Clubul aspirantelor - 85
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Maria.mmh
Scris: Monday, March 29, 2021 11:47 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/21/2019
Eu iar am un ciclu din ala de zici ca nu se mai termina, in curand nu o sa mai aiba loc tabelul in semnatura NuImiPasa
De cateva zile experimentez niste mici intepaturi prin ovare, mai mult pe dreapta.Incerc sa cred ca nu ovulez tocmai acum Crazy
wannabemom
Scris: Monday, March 29, 2021 11:55 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 1/3/2021
Maria.mmh wrote:
Eu iar am un ciclu din ala de zici ca nu se mai termina, in curand nu o sa mai aiba loc tabelul in semnatura NuImiPasa
De cateva zile experimentez niste mici intepaturi prin ovare, mai mult pe dreapta.Incerc sa cred ca nu ovulez tocmai acum Crazy

Imi pare rau ca ai probleme din astea, Maria Buddy1
Irinan
Scris: Monday, March 29, 2021 12:28 PM
Nivel

Inregistrat: 9/20/2018
Ca tot vb ieri de linii fantoma.. am testat ieri seara iar, un lh si un hcg. Stiti cum e, speranta moare ultima mereu. Dar azi dimineata a fost negativ, dwci clar a fost linie fantoma si a aparut in vreo 8 min asa

Irinan attached the following image(s):
screenshot_20210329-122915_gallery.jpg

Irinan
Scris: Monday, March 29, 2021 12:30 PM
Nivel

Maria.mmh wrote:

Buddy1 of Maria. Poate dupa operatie se mai regleaza ceva
Irinan
Scris: Monday, March 29, 2021 12:31 PM
Nivel

wannabemom wrote:
Neata!

Se apropie si la mine ovulatia....de azi dam startul la cele 4-5 zile de contact :)
Nu e foarte pozitiv testul, dar e mai pozitiv ca ieri si mult mai pozitiv ca alaltaieri :)
Maine la pranz am si programare la eco, zic ca momentul e foarte potrivit sa o vad si ecografic.
Luna asta o sa insist sa tot merg la eco pana vede ca efectiv se sparge foliculul si vede corp galben.
Nu as mai vrea ovitrelle....sa vedem daca chiar e nevoie...adica daca ajunge foliculul iar sa creasca prea mult.

Chiar sunt curioasa ce zice si doctora...si o sa i dau vestea buna cu trompele libere...si poate are o explicatie pentru diagnosticul de "cavitate uterina neomogen opacificata cu imagini lacunare pe conturul lateral drept" - poate imi spune daca mai trebuie sa fac vreo investigatie

Sa aveti spormajoreta majoreta te asteptam cu vesti de la dr
AndreiutzaEu
Scris: Monday, March 29, 2021 12:46 PM
Nivel

Inregistrat: 2/27/2015
:0
Irinan wrote:
Ca tot vb ieri de linii fantoma.. am testat ieri seara iar, un lh si un hcg. Stiti cum e, speranta moare ultima mereu. Dar azi dimineata a fost negativ, dwci clar a fost linie fantoma si a aparut in vreo 8 min asa
Buddy1 Cheek Kiss
AndreiutzaEu
Scris: Monday, March 29, 2021 1:30 PM
Nivel

Inregistrat: 2/27/2015
Buna fetelor. Spermocultura sotului este ok. dance
Irinan
Scris: Monday, March 29, 2021 2:36 PM
Nivel

AndreiutzaEu wrote:

Buddy1
wannabemom
Scris: Monday, March 29, 2021 2:54 PM
Nivel

Irinan wrote:

Sa aveti spormajoreta majoreta te asteptam cu vesti de la dr

Cheek Kiss hearts multumim :)
Magda 77
Scris: Monday, March 29, 2021 3:27 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 4/12/2020
Buna, aspirici , am aflat ?i eu astazi la 13 saptamani ca am un baie?el care se dezvolta frumos ?i normal, nu i au niciun tratament de sus?inere,am ramas pe vitamine ?i un aspenter pe zi. Deci se poate atunci când vrea Dumnezeu ?i la 20 ?i la 44 , nu va pierde?i speranta!! Niciodata nu este devreme ?i nici tarziu pentru asemenea minune!! Va doresc succes ?i sa auzim doar de bine !!@ https://ibb.co/XDRx4rK
Irinan
Scris: Monday, March 29, 2021 3:57 PM
Nivel

Magda 77 wrote:
Buna, aspirici , am aflat ?i eu astazi la 13 saptamani ca am un baie?el care se dezvolta frumos ?i normal, nu i au niciun tratament de sus?inere,am ramas pe vitamine ?i un aspenter pe zi. Deci se poate atunci când vrea Dumnezeu ?i la 20 ?i la 44 , nu va pierde?i speranta!! Niciodata nu este devreme ?i nici tarziu pentru asemenea minune!! Va doresc succes ?i sa auzim doar de bine !!@ https://ibb.co/XDRx4rK

Felicitari Magda. coeur
deme
Scris: Monday, March 29, 2021 4:05 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 2/19/2020
Magda 77 wrote:

Felicitari Magda Cheek Kiss
deme
Scris: Monday, March 29, 2021 4:07 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 2/19/2020
AndreiutzaEu wrote:

Super !

Noi a trebuit sa anulam programarea de poimaine la spermograma, pt ca am uitat si ne-a luat valul de dimi, nu ne incadram in min celor 2 zile de abstinenta..abia pe 12 am mai gasit loc uff
wannabemom
Scris: Monday, March 29, 2021 5:44 PM
Nivel

Magda 77 wrote:

Felicitari si sarcina usoara!
Miri08
Scris: Monday, March 29, 2021 7:55 PM
Nivel

Inregistrat: 1/22/2020
deme wrote:

Miri ai o burtica foarte frumisica si imi plac pisicile taleeecoeur

Multumesc mult Deme pupici pupici pupici
Iti urez sa se ia si la tine burtica mea ras
In fiecare zi va urmaresc sa vad cine mai e la testare si stau cu sufletul la gura sa vad teste pozitiveHands Hands Hands
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.