Clubul aspirantelor - 82

Options Clubul aspirantelor - 82
Subiectul anterior · Subiectul urmator
carlita
Postat: Wednesday, July 29, 2020 3:47 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/9/2016
Postari: 3654
IoanaIoanaC wrote:
Maria, hidroxiprogesteron e, cum zice si Carlita. Cat despre restul problemelor, mai pune-le si la c*r vorba aia!
Andreea, ai trimis musafirii la mine! Lol
Aleahim SimplyLove n-am nici cea mai mica idee! Lol Pe Carlita de ce nu o intrebi? Haha

Lol Lol Lol Eu sunt dupa tine, mai Ioana, ai uitat? Lol Lol Lol Lol Daca incepi tu, la vreo 10 zile dupa, apar si eu cu noutati .... grup
carlita
Postat: Wednesday, July 29, 2020 3:50 PM

Merry89 wrote:
Buna, fetelor. Revin ?i eu cu vesti. Am avut embriotransfer pe 20.07. Am recoltat HCG luni, 27.07, valoarea fiind de 66,1. Problema este ca laa recoltarea de azi, valoarea nu s-a dublat, fiind doar de 92,4 uff . O sa mai repet ?i vineri. Nu ?tiu ce sa zic... V-a?i confruntat cu asa ceva?

Merry, e inca devreme, mai repeta si vineri, dar cati ai transferat 1 sau 2? Daca sunt 2, e foarte posibil ca doar 1 sa fie in evolutie, celalalt sa fi avut o tentativa esuata de implantare ....
Merry89
Postat: Wednesday, July 29, 2020 4:02 PM

Nivel: Membru

Intrat: 12/13/2018
Postari: 75
carlita wrote:

Merry, e inca devreme, mai repeta si vineri, dar cati ai transferat 1 sau 2? Daca sunt 2, e foarte posibil ca doar 1 sa fie in evolutie, celalalt sa fi avut o tentativa esuata de implantare ....

Am transferat unul singur, Carlita.
carlita
Postat: Wednesday, July 29, 2020 4:06 PM

Merry89 wrote:

Am transferat unul singur, Carlita.

Nu vreau sa te intristez, mai asteapta pana vineri, continua si tratmentul ... grup Imi dau seama ca nu ti-e usor ...
Merry89
Postat: Wednesday, July 29, 2020 4:08 PM

Nivel: Membru

Intrat: 12/13/2018
Postari: 75
carlita wrote:

Nu vreau sa te intristez, mai asteapta pana vineri, continua si tratmentul ... grup Imi dau seama ca nu ti-e usor ...

Într-adevar, nu este u?or... Oricum, încerc sa ramân cu picioarele pe pamânt.
IoanaIoanaC
Postat: Wednesday, July 29, 2020 4:43 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 8/30/2019
Postari: 545
Hai ca zic, tocmai mi-a raspuns DD, nu facem nimic luna asta ca e embrioloaga in concediu pana pe 15 (Carlita tu cred ca apuci la fix, in functie de cand vin musafirii)
Merry, capul sus! Mentine tratamentul si repeta vineri, dar fii rezervata, sansele sunt mici sa fie ok... Cray Buddy1 Buddy1 Buddy1
Maria, nu conteaza ce vrea soacra ta, conteaza ce vreti voi doi! Si daca nu mai poti acolo, trebuie sa ii spui sotului tau, sa va luati de manuta si sa mergeti in treaba voastra! Stiu ca nu e usor, dar sa stii ca nici pentru sotul tau nu e usor, ca el e oarecum la mijloc, intre familia lui de acum si parinti. Incearca sa il intelegi si pe el dar in acelasi timp sa impui niste limite. Be smart! Buddy1
Sisi2
Postat: Wednesday, July 29, 2020 4:48 PM

Intrat: 8/7/2019
Postari: 650
Salut fetelor!!!
Am intrat doar sa va salut. Desi nu am postat in ultima vreme v-am urmarit. Eu nu am noutati. Sincer, sunt cam dezamagita, si incerc sa ma detasez putin de subiect.
Oricum, eu sunt alaturi de voi si va citesc, indiferent de situatie.
Va pup si sa aveti o zi frumoasa!!!grup Cheek Kiss
OtiliaC
Postat: Wednesday, July 29, 2020 5:09 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 2/22/2020
Postari: 310
Locatia: Craiova
Fetelor, noi am prins cateva zile libere si am fugit la Dubova, va las o poza in care am surprins linistea de aici Love
https://ibb.co/X4ZLwpj
carlita
Postat: Wednesday, July 29, 2020 5:10 PM

IoanaIoanaC wrote:
Hai ca zic, tocmai mi-a raspuns DD, nu facem nimic luna asta ca e embrioloaga in concediu pana pe 15 (Carlita tu cred ca apuci la fix, in functie de cand vin musafirii)
Merry, capul sus! Mentine tratamentul si repeta vineri, dar fii rezervata, sansele sunt mici sa fie ok... Cray Buddy1 Buddy1 Buddy1
Maria, nu conteaza ce vrea soacra ta, conteaza ce vreti voi doi! Si daca nu mai poti acolo, trebuie sa ii spui sotului tau, sa va luati de manuta si sa mergeti in treaba voastra! Stiu ca nu e usor, dar sa stii ca nici pentru sotul tau nu e usor, ca el e oarecum la mijloc, intre familia lui de acum si parinti. Incearca sa il intelegi si pe el dar in acelasi timp sa impui niste limite. Be smart! Buddy1

Nahhh, ca te-ai linistit pt 1 luna! Lol Si eu care speram sa urmaresc procedura la tine sa stiu ce ma asteapta ... DAr nu se stie ce va fi, vom vedea ce noi restrictii vor fi de luni incolo ... Mie cam pe 7 ar trebuie sa-mi vina. Buddy1

Diana.dmn, tu ce faci? Ai inceput o noua stimulare?
carlita
Postat: Wednesday, July 29, 2020 5:11 PM

OtiliaC wrote:
Fetelor, noi am prins cateva zile libere si am fugit la Dubova, va las o poza in care am surprins linistea de aici Love
https://ibb.co/X4ZLwpj

Wow, ce fain e! Enjoy it! computerlove
Maria.mmh
Postat: Wednesday, July 29, 2020 5:41 PM

Intrat: 10/21/2019
Postari: 1414
IoanaIoanaC wrote:

Da, ?tiu, doar ca l-a scos ?i pe el din min?i. Duminica a facut o faza de fata cu el. Am avut musafiri, am facut gratar de porc ?i pt mine o pulpa. A pus la to?i în fata mâncarea, iar pulpa mea a pus o într un colt pe blatul din bucatarie. Sincer.. Ma bufnea ?i rasul. Astea sunt ambi?ii de gradinitaLol
freya1
Postat: Wednesday, July 29, 2020 6:05 PM

Intrat: 2/10/2020
Postari: 1837
s-a animat forumul ras
Ioana, carlita, Aleahim Cheek Kiss haideti ca va astept cu noutati !
Maria Cheek Kiss imi pare rau ca treci prin atatea, mai bine voi singuri si linistiti
Andreea, mi-a placut atitudinea, sa porti cu placere tot ce ti-ai luat ras

Merry, bafta !
diana.dmn
Postat: Wednesday, July 29, 2020 6:12 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 11/29/2018
Postari: 144
carlita wrote:

Nahhh, ca te-ai linistit pt 1 luna! Lol Si eu care speram sa urmaresc procedura la tine sa stiu ce ma asteapta ... DAr nu se stie ce va fi, vom vedea ce noi restrictii vor fi de luni incolo ... Mie cam pe 7 ar trebuie sa-mi vina. Buddy1

Diana.dmn, tu ce faci? Ai inceput o noua stimulare?

Tocmai urmeaza sa intru pt inseminare! Hilar Sa imi tineti pumnii! Simt ca va fi bine! coeur
IoanaIoanaC
Postat: Wednesday, July 29, 2020 6:16 PM

Intrat: 8/30/2019
Postari: 545
diana.dmn wrote:

Tocmai urmeaza sa intru pt inseminare! Hilar Sa imi tineti pumnii! Simt ca va fi bine! coeur

Bafta multa sa fie cu ochisori!
Freya SimplyLove Buddy1 Buddy1 Buddy1
freya1
Postat: Wednesday, July 29, 2020 6:17 PM

Intrat: 2/10/2020
Postari: 1837
bafta multa, diana ! tinem pumnii Cheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed