Clubul aspirantelor - 85

Options Clubul aspirantelor - 85
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Maria.mmh
Postat: Monday, April 19, 2021 11:20 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/21/2019
Postari: 1928
freya1 wrote:
Maria Cheek Kiss hai ca tu esti fata curajoasa, o sa fie bine, ai suportat tu atatea fara anestezie, pai acum va fi floare la ureche, tragi un pui de somn si gata

Mi-e frica rau dupa ce ma trezesc ca o sa am dureri naspa plans
Ca ma stiu cum sunt cu durerile
Andreeax
Postat: Monday, April 19, 2021 11:22 AM

Intrat: 5/6/2020
Postari: 1025
Maria,î?i ?in pumnii pt mâine,sa treaca repede ?i u?or ,sa te întorci acasa ?i sa te bucuri de concediu cu so?ul tau ,sa ai cea mai u?oara recuperare ?i sa fie cu vesti bune apoi! :*
oana.c.
Postat: Monday, April 19, 2021 11:41 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 1/9/2021
Postari: 262
Maria.mmh wrote:
Fetelor, pe mine ma apucat panica rau plans

Hai maria, curaj. Va fi bine!
Suntem alaturi de tine!
Maria.mmh
Postat: Monday, April 19, 2021 11:41 AM

Andreeax wrote:
Maria,î?i ?in pumnii pt mâine,sa treaca repede ?i u?or ,sa te întorci acasa ?i sa te bucuri de concediu cu so?ul tau ,sa ai cea mai u?oara recuperare ?i sa fie cu vesti bune apoi! :*

Multumesc Andreea Cheek Kiss
M-am gandit ca daca imi dau voie , ma risc si plec tot maine de la spital. Doar ca toata lumea mi-a spus sa stau acolo sa nu conduc singura pana acasa, apoi am zis ca daca ma iau dureri mari ce fac? uff
freya1
Postat: Monday, April 19, 2021 11:46 AM

Intrat: 2/10/2020
Postari: 2145
Iti dau ei ceva pentru dureri, nu te lasa asa
Cat despre plecat, vezi si tu cum te simti, dar da, e problema cu condusul dupa anestezie, ca esti ametita
Maria.mmh
Postat: Monday, April 19, 2021 11:51 AM

freya1 wrote:
Iti dau ei ceva pentru dureri, nu te lasa asa
Cat despre plecat, vezi si tu cum te simti, dar da, e problema cu condusul dupa anestezie, ca esti ametita

Eu sunt aproape sigura ca nu or sa imi dea voie sa plec tot maine.
Mi-au zis de cand am sunat la programare ca o sa raman peste noapte acolo, m-am pregatit si pt asta cu chestii de rontaiala, mi-am luat cartea lui Bendeac cu mine sa citesc macar :)) Avand in vedere ca au zis sa fiu la 5 deja internata e clar ca ma opereaza la prima ora , deci am de stat pe salon :))) Moartea mea..sa vegetez in pat..nu suport sa stau degeabaCrazy
deme
Postat: Monday, April 19, 2021 12:03 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/19/2020
Postari: 541
Alexutza2714 wrote:
topai Buna fetelor Love ,

sunt si eu noua aici, incepand de azi ras

Si noi incercam sa facem bebe...
Ideea e ca in luna martie am avut CM pe data de 27 martie. In 10 Aprilie a fost prima zi in care am avut secretie egg si cateva intepaturi. Secretia a durat pana luni, inclusiv, deci 3 zile.... Contactul sexual l-am avut pe data de 11 Aprilie.

A mai avut cineva o situatie asemanatoare? S-ar putea sa fie bebe? E dorinta mare...ceee
Nu am facut teste de ovulatie pana acum. Am citit mult si din cate stiu ovulatia are loc dupa acele 3 zile de secretie egg.

O zi frumoasa tuturor!

Bine ai venit Alexutza, si sedere cat mai scurta. Ti-as recomanda sa faci un test doar de iti intarzie o zi ;)
deme
Postat: Monday, April 19, 2021 12:05 PM

Intrat: 2/19/2020
Postari: 541
Maria.mmh wrote:

Eu sunt aproape sigura ca nu or sa imi dea voie sa plec tot maine.
Mi-au zis de cand am sunat la programare ca o sa raman peste noapte acolo, m-am pregatit si pt asta cu chestii de rontaiala, mi-am luat cartea lui Bendeac cu mine sa citesc macar :)) Avand in vedere ca au zis sa fiu la 5 deja internata e clar ca ma opereaza la prima ora , deci am de stat pe salon :))) Moartea mea..sa vegetez in pat..nu suport sa stau degeabaCrazy

Maria curaj! Ai trecut prin chestii mult mai grele, cand te trezesti deja totul o sa fie bineCheek Kiss
Iti tin pumnii si incearca sa te bucuri de zilele libere impreuna cu sotul hainoroc
Alexutza2714
Postat: Monday, April 19, 2021 12:14 PM

Nivel: Membru

Intrat: 4/19/2021
Postari: 33
deme wrote:

Bine ai venit Alexutza, si sedere cat mai scurta. Ti-as recomanda sa faci un test doar de iti intarzie o zi ;)

Multumesc Deme! Nu ai idee, ovulatia a avut loc in acele 3 zile cand am avut secretie egg? posibil ovulatia sa se produca in prima zi cand apare acea secretie? sau se produce la sfarsitul celor 3 zile?

pupici
Maria.mmh
Postat: Monday, April 19, 2021 12:23 PM

deme wrote:

Maria curaj! Ai trecut prin chestii mult mai grele, cand te trezesti deja totul o sa fie bineCheek Kiss
Iti tin pumnii si incearca sa te bucuri de zilele libere impreuna cu sotul hainoroc

Sotul e plecat in Turcia...
Din pacate cineva trebuie sa si munceasca Lol
A fost saptamana trecuta acasa ca a avut un proces cu politia, dar atunci am fost eu la muncaLol Lol
Sper sa ma descurc singura sa vin acasa
Maria.mmh
Postat: Monday, April 19, 2021 12:36 PM

Alexutza2714 wrote:

Multumesc Deme! Nu ai idee, ovulatia a avut loc in acele 3 zile cand am avut secretie egg? posibil ovulatia sa se produca in prima zi cand apare acea secretie? sau se produce la sfarsitul celor 3 zile?

pupici

Alexutza, raspunsul la intrebarea ta nu il are nimeni dintre noi.
Doar sa faci progesteronul in a7a zi de la ovulatie sa vezi daca s-a produs, ori sa urmaresti ecografic.
Semnele sunt inselatoare cateodata pale
Irinan
Postat: Monday, April 19, 2021 1:29 PM

Intrat: 9/20/2018
Postari: 2244
Locatia: Suceava
Alexutza2714 wrote:
topai Buna fetelor Love ,

sunt si eu noua aici, incepand de azi ras

Si noi incercam sa facem bebe...
Ideea e ca in luna martie am avut CM pe data de 27 martie. In 10 Aprilie a fost prima zi in care am avut secretie egg si cateva intepaturi. Secretia a durat pana luni, inclusiv, deci 3 zile.... Contactul sexual l-am avut pe data de 11 Aprilie.

A mai avut cineva o situatie asemanatoare? S-ar putea sa fie bebe? E dorinta mare...ceee
Nu am facut teste de ovulatie pana acum. Am citit mult si din cate stiu ovulatia are loc dupa acele 3 zile de secretie egg.

O zi frumoasa tuturor!

Bine ai venit alexutza si sedere cat mai scurta la aspirante. Orice contact sexual neprotejat poate duce la o sarcina.. coeur
Irinan
Postat: Monday, April 19, 2021 1:30 PM

Intrat: 9/20/2018
Postari: 2244
Locatia: Suceava
Maria.mmh wrote:
Fetelor, pe mine ma apucat panica rau plans

Maria trebuie sa fi curajoasa, de fapt tu esti curajoasa, doar ai atatea trecute in spatecoeur trece si ziua de mainecoeur
freya1
Postat: Monday, April 19, 2021 1:54 PM

Intrat: 2/10/2020
Postari: 2145
Alexutza2714 wrote:

pupici

La mine ziua ovulatiei e ultima cu egg si cu o zi inainte de ovulatie e cel mai abundent
Sisi2
Postat: Monday, April 19, 2021 2:05 PM

Intrat: 8/7/2019
Postari: 864
Maria, curaj!! O sa fie bine. Te cred ca ai emotii!! Dar va trece si asta!!Cheek Kiss Eu sunt cu gandul la tine si iti tin pumnii sa treaca repede si sa te recuperezi si mai repede!!!Cheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed