Clubul aspirantelor - 84

Options Clubul aspirantelor - 84
Subiectul anterior · Subiectul urmator
OtiliaC
Postat: Saturday, January 30, 2021 10:30 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 2/22/2020
Postari: 414
Locatia: Craiova
Maria.mmh wrote:

https://ibb.co/ZBB0fmS e o umbra acolo

Deci esti experta in editat poze cu teste de sarcina Bravoo
Acum stau pr ganduri, cred ca mai fac maine un test Viola, ar trebuii sa se vada, daca nu astept menstradance
Maria.mmh
Postat: Saturday, January 30, 2021 11:03 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/21/2019
Postari: 1896
OtiliaC wrote:

Deci esti experta in editat poze cu teste de sarcina Bravoo
Acum stau pr ganduri, cred ca mai fac maine un test Viola, ar trebuii sa se vada, daca nu astept menstradance

Daca pe ale mele nu am ce sa vad.. Macar la voiLol
EllaMaria
Postat: Saturday, January 30, 2021 11:22 AM

Intrat: 9/12/2020
Postari: 417
Maria.mmh wrote:

Daca pe ale mele nu am ce sa vad.. Macar la voiLol

Anul acesta e si anul tau, într-o zi ne arati si noua testul tau cu 2 liniutecoeur majoreta

Deja se cam elibereaza în urmatoarele saptamâni casuta gravidutelor si sunt locuri pentru gravidute noi, adica pentru voicomputerlove
Magda 77
Postat: Saturday, January 30, 2021 11:28 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 4/12/2020
Postari: 114
Locatia: Bucuresti
Maria.mmh wrote:

Eu Ama vut 2 teste care clar au avut linie de evaporare. La câteva zile dupa ce le-am facut mi-a venit menstruatia normal.
https://ibb.co/QpzV8bW
https://ibb.co/pPSVpG7

Acum d-aia ?i evit sa mai fac. Am avut 2 faze în care mi-a fugit pamântul de sub picioare degeaba..
Eu am spus din experienta mea ca nu exista linie de evaporare, cand n a fost sa fie ,n a fost si tinut testele si trei zile dupa...??
Oanaiuliana
Postat: Saturday, January 30, 2021 11:33 AM

Nivel: Membru

Intrat: 12/2/2016
Postari: 49
Locatia: Fagaras
OtiliaC wrote:
Totusi, parca se vede ceva.
P.S. poza nu e editata

https://ibb.co/XD60CGG

Eu sincer nu o vad ( a doua liniuta) dar pentru confortul tau mai repeta ?i maine
Irinan
Postat: Saturday, January 30, 2021 11:43 AM

Intrat: 9/20/2018
Postari: 2211
Locatia: Suceava
OtiliaC wrote:
Buna dimineataa! Am facut un test de la Dr. max azi, este negativ, sau cel putin asa pare dupa cateva minuteras

Buddy1 cat dpo esti otilia?
OtiliaC
Postat: Saturday, January 30, 2021 11:45 AM

Irinan wrote:

Buddy1 cat dpo esti otilia?

Sincer habar nu am, am avut test aproape pozitiv dr ovulatie in zilele 18 19, azi sunt ziua 31.
Irinan
Postat: Saturday, January 30, 2021 11:46 AM

Eu azi sunt 10 dpo.. am facut un first response azi dimineata, negativ. Alea sunt foarte precise
Irinan
Postat: Saturday, January 30, 2021 11:49 AM

OtiliaC wrote:

Sincer habar nu am, am avut test aproape pozitiv dr ovulatie in zilele 18 19, azi sunt ziua 31.

Eu am avut test pozitiv de ovulatie in ziua 20, si am confirmat cu analiza de progesteron in 6dpo, 16,69 ng(macar de pregesteron nu duc lipsa niciodata, in fiecare luna cand dozez a iesit mai mult decat satisfacator), azi sunt in ziua 32.. se spune ca dupa un chiuretaj ramai mai repede, poate luna viitoare
OtiliaC
Postat: Saturday, January 30, 2021 11:55 AM

Irinan wrote:

Eu am avut test pozitiv de ovulatie in ziua 20, si am confirmat cu analiza de progesteron in 6dpo, 16,69 ng(macar de pregesteron nu duc lipsa niciodata, in fiecare luna cand dozez a iesit mai mult decat satisfacator), azi sunt in ziua 32.. se spune ca dupa un chiuretaj ramai mai repede, poate luna viitoare

Asa voiam sa fac si eu, pt ca nici macar nu sunt sigura ca am ovulat, eu am simtit undeva prin ziua 14 15 ca as fii ovulat, dar testele au fost negative. Dar eu iau duphaston si am inteles ca analiza de progesteron nu e relevanta cand iei supliment..
Maria.mmh
Postat: Saturday, January 30, 2021 12:23 PM

Intrat: 10/21/2019
Postari: 1896
EllaMaria wrote:

Anul acesta e si anul tau, într-o zi ne arati si noua testul tau cu 2 liniutecoeur majoreta

Deja se cam elibereaza în urmatoarele saptamâni casuta gravidutelor si sunt locuri pentru gravidute noi, adica pentru voicomputerlove

Te îmbra?i?ez, Ella Buddy1 Cheek Kiss
Sper sa golim casu?a asta, a?teptam berzele libere de la voi computerlove
Irda
Postat: Saturday, January 30, 2021 12:58 PM

Intrat: 12/29/2020
Postari: 116
Buna dimineata, dragilor! topai
Testele de la Viola cele cu determinare devreme sunt cel putin dubioase (sau s-au comportat asa la mineNuStiu)

Mai jos aveti o imagine cu ceea ce mi s-a parut a fi cel mai pozitiv test din ultimele luni... Imagine needitata (sper ca am nimerit poza... Vi le atasez si pe cele editate ras)
La 2 minute de când a aparut minunata liniuta a si Disparut alcool

Mno.... Daca nu eram cu ochii pe el la minutul 20 (astia zic 15-20 min si apoi nu-l mai citesti), eram sigura ca nu am nimic la bord

De dimineata nu era nimic (parca o urma extrem de vaga pe cel de la Dr. MAX de 10Ui, dat nimic atât de spectaculos ca pe cel de la Viola

https://ibb.co/Zzb4J7y

Aici imaginea editata a pozei de sus
https://ibb.co/TkzLWVk

Și asta e poza la 5 minute de prima (am stat 3 minute sa ma minunez ca a disparut... La bec... La lumina naturala... La ledul de la telefonhohot pentru ca nu-mi venea sa credhainoroc)
https://ibb.co/JxPr6bK

Dacă nu apucam sa fac poza, nu ma credea nimeni ca testul ala a fost vreodată pozitiv what

Voi ce ziceti de liniuta fantoma?

Clar îl repet și luni ma duc la beta, dar am trecut de la extaz la o maaare "agonie" /uimire.... Unde e liniuta mea?!!? closedtopic

Mno... În alta ordine de idei am visat ca am găsit cu al meu pe plaja o cadită de nou născut cu tot felul de accesorii de baie flowers
ANDREEA2929A
Postat: Saturday, January 30, 2021 2:48 PM

Intrat: 1/15/2019
Postari: 1287
Irda wrote:
Buna dimineata, dragilor! topai
Testele de la Viola cele cu determinare devreme sunt cel putin dubioase (sau s-au comportat asa la mineNuStiu)

Am pățit și eu asa cu viola și am zis ca doar mie mi s a intamplat, probabil e substanța din test
Irda
Postat: Saturday, January 30, 2021 3:13 PM

Intrat: 12/29/2020
Postari: 116
ANDREEA2929A wrote:

Am pa?it ?i eu asa cu viola ?i am zis ca doar mie mi s a intamplat, probabil e substan?a din test

Deci... Pana la urma era pozitiv pozitiv, al tau sau doar o reac?ie mai ciudata a testului?
wannabemom
Postat: Saturday, January 30, 2021 3:15 PM

Intrat: 1/3/2021
Postari: 388
Locatia: Bucuresti
Hello fetelor!

Ma doare capul ingrozitor azi...nu stiu de ce...

Aveti dreptate, nu am rabdare pana luni.

Dau acum o fuga la farmacie si imi iau doua teste sensibile... unul ptr azi si celalalt pentru maine.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed