Clubul aspirantelor - 82

Options Clubul aspirantelor - 82
Subiectul anterior · Subiectul urmator
OtiliaC
Postat: Saturday, October 17, 2020 5:14 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 2/22/2020
Postari: 196
Locatia: Craiova
ANDREEA2929A wrote:
https://ibb.co/C5jcKpW
Fetele poza e cu susul în jos asa o incarca. A aparut în primul minut. Nu stiu ce sa zic. E barza ultrasensibil

Daa si eu vad a doua liniuta. A cata zii dpo? Si eu sunt ziua 8 dpo si deja simt ca numai am rabdare..
IoanaIoanaC
Postat: Saturday, October 17, 2020 5:26 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 8/30/2019
Postari: 368
Andreea, ELlaMaria felicitari pentru testele pozitive. Andreea fuguta la beta si tu!

Eu am repetat azi, 160 beta (timp de dublare 33 ore) si 55ng progesteron (a fost zi de injectie ieri, stiam ca azi va fi mare) Hands Hands Hands
EllaMaria
Postat: Saturday, October 17, 2020 5:31 PM

Nivel: Membru

Intrat: 9/12/2020
Postari: 44
ANDREEA2929A wrote:
https://ibb.co/C5jcKpW
Fetele poza e cu susul în jos asa o incarca. A aparut în primul minut. Nu stiu ce sa zic. E barza ultrasensibil

Andreea, se vede!majoreta Uite testul meu din ziua 10 dpo.

https://ibb.co/cJ8t6q5

EllaMaria
Postat: Saturday, October 17, 2020 5:35 PM

Nivel: Membru

Intrat: 9/12/2020
Postari: 44
IoanaIoanaC wrote:
Andreea, ELlaMaria felicitari pentru testele pozitive. Andreea fuguta la beta si tu!

Eu am repetat azi, 160 beta (timp de dublare 33 ore) si 55ng progesteron (a fost zi de injectie ieri, stiam ca azi va fi mare) Hands Hands Hands

Multumesc Cheek Kiss ce frumos, sa tot fie binecomputerlove
Maria.mmh
Postat: Saturday, October 17, 2020 5:37 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/21/2019
Postari: 1104
Heii ce val de teste pozitive a venit în casu?a asta computerlove
Felicitari, fetelor! yes
ANDREEA2929A
Postat: Saturday, October 17, 2020 5:50 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/15/2019
Postari: 656
https://ibb.co/vz6htFg
Asta e graficul meu nu stiu ce zi dpo sa iau in calcul. Ce m a facut sa testez este faptul ca am crampe ?i dimineata cafeaua mea cu lapte ?i 2 pastile de indulcitor era amara tare
ANDREEA2929A
Postat: Saturday, October 17, 2020 5:52 PM

IoanaIoanaC wrote:

Sa vedem cum iese ?i mâine ?i probabil luni ma duc ca am recomandare de clexane ?i nu vreau sa stau asa.Buddy1 va fi bine majoreta e ok beta
ANDREEA2929A
Postat: Saturday, October 17, 2020 5:54 PM

OtiliaC wrote:
Buna fetelor! Luna asta temperatura mi-a dat de cap! Inainte de ovulatie a fost mai ridicata decat de obicei iar acum nu imi mai arata pe grafic a cata zii dpo sunt. Eu sunt aproape sigura ca am ovulat in ziua 15 spre 16, dupa simptome. Oare daca este atat de mica diferenta dintre temperaturi nu detecteaza ovulatia, sau a luat-o razna aplicatia?

https://ibb.co/80xhpyq

Am.avut ?i eu luni asa, de aia am facut si teste de ovulatie luna asta..
Andreeax
Postat: Saturday, October 17, 2020 6:25 PM

Intrat: 5/6/2020
Postari: 556
WOW câte teste pozitive!!!! Bravoo Felicitari fetelor!

Andreea,eu cred ca ai ovulat undeva prin z18,nu z21 cum î?i arata graficul.
ANDREEA2929A
Postat: Saturday, October 17, 2020 6:35 PM

Andreeax wrote:
WOW câte teste pozitive!!!! Bravoo Felicitari fetelor!

Andreea,eu cred ca ai ovulat undeva prin z18,nu z21 cum î?i arata graficul.

Da, si testul de ovulatie nu era pozitiv, pe 19 era o dunga subtire de aceea?i culoare cu linia de control nu toata liniuta, dar cum am mai zis la mine testele de ovulatie au fost relative.
Multumesc de incurajariiloveyou , ma mentin rezervata și acum... nu ma asteptam sa iasa ceva
Sisi2
Postat: Saturday, October 17, 2020 7:51 PM

Intrat: 8/7/2019
Postari: 494
Ella, felicitari! E foarte pozitiv testul. Andreea, se vede a doua linie, deci felicitari si tie!!
Ioana, hai ca lucrurile merg bine!
Va pup si ma bucur pentru voi!Cheek Kiss
carlita
Postat: Saturday, October 17, 2020 10:43 PM

Intrat: 2/9/2016
Postari: 3531
laura513 wrote:

Carlita si pe tine te urmaresc cu sufletul la gura ras Cheek Kiss

Laura, multe imbratisari din partea mea pt 2 fete cucuiete si foarte curajoase si descurcarete! grup Sper sa apara si pt mine un cadou anul asta! Pupici! computerlove
carlita
Postat: Sunday, October 18, 2020 12:44 AM

Intrat: 2/9/2016
Postari: 3531
IoanaIoanaC wrote:

Ioana, e minunat! Doamne-ajuta sa te vedem cu bebe in brate peste 8 luni! computerlove Vad ca ai descoperit o cale de intrare la burtici ?i ai declansat un nou sezon de teste pink. Sper sa dea buzna cât mai multe aspirici.
Ella, Andreea, felicitari pt testele frumoase! Andreea, mâine va fi si al tau mai intens! Buddy1
IoanaIoanaC
Postat: Sunday, October 18, 2020 8:42 AM

Intrat: 8/30/2019
Postari: 368
carlita wrote:

Ioana, e minunat! Doamne-ajuta sa te vedem cu bebe in brate peste 8 luni! computerlove Vad ca ai descoperit o cale de intrare la burtici ?i ai declansat un nou sezon de teste pink. Sper sa dea buzna cât mai multe aspirici.
Ella, Andreea, felicitari pt testele frumoase! Andreea, mâine va fi si al tau mai intens! Buddy1

Si tu printre ele Cheek Kiss
Aleahim
Postat: Sunday, October 18, 2020 9:29 AM

Intrat: 7/19/2018
Postari: 1943
IoanaIoanaC wrote:

Ioana e super.Ma rog sa fie bine in continuareHands
Te imbratisez.
Felicitari fetelor cu teste pozitivegrup
Utilizatori in acelasi subiect
AleC,Blondyb,Maria.mmh,OtiliaC
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed