noi în farmacii se gasesc organizatoare din acelea pt pastile pe zile?
Am vazut pe aliexpress dar ajung f greu. Deja a?tept 5 comenzi de vreo 2 luni pale

Cam scump zic eu, dar da....exista si la noi.
Inca nu mi am cumparat... https://www.gnc.com.ro/gnc-cutie-pentru-depozitarea-si-repartizarea-pastilelor-pe-7-zile-1-cutie.html
Au niste suplimente interesante si pe GNC... dar acum daca ma apuc sa cumpar de peste tot....o sa raman fara bani.
Mi am luat de la ei in trecut un supliment cu Fier.
Maria.mmh
Scris: Sunday, April 4, 2021 10:03 PM
Nivel

wannabemom wrote:

Cam scump zic eu, dar da....exista si la noi.
Inca nu mi am cumparat... https://www.gnc.com.ro/gnc-cutie-pentru-depozitarea-si-repartizarea-pastilelor-pe-7-zile-1-cutie.html

Am gasit pe eMAG cu 9 lei dar dau pe transport mai mult ca pe cutie. Ma duc mâine pana la magazinul chinezesc din ora? sa vad daca gasesc, asta daca ma încadrez pana în ora 18:00 daca nu.. O sa iau de pe eMAG. As vrea sa ma apuc sa iau iar Glucophage ul pe care îl mai am ?i când or sa vina ?i suplimentele.. Sa nu umblu cu toate flacoanele dupa mine.. ?i asa am farmacie în geanta Hilar
wannabemom
Scris: Sunday, April 4, 2021 10:04 PM
Nivel

Maria.mmh wrote:

Am gasit pe eMAG cu 9 lei dar dau pe transport mai mult ca pe cutie. Ma duc mâine pana la magazinul chinezesc din ora? sa vad daca gasesc, asta daca ma încadrez pana în ora 18:00 daca nu.. O sa iau de pe eMAG. As vrea sa ma apuc sa iau iar Glucophage ul pe care îl mai am ?i când or sa vina ?i suplimentele.. Sa nu umblu cu toate flacoanele dupa mine.. ?i asa am farmacie în geanta Hilar

Norocul meu e ca inca muncesc de acasa....dar o sa am si eu nevoie pe viitor de asa ceva.....
Mihaela1234
Scris: Sunday, April 4, 2021 10:41 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 5/24/2016
Buna seara fetelor, eu am mai scris acum cateva pagini, nu stiu daca a observat cineva.
Sunt o aspirica veche, din 2016, cand am ramas insarcinata prima data...Aucum avem un baietel minunat de 4 ani, si incercam sa ii mai facem un fratisor/surioara.

Am 35 de ani recent impliniti in martie, si simt ca acum e timpul pentru al doilea..mereu am vrut 2 insa baietelul a fost un nazdravan si pana acum nu reuseam sa ma vad cu 2..

Incerc din ianuarie.nu avem mult. Luna trecuta in martie am vazut o linie fada pe test, genul ala care il vezi doar cu laterna telefonului.pe test ultrasensibil barza...si speram ca de ziua mea cand era programata sa imi vina mestra sa am un cadou frumos, insa nu a fost sa fie. .mi-a venit fix de ziua mea..pe..Nu stiu exact ce a fost, poate linie de uscare desi se vedea din primele minute..sau o incercare nereusita de implantare. Acelasi lucru l-am patit si in 2016, fix cu o luna sa raman insarcinata cu baietelul, atunci apucasem sa fac si beta, care a fost f mic la inceput, 18 cred..si la al doilea a scazut..

Ieri am avut ovulatia, luna asta am folosit si gel concevie plus, acum 5 ani am folosit preesed :D.

Sper ca pe 17 aprilie sa am un test pozitiv.

O seara frumoasa!
rux
Scris: Sunday, April 4, 2021 10:48 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 1/24/2021
Maria.mmh wrote:

Maria, eu am luat mai demult ?i de la farmacie (cred ca catena) ?i de la DM..am dat sub 10 RON pe ele..a?a îmi amintesc..
Maria.mmh
Scris: Sunday, April 4, 2021 10:59 PM
Nivel

rux wrote:

Maria, eu am luat mai demult ?i de la farmacie (cred ca catena) ?i de la DM..am dat sub 10 RON pe ele..a?a îmi amintesc..

Multumesc de pont, o sa încerc ?i acolo pupici
AndreiutzaEu
Scris: Monday, April 5, 2021 8:13 AM
Nivel

Mihaela1234 wrote:
Buna seara fetelor, eu am mai scris acum cateva pagini, nu stiu daca a observat cineva.
Sunt o aspirica veche, din 2016, cand am ramas insarcinata prima data...Aucum avem un baietel minunat de 4 ani, si incercam sa ii mai facem un fratisor/surioara.

Am 35 de ani recent impliniti in martie, si simt ca acum e timpul pentru al doilea..mereu am vrut 2 insa baietelul a fost un nazdravan si pana acum nu reuseam sa ma vad cu 2..

Incerc din ianuarie.nu avem mult. Luna trecuta in martie am vazut o linie fada pe test, genul ala care il vezi doar cu laterna telefonului.pe test ultrasensibil barza...si speram ca de ziua mea cand era programata sa imi vina mestra sa am un cadou frumos, insa nu a fost sa fie. .mi-a venit fix de ziua mea..pe..Nu stiu exact ce a fost, poate linie de uscare desi se vedea din primele minute..sau o incercare nereusita de implantare. Acelasi lucru l-am patit si in 2016, fix cu o luna sa raman insarcinata cu baietelul, atunci apucasem sa fac si beta, care a fost f mic la inceput, 18 cred..si la al doilea a scazut..

Ieri am avut ovulatia, luna asta am folosit si gel concevie plus, acum 5 ani am folosit preesed :D.

Sper ca pe 17 aprilie sa am un test pozitiv.

O seara frumoasa!
Buna. Eu tot pt bebe 2 lucrez. Sunt o fosta aspirica 2015. În 2016 am nascut. Nu ?tiu daca erai atunci. Eu lucrez de aproape un an. Am descoperit ca are so?ul problema acum.
Mihaela1234
Scris: Monday, April 5, 2021 9:33 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 5/24/2016
AndreiutzaEu wrote:
Buna. Eu tot pt bebe 2 lucrez. Sunt o fosta aspirica 2015. În 2016 am nascut. Nu ?tiu daca erai atunci. Eu lucrez de aproape un an. Am descoperit ca are so?ul problema acum.

Buna, nu eram. Am intrat la inceputul lui 2016..am ramas insarcinata in iunie..a 5-a luna..Ma asteptam ca a doua oara sa mearga mai repede.. insa nu am luat in calcul ca nici varsta nu e in avantajul meu acum.

Sper sa nu avem probleme.. o sa incep si sa investighez.. mai astept 2 luni.. sa avem 6.

Culmea e ca o amica de a mea cu care ma sincronizasem din intamplare acum 5 ani..a ramas din prima acum o luna si acum ma "asteapta" pe mine..

Sper sa rezolvati problema si sa apara bebe 2 in curandmajoreta
Maria.mmh
Scris: Monday, April 5, 2021 10:02 AM
Nivel

Mihaela1234 wrote:

Buna, nu eram. Am intrat la inceputul lui 2016..am ramas insarcinata in iunie..a 5-a luna..Ma asteptam ca a doua oara sa mearga mai repede.. insa nu am luat in calcul ca nici varsta nu e in avantajul meu acum.

Sper sa nu avem probleme.. o sa incep si sa investighez.. mai astept 2 luni.. sa avem 6.

Culmea e ca o amica de a mea cu care ma sincronizasem din intamplare acum 5 ani..a ramas din prima acum o luna si acum ma "asteapta" pe mine..

Sper sa rezolvati problema si sa apara bebe 2 in curandmajoreta

Buna, urmaresti ovulatia sau ceva? Mai sunt fete aici care incearca de ceva timp pentru 2,3 sau chiar bebe 4 ras Irda, Irina, Oana.c
Eu din pacate nu am reusit nici pentru primul pale

LE: Pe mine m-au sunat de la spital, mi-au mutat programarea pe 20 de pe 23 uff uff
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.