Clubul aspirantelor - 82

Options Clubul aspirantelor - 82
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Hellen
Postat: Wednesday, September 16, 2020 8:22 AM

Nivel: Membru

Intrat: 9/9/2020
Postari: 57
Andreeax wrote:

Cu buna ?tiin?a ?i nesilita de nimeni eu mâine cred ca intru in cele 59 de teste. Am destule cât sa îmi permit sa stric ?i sa nu ramân fara! Lol O sa fac câte unul in fiecare diminea?a Lol

majoreta hai cu vestile bune!!!coeur coeur
Hellen
Postat: Wednesday, September 16, 2020 8:23 AM

EllaMaria wrote:

Multumesclove Doamne ajuta sa auzim de bine!

coeur coeur computerlove hearts
Maria.mmh
Postat: Wednesday, September 16, 2020 9:08 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/21/2019
Postari: 1019
Aoleu, fetelor, parca ma faceti si pe mine sa testez desi nu am de ce hohot
Am primit si eu ieri comanda de pe farmacia tei, am luat niste teste de la Hyllan, a fost 3.5 lei unul, am fost surprinsa ca ieri am desfacut o cutie din cele 3 si era o hartie impaturita ceva de genul "Daca iti doresti sa fi insarcinata deschide", inauntru un mesaj dragut de incurajare...Cray

LE: Eu de astazi incep sa iau progesteron din nou, asa ca temperatura o sa fie irelevanta probabil pale
Hellen
Postat: Wednesday, September 16, 2020 9:10 AM

Maria.mmh wrote:
Aoleu, fetelor, parca ma faceti si pe mine sa testez desi nu am de ce hohot
Am primit si eu ieri comanda de pe farmacia tei, am luat niste teste de la Hyllan, a fost 3.5 lei unul, am fost surprinsa ca ieri am desfacut o cutie din cele 3 si era o hartie impaturita ceva de genul "Daca iti doresti sa fi insarcinata deschide", inauntru un mesaj dragut de incurajare...Cray

computerlove computerlove cu siguranta va veni si momentul tau, curaaand!! coeur majoreta
Irinan
Postat: Wednesday, September 16, 2020 9:18 AM

Intrat: 9/20/2018
Postari: 1287
Locatia: Suceava
Andreeax wrote:

Eu cu 60 de teste de sarcina in casa parca as testa de acum,sunt 6 dpo. Lol hohot

L.e. Rectific,am 59 ca unul l-a facut so?ul. hohot

Eu luna trecuta am inceput a testa din 9 dpoLol
Andreeax
Postat: Wednesday, September 16, 2020 9:22 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 5/6/2020
Postari: 501
Irinan wrote:

Eu luna trecuta am inceput a testa din 9 dpoLol

La mine e 8 dpo azi,am testat dar a?a cum ma asteptam,chiar daca e sa fie ceva,acum testul clar iese negativ. A?a ca azi am motiv sa ma duc la shopping . Lol

Oricum,ma gândesc,care sunt șansele sa rămân a3a luna consecutiv?
Irinan
Postat: Wednesday, September 16, 2020 9:25 AM

Hellen wrote:
Fetelor, care vi s au parut cele mai ok teste de ovulatie si teste de sarcina? computerlove computerlove

Eu de ovulatie mi am luat de pe amazon, 18 euro 50 teste de ovulatie si 20 teste de sarcina.. cu cele de ovulatie e deja a 3 luna cand le folosesc si sunt super ok.. cele de sarcina nu le am incercat inca.. eu am avut linii pe barza ,pe surecheck o linie destul de vizibila acum vreo 3 luni.. plus am mai avut no name de la noi.. viola l am incercat, apare indradevat a 2 linie destul de devreme, dar e foarte subtire, si nu am avut incredere pana nu am facut altceva.. eu am fost de 7 ori insarcinata si din experienta mea iti zic ca atunci cand am ramas mi a iesit la orice test.. cel tarziu cu 3 zile inainte de intarzierea cm ul mi a iesit pe orice fel de test
Later edit: de cate ori am avut linii de uscare, in timpul precizat de citire a testul ,nu a aparut nici o umbra pe test.. intotdeauna a aparut dupa, si asta e greseala mea ,ca nu arunc testul dupa ce il citesc. Il mai tin sa l analizez de cate ori am ocazia
Primele 2 teste sunt cu linii de uscare, barza si surecheck.. iar ultimul e un test no name pozitiv cu 5 zile inainte de cm

Irinan attached the following image(s):
screenshot_20200602-092953_gallery.jpg screenshot_20200531-084018_photo editor.jpg screenshot_20200210-153820_gallery.jpg

Irinan
Postat: Wednesday, September 16, 2020 9:34 AM

Intotdeauna sa crezi in sansa ta, sanse sunt in fiecare luna in care muncim cu spor cand e perioada fertilaBuddy1 Cheek Kiss
Andreeax wrote:

La mine e 8 dpo azi,am testat dar a?a cum ma asteptam,chiar daca e sa fie ceva,acum testul clar iese negativ. A?a ca azi am motiv sa ma duc la shopping . Lol

Oricum,ma gândesc,care sunt ?ansele sa ramân a3a luna consecutiv?
Hellen
Postat: Wednesday, September 16, 2020 10:13 AM

Irinan wrote:

Eu de ovulatie mi am luat de pe amazon, 18 euro 50 teste de ovulatie si 20 teste de sarcina.. cu cele de ovulatie e deja a 3 luna cand le folosesc si sunt super ok.. cele de sarcina nu le am incercat inca.. eu am avut linii pe barza ,pe surecheck o linie destul de vizibila acum vreo 3 luni.. plus am mai avut no name de la noi.. viola l am incercat, apare indradevat a 2 linie destul de devreme, dar e foarte subtire, si nu am avut incredere pana nu am facut altceva.. eu am fost de 7 ori insarcinata si din experienta mea iti zic ca atunci cand am ramas mi a iesit la orice test.. cel tarziu cu 3 zile inainte de intarzierea cm ul mi a iesit pe orice fel de test
Later edit: de cate ori am avut linii de uscare, in timpul precizat de citire a testul ,nu a aparut nici o umbra pe test.. intotdeauna a aparut dupa, si asta e greseala mea ,ca nu arunc testul dupa ce il citesc. Il mai tin sa l analizez de cate ori am ocazia
Primele 2 teste sunt cu linii de uscare, barza si surecheck.. iar ultimul e un test no name pozitiv cu 5 zile inainte de cm

hearts
Pffff, la mine ar fi primul test de sarcina pe care l as face si am emotii asa, cred ca de asta tot aman sa vad daca vin monstruletii rosii sau nu, de teama ca as fi dezamagita sa il fac si sa fie negativ. Desi e normal, firesc si logic ca trecem si prin astfel de momente. coeur
Maine ar trebui sa fie prima zi. Daca nu vin, vineri imi iau inima in dinti si imi cumpar unul. Blushing si fac si eu testul..
Alica23
Postat: Wednesday, September 16, 2020 3:09 PM

Intrat: 7/23/2020
Postari: 68
Buna fetelor!!!

Wow, cate teste se vor face!!!!
Sa fie toate pozitiveee!!!majoreta majoreta
Hellen
Postat: Wednesday, September 16, 2020 3:45 PM

Alica23 wrote:
Buna fetelor!!!

Wow, cate teste se vor face!!!!
Sa fie toate pozitiveee!!!majoreta majoreta

iloveyou sa te auda Dumnezeu! majoreta majoreta
ANDREEA2929A
Postat: Wednesday, September 16, 2020 4:39 PM

Intrat: 1/15/2019
Postari: 596
Cata veselie aici, s a mai colorat grupul, era o lini?te...Lol Buddy1 grup
Hellen
Postat: Wednesday, September 16, 2020 4:56 PM

ANDREEA2929A wrote:
Cata veselie aici, s a mai colorat grupul, era o lini?te...Lol Buddy1 grup

majoreta eu fac ce fac, intru aici, sa vad daca a mai scris cineva ceva. ras va urmaresc asa, cu sufletul la gura, daca vad vreo veste buna! coeur

Andreeax
Postat: Wednesday, September 16, 2020 8:52 PM

Intrat: 5/6/2020
Postari: 501
https://ibb.co/gMCyfJC

Mi-au ajuns rezultatele analizelor! Andreea29 îmi lasase tu ni?te poze cu ale tale dat le-am pierdut când am schimbat telefonul. Poate ma aju?i pu?in cu interpretarea ca nu mai ?in mine cum au fost ale tale. Cheek Kiss

Freya,dacă citești și știi cum se interpretează apelez iar la înțelepciunea ta. Cheek Kiss
ANDREEA2929A
Postat: Thursday, September 17, 2020 6:33 AM

Intrat: 1/15/2019
Postari: 596
Andreeax wrote:
https://ibb.co/gMCyfJC

Mi-au ajuns rezultatele analizelor! Andreea29 îmi lasase tu ni?te poze cu ale tale dat le-am pierdut când am schimbat telefonul. Poate ma aju?i pu?in cu interpretarea ca nu mai ?in mine cum au fost ale tale. Cheek Kiss

Freya,daca cite?ti ?i ?tii cum se interpreteaza apelez iar la în?elepciunea ta. Cheek Kiss

Ale mele erau sub valori, vad ca tu ai 2 care sunt un pic peste. Astea de obicei se fac toate inca o data, pentru diagnostic. Adica eu asa le am facut. Vezi ce zice medicul.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed