Clubul aspirantelor - 85
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oana.c.
Scris: Wednesday, March 31, 2021 6:13 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 1/9/2021
Da da. Nici eu nu stiu ce sa mai cred.

oana.c. attached the following image(s):
screenshot_20210331_181321.jpg

ANDREEA2929A
Scris: Wednesday, March 31, 2021 6:34 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/15/2019
Maria.mmh wrote:

Cum sa nu aibe importanta?!
Este o valoare pozitiva!
Cat despre medicamente, ovitrelle poate influenta rezultatul hcg pt ca el con?ine acest timp de hormon. Eu nu am mai auzit pana acum sa fie rezultatul pozitiv de la chisturi ovariene. Eu sufar de ovare polichistice, daca era asa tot maldarul de teste pe care le am în cutie ar fi trebuit sa fie pozitive.NuStiu

By The way... A folosit cineva testul asta de la Dr. Max? Am fost la cumparaturi ?i nu am putut sa ma ab?in când am trecut pe lânga farmacie. Blushing Are sensibilitate 10
https://ibb.co/QXH1821

Da, eu, e la fel ca ala fara carcasa la 10 lei.
Maria.mmh
Scris: Wednesday, March 31, 2021 7:05 PM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2019
ANDREEA2929A wrote:

Da, eu, e la fel ca ala fara carcasa la 10 lei.

Doar ca e mai scumpLol asta a fost 19 lei dar nu avea decât asa, tip banda nu aveau
Maria.mmh
Scris: Wednesday, March 31, 2021 7:07 PM
Nivel

oana.c. wrote:
Da da. Nici eu nu stiu ce sa mai cred.

Oana ?i eu zic sa repe?i beta. Mi se pare mai concret ce ?i-a scris în mesaj. E mult mai plauzibil sa fie eroare de laborator decât hcg secretar de foliculi. Hai capul sus! Gossip
Irinan
Scris: Wednesday, March 31, 2021 7:19 PM
Nivel

Inregistrat: 9/20/2018
oana.c. wrote:
Am fost la eco, in spital(totul e pe fuga) initial aveam eco pt monitorizare foliculara, in 4 zile sunt la ovulatie, duminica ar iar ca sa vedem dc am ovulat.
In legatura cu beta mi a zis ca e totul ok, val e f mica, banuieste ca e din cauza ovarelor care sunt pline de chisturile foloculilor si a tratamentului(inogest, vit e, c etc).
Ramane de vazut in final ce se va intampla.
Beta sa repet peste 1 sapt mi a spus.
Alt medic mi a zis sa repet beta la 48 h.
Sunt ametita de parerile diverse.
O sa vad cum fac in final.

Neaparat beta la 48 h si suntem cu sufletul la gura pt tineHands
Irinan
Scris: Wednesday, March 31, 2021 7:20 PM
Nivel

Maria.mmh wrote:

Este o valoare pozitiva!
Cat despre medicamente, ovitrelle poate influenta rezultatul hcg pt ca el con?ine acest timp de hormon. Eu nu am mai auzit pana acum sa fie rezultatul pozitiv de la chisturi ovariene. Eu sufar de ovare polichistice, daca era asa tot maldarul de teste pe care le am în cutie ar fi trebuit sa fie pozitive.NuStiu

By The way... A folosit cineva testul asta de la Dr. Max? Am fost la cumparaturi ?i nu am putut sa ma ab?in când am trecut pe lânga farmacie. Blushing Are sensibilitate 10

Maria, cand il faci sa ti iasa ca cel de pe cutiemajoreta majoreta majoreta
oana.c.
Scris: Wednesday, March 31, 2021 7:25 PM
Nivel

Inregistrat: 1/9/2021
Mul?umesc fetelor pt ca imi sunte?i alaturi. Va tin la curent.
Maria.mmh
Scris: Wednesday, March 31, 2021 8:05 PM
Nivel

Irinan wrote:

Maria, cand il faci sa ti iasa ca cel de pe cutiemajoreta majoreta majoreta

Vise, taica, vise Lol Lol
wannabemom
Scris: Wednesday, March 31, 2021 8:17 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 1/3/2021
Maria.mmh wrote:

majoreta majoreta majoreta Cheek Kiss vise frumoase
Aleahim
Scris: Wednesday, March 31, 2021 8:19 PM
Nivel

Inregistrat: 7/19/2018
Maria.mmh wrote:

Este o valoare pozitiva!

Nu cred ca se refera la ovare polichistice, ci la alt tip de chisturi
Oana musai sa repeti si daca mai creste, cat mai repede programare la gine.Tin pumnii sa scada
wannabemom
Scris: Wednesday, March 31, 2021 8:20 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 1/3/2021
Mai am vreo 90 de teste Alinta. Ma si miram de ce acum costau doar 20 de bani bucata pe Emag. Aparent expira in aprilie. Deci in curand nu mai sunt bune de nimic.

Sau...oare le pot folosi si daca expira? Care ar fi riscul? Ma gandesc ca rezultat fals pozitiv e cam greu sa arate...

AndreiutzaEu
Scris: Wednesday, March 31, 2021 8:32 PM
Nivel

Inregistrat: 2/27/2015
Maria.mmh wrote:

Vise dar din alea reale. Nu din alea în somn. Din alea care sunt de fapt realitate Bravoo Bravoo
Blondyb
Scris: Wednesday, March 31, 2021 9:31 PM
Nivel

Inregistrat: 6/26/2019
Victory Fetele am intrat sa va salut
La mine nimic nou sub soare, sunnydecat ca a ramas pe vara - toamna Fiv..intre timp mi-a raspuns din Ungaria, ca au zis sa nu ma vaccinez daca vreau Fiv, ne-am organizat in asa fel incat chiar daca fac sa astept 3 luni minim... Asa ca sunt tare nehotarata daca sa fac sau nu acest vaccin NuImiPasa iar daca vreau fiv acum trebuie sa stau în Ungaria ceea ce este imposibil pentru mine... Iar eu depind acum numai de covid si suntem si in carantina!NuImiPasa

Astazi am aflat ca o prietena este graviduta, desi acum un an si a avut cancer stadiu 3 si stiu prin ce a trecut la 31 de ani....sunt atat de fericita cand aud ca e cu happy-end study computerlove
Irinan
Scris: Wednesday, March 31, 2021 10:02 PM
Nivel

Maria.mmh wrote:

Visele se mai si indeplinesccoeur atat timp cat exista o sansa cat de mica, speranta trebuie sa fiecoeur Lumanari computerlove
Irinan
Scris: Wednesday, March 31, 2021 10:04 PM
Nivel

wannabemom wrote:
Mai am vreo 90 de teste Alinta. Ma si miram de ce acum costau doar 20 de bani bucata pe Emag. Aparent expira in aprilie. Deci in curand nu mai sunt bune de nimic.

Sau...oare le pot folosi si daca expira? Care ar fi riscul? Ma gandesc ca rezultat fals pozitiv e cam greu sa arate...

N au nici un riscLol in caz de Doamne ajuta mai confirmi cu alta marca coeur numai sa ai ce confirmadance
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.