Clubul aspirantelor - 83
Subiectul anterior · Subiectul urmator
MariaS
Scris: Monday, November 30, 2020 4:22 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 4/28/2020
Irina, felicitari DistanceKiss !

Maria, sa sti ca si pe mine ma batea gandul sa fac bradul, dar am 3 blanosi dintre care unul ii pui Lol asa ca mai astept un pic.
Sper ca pana la sfarsitul anului sa aveti parte toate se lipici si sa golita casuta astamajoreta coeur
AriaM
Scris: Monday, November 30, 2020 9:21 AM
Nivel

Inregistrat: 10/1/2017
Mariammh e superb bradul, zici ca e decupat dintr-o reclama!
Sisi2
Scris: Monday, November 30, 2020 9:36 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 8/7/2019
Maria!!! E superb bradul. Si eu l-as face, dar cum zice MariaS, am 2 pisici, una e pui si e tare nazdravan. Nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa faca cu el. Big Surprise

La mul?i ani, Andreelor!!!!Cheek Kiss
carlita
Scris: Monday, November 30, 2020 10:20 AM
Nivel

Inregistrat: 2/9/2016
Merry89 wrote:
Buna, fetelor! În primul rand, felicitari celor cu test pozitiv ?i ?in pumnii pt Carlita!!! Acum, pt cele care au facut fiv pe ciclu substituit (cred ca Ioana ?i nu ?tiu daca mai e cineva pe grup), care a fost schema de tratament înainte ?i dupa embriotransfer?

Buna, Merry! Multumesc!
Chiar ma intrebam intr-una din zile, uitandu-ma pe lista aspiricilior, cum a mai evoluat situatia la tine din iulie incoace. Banuiesc ca n-a fost ok din moment ce acum vorbesti de ET. Daca de FET e vorba pe ciclu controlat (cred ca nu reiei intreaga procedura fiv, ai blasto congelati din care vrei sa transferi acum, nu?), am urmat procedura asta eu, Ioana si Roser. Eu si Ioana suntem la acelasi medic si am avut estradiol 3/zi (Cyclo Progynova) + FEmibion, acid folic, apoi cu 5 zile inainte de transfer am inceput cu progesteron: 2xArefam de 200 - seara si 1 Crinone - dimineata. Se mai dau anticoagulante: Clexane/Aspenter. Acest tratament se respecta tot trim I de sarcina.
Multa bafta si sa ne tii la curent! Cheek Kiss

Maria, superb bradutul! love
carlita
Scris: Monday, November 30, 2020 10:20 AM
Nivel

carlita
Scris: Monday, November 30, 2020 10:21 AM
Nivel

La multi ani sarbatoritelor de pe forum! Andreea29, sa ai o zi superba!
Roser
Scris: Monday, November 30, 2020 11:26 AM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2018
Carlita, oare maine faci un test?ras Imi aduc aminte ca martea l-am facut si eu si am avut transferul tot lunea :)

Maria, ce frumos ti-a iesit semineul, de brad nici nu mai vorbescLove
Eu vreau sa il fac weekendul urmatortopai
Maria.mmh
Scris: Monday, November 30, 2020 11:31 AM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2019
Mul?umesc fetelor. Mi-am dat silinta la el ras
La mul?i ani Andreelor noastre coeur hainoroc
Irinan
Scris: Monday, November 30, 2020 12:59 PM
Nivel

Inregistrat: 9/20/2018
Maria.mmh wrote:
Ce lini?te e aici.
Am întrat sa va arat ca de plictiseala am facut bradulLol
https://ibb.co/qDWzDxh sa nu ma face?i nebuna dar chiar m-am plictisit groaznic singura, unde mai pun ca mai am 2 zile libere Lol

Foarte frumos MariaCheek Kiss sa puna mosul cele mai frumoase cadouri sub elcoeur
Irinan
Scris: Monday, November 30, 2020 1:00 PM
Nivel

Adina Mariana wrote:
Irinanmajoreta felicitari.Vezi?ti-am spus sa nu te stresezi ca ai timp si o sa vina curand.Ma bucur pt.tine.Sarcina usoara si dusa la termenCheek Kiss computerlove

Multumesc AdinaCheek Kiss stresul din pacate face parte din viata noastra de zi cu zi
Irinan
Scris: Monday, November 30, 2020 1:01 PM
Nivel

MariaS wrote:
Irina, felicitari DistanceKiss !

Maria, sa sti ca si pe mine ma batea gandul sa fac bradul, dar am 3 blanosi dintre care unul ii pui Lol asa ca mai astept un pic.
Sper ca pana la sfarsitul anului sa aveti parte toate se lipici si sa golita casuta astamajoreta coeur

MultumescCheek Kiss
Irinan
Scris: Monday, November 30, 2020 1:04 PM
Nivel

La multi ani Andreelorbirthday
carlita
Scris: Monday, November 30, 2020 1:11 PM
Nivel

Roser wrote:
Carlita, oare maine faci un test?ras Imi aduc aminte ca martea l-am facut si eu si am avut transferul tot lunea :)

Maria, ce frumos ti-a iesit semineul, de brad nici nu mai vorbescLove
Eu vreau sa il fac weekendul urmatortopai

Roser, ai facut pipi test obisnuit sau cu sensibilitate mai mare? Cat de vizibila era liniuta e test?
Eu am avut mancarici la degete (cum am tot avut ceva crampe de parca in orice moment se intaleaza menstra) si am facut un test obisnuit sambata si azi dimineata si-s negative ambele. Oare m-am grabit?
Aseara am avut un firicel de spotting, iar dimineata a fost un pic spotting in secretie .... mai era combinata si cu progesteron ..... uff Nu vreau sa-mi fac iluzii, dar ar putea veni roza cu 3 cpr de estrogen/zi?
EllaMaria
Scris: Monday, November 30, 2020 1:17 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 9/12/2020
La multi ani de Sfantul Andrei, Andreelor si derivatelor! pupici

Maria e super bradul, iar semineul wow si se potriveste supercoeur mi-ai dat o idee si ma apuc si eu de unu.

Irina felicitari! Love

Maria.mmh
Scris: Monday, November 30, 2020 1:19 PM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2019
Irinan wrote:

Foarte frumos MariaCheek Kiss sa puna mosul cele mai frumoase cadouri sub elcoeur

Daca ar veni mo?ul cu un test pozitiv nu ma supar deloc Lol
Când m-am trezit azi ?i m-am uitat pe geam am vazut asta: https://ibb.co/gMZL2gf
Carlita, ma gândeam ca nu rezi?ti, nici eu nu as rezista sa nu facras dar oare nu e devreme?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.