Clubul aspirantelor - 82

Options Clubul aspirantelor - 82
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Aleahim
Postat: Wednesday, August 5, 2020 2:07 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 7/19/2018
Postari: 1879
Nu a mai facut niciodata reactii la soare, caldura.Habar nu am. Cert e ca stam in casa, pana vedem cum evolueaza.
Freya ce ma bucur ca e totul bineyes Acum nu mai ai motive sa nu iti faci tickerLol
momof2
Postat: Wednesday, August 5, 2020 7:02 PM

Nivel: Membru

Intrat: 3/25/2019
Postari: 91
Locatia: Bucuresti
Salutari! Va las si aici mesajul pe care l-am pus la gravidute, mi-am amintit ca eu am luat arefam si in lunile de dinaintea sarcinii si cred ca m-a si ajutat mult sa ajung unde sunt acum :)

Burtici, mamici, am ramas cu o cutie intreaga de arefam sigilata. As vrea sa o dau cuiva (gratuit), doar sa o ridice din Bucuresti sect.3. Nu mai am cunostinte gravide trim1,2 in perioada asta. Ultima varianta le las la farmacie cadou.
Irinan
Postat: Thursday, August 6, 2020 8:52 AM

Intrat: 9/20/2018
Postari: 1287
Locatia: Suceava
Revin si eu cu update, sunt 7dpo, am dozat progesteronul azi..astept rezultatul pe dupa amiaza..
Andreeax
Postat: Thursday, August 6, 2020 1:45 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 5/6/2020
Postari: 501
Irinan wrote:
Revin si eu cu update, sunt 7dpo, amajoreta m dozat progesteronul azi..astept rezultatul pe dupa amiaza..

Bafta ,Irina! De?i nu cred ca vei avea nevoie! Cheek Kiss Vin ?i eu din urma cu 3 dpo Lol ?i apoi ne urmeaza ?i Andreea29 daca îmi aduc aminte bine Gossip

Pe mine azi au început sânii sa prinda volum ?i parca ma dor uneori pu?in prin lateral,de luni de zile nu am mai avut simptomele astea decât aproape de menstra cu câteva zile înainte. Sper sa fie un lucru bun.
ANDREEA2929A
Postat: Thursday, August 6, 2020 1:59 PM

Intrat: 1/15/2019
Postari: 596
Andreeax wrote:

Bafta ,Irina! De?i nu cred ca vei avea nevoie! Cheek Kiss Vin ?i eu din urma cu 3 dpo Lol ?i apoi ne urmeaza ?i Andreea29 daca îmi aduc aminte bine Gossip

Pe mine azi au început sânii sa prinda volum ?i parca ma dor uneori pu?in prin lateral,de luni de zile nu am mai avut simptomele astea decât aproape de menstra cu câteva zile înainte. Sper sa fie un lucru bun.

Buddy1 da, da eu inca sunt in perioada aia, temp ieri 36.4, azi a fost 36.7 cred ca maine va fi si la mine 1 dpo daca ramane sus.computerlove
Irinan
Postat: Thursday, August 6, 2020 5:11 PM

Valoare progesteron69,96 nmol,.. ras fata de doar 25 cand am dozat data trecuta..Blushing am ceva sperante luna asta. Plus ca de ieri am inceput sa am ceva bufeuri de caldura si ameteli.. oare sa pot spera ceva?Blushing
Irinan
Postat: Thursday, August 6, 2020 5:12 PM

Andreeax wrote:

Nu esti mult in urma mea nici tuCheek Kiss eu modificari la sani nu am deloc
ANDREEA2929A
Postat: Thursday, August 6, 2020 5:57 PM

Eu sunt in ziua 14 cum spuneam temperatura s a ridicat dimineata insa pana azi n am avut mucus. Azi a aparut, deci cred ca inca n am ovulat.
Andreeax
Postat: Thursday, August 6, 2020 6:56 PM

Intrat: 5/6/2020
Postari: 501
ANDREEA2929A wrote:
Eu sunt in ziua 14 cum spuneam temperatura s a ridicat dimineata insa pana azi n am avut mucus. Azi a aparut, deci cred ca inca n am ovulat.

Mucusul cervical e singurul simptom pe care îl ai când ovulezi? Ai putea sa încerci un test de ovulatie sa vezi ce î?i zice daca ai posibilitatea,la mine in casa sunt nelipsite cu toate ca as putea sa traiesc lejer fara ele pt ca ?tiu clar când ovule dupa simptomele pe care mi se transmite corpul.
ANDREEA2929A
Postat: Thursday, August 6, 2020 8:26 PM

Andreeax wrote:

Mucusul cervical e singurul simptom pe care îl ai când ovulezi? Ai putea sa încerci un test de ovulatie sa vezi ce î?i zice daca ai posibilitatea,la mine in casa sunt nelipsite cu toate ca as putea sa traiesc lejer fara ele pt ca ?tiu clar când ovule dupa simptomele pe care mi se transmite corpul.

Le am incercat dancesi cate inca... nu functioneaza la mine. Dupa soe cu 1 sapt inainte de control am avut monitorizata temp plus mucusul celebru si la eco mi a confirmat...de fapt asa am si prins ovulatia cand am ramas.
Blondyb
Postat: Thursday, August 6, 2020 11:50 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 6/26/2019
Postari: 167
sorry salutbuna fetele, am facut in sfarsit test de sarcina si este negativosss
Acum la 12 noaptea uff
Aplicatia imi arata ziua 1 dar mai am o zi
Test de ovulatie pozitiv in 26 iulie... Credeti ca trebuia de dimi facut? Sau e prea devreme din 26...pana acum... uff
Macar sunt linistita

Blondyb attached the following image(s):
img_20200806_235110.jpg screenshot_20200807_001441.jpg

Irinan
Postat: Friday, August 7, 2020 3:15 AM

Blondyb wrote:
Acum la 12 noaptea uff
Test de ovulatie pozitiv in 26 iulie... Credeti ca trebuia de dimi facut? Sau e prea devreme din 26...pana acum... uff
Macar sunt linistita

Din 26 ai fi 11 dpo.. o speranta mai este pana vezi rosu.. nu stiu ce sa zic
ANDREEA2929A
Postat: Friday, August 7, 2020 6:56 AM

Blondyb wrote:
Acum la 12 noaptea uff
Macar sunt linistita

La 11 dpo era negativ, facut dupa amiaza. La 12 dpo dimineata era fff slab, eu am facut barza ultrasensibil care stiu ca e de 10. Ala pare a fi un first resp? Daca da, auzisem ca sunt de 5 sau 6
Mai fa unul si maine dar de dimi.
Uite primul 12 dpo
https://ibb.co/J3ts20p
LiliAnne
Postat: Friday, August 7, 2020 7:27 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 2/26/2020
Postari: 254
Buna dimineata fete! La mine ceasul elvetian, cum spun Sisi, s-a declansat intocmai si la timp, deci Z1.
ANDREEA2929A
Postat: Friday, August 7, 2020 7:49 AM

LiliAnne wrote:
Buna dimineata fete! La mine ceasul elvetian, cum spun Sisi, s-a declansat intocmai si la timp, deci Z1.

Bye2 Buddy1
Utilizatori in acelasi subiect
Andreeax
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed