Clubul aspirantelor - 81
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Sisi2
Scris: Saturday, June 6, 2020 11:10 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 8/7/2019
AlexandraG wrote:

Sper sa treaca repede.. Desi nu stiu ce sa zic.. pale
Sunt optimista pt ca am muncit 7 zile, am acoperit toata perioada ovulatiei. Azi am luat o pauza.. Lol suntem si f obositi fiindca toata ziua am lucrat la un foisor ras
Va sa zica, am facut tot ce tine de noi coeur

Super!! o sa fie bine, ai sa vezi! Eu mai am 4 zile, dar dupa cum ma simt sigur vine!uff dar asta e, m-am obisnuit cu ideea. Sper ca luna viitoare sa facem o inseminare.
Petronella
Scris: Sunday, June 7, 2020 1:02 AM
Nivel

Inregistrat: 12/14/2010
Buna fetelor ?i bine v-am gasit!
Eu sunt o membra mai vechime a acestui forum,iar datorita tehnologiei avansate (Facebook,Instagram,etc.) mi-a fost mai u?or sa fiu activa acolo decât aici...
Îmi fac curajul ?i ma înscriu ?i eu aici,cu toate ca al meu partener nu î?i dore?te înca un copil.
Probabil ca din dorin?a de a suda rela?ia cu actualul partener,îmi doresc foarte mult un copil cu el.
Eu a o feti?a din prima casnicie in vârsta de 8 ani,iar partenerul meu are doua feti?e de 8 ?i 10 ani din prima lui casnicie ce locuiesc cu nou 90% .
Sper ca ma primi?i in grupul vostru de aspirante!
majoreta
Andreeax
Scris: Sunday, June 7, 2020 11:58 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/6/2020
Nea?a fetelor!!! yes Gata,mie mi-e clar ca am ovulat dupa temperatura de?i mai am nevoie de înca una ca sa îmi confirme aplica?ia. Eu zic ca am ovulat in ziua 18 spre 19,noi am fost con?tiincio?i ?i ne-am iubit ?i aseara. O sa dozez ?i progesteronul dar nu in z21 ci in z25 sa fie facut ca la carte.

Petronella,bine ai venit ?i ?edere cât mai scurta î?i doresc!
Irinan
Scris: Sunday, June 7, 2020 1:30 PM
Nivel

Inregistrat: 9/20/2018
Vickyb wrote:
Neata fetelor, nu stiu ce sa cred, ca ultimile zile sanii nu ma mai dureau, au pierdut din durere si se sensibilitate si nici temperatura nu s-a mentinut. Azi tre sa fie z1 si am zis for fun dimi hai sa incerc, pregatita psihic pentru negativ. Sa imi fac sperante?
https://ibb.co/nsTLdRP

E foarte pozitivhearts felicitari
Ellena20
Scris: Sunday, June 7, 2020 3:18 PM
Nivel

Inregistrat: 10/22/2018
Felicitari, Vicky!!
Luna tare productiva mai... sa speram ca si iunie va fi la fel newclap
Irinan
Scris: Sunday, June 7, 2020 3:20 PM
Nivel

Petronella wrote:
Eu sunt o membra mai vechime a acestui forum,iar datorita tehnologiei avansate (Facebook,Instagram,etc.) mi-a fost mai u?or sa fiu activa acolo decât aici...
Îmi fac curajul ?i ma înscriu ?i eu aici,cu toate ca al meu partener nu î?i dore?te înca un copil.
Probabil ca din dorin?a de a suda rela?ia cu actualul partener,îmi doresc foarte mult un copil cu el.
Eu a o feti?a din prima casnicie in vârsta de 8 ani,iar partenerul meu are doua feti?e de 8 ?i 10 ani din prima lui casnicie ce locuiesc cu nou 90% .
majoreta

Bine ai venit si sedere cat mai scurta
Irinan
Scris: Sunday, June 7, 2020 3:21 PM
Nivel

Andreeax wrote:
Nea?a fetelor!!! yes Gata,mie mi-e clar ca am ovulat dupa temperatura de?i mai am nevoie de înca una ca sa îmi confirme aplica?ia. Eu zic ca am ovulat in ziua 18 spre 19,noi am fost con?tiincio?i ?i ne-am iubit ?i aseara. O sa dozez ?i progesteronul dar nu in z21 ci in z25 sa fie facut ca la carte.

Petronella,bine ai venit ?i ?edere cât mai scurta î?i doresc!

Super vesti, Doamne ajuta sa vi cu 2 liniute peste 10 zile
LiliAnne
Scris: Sunday, June 7, 2020 9:56 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/26/2020
Salut fete cochete! Sper ca sunteti bine si ca ati avut o duminica frumoasa. Noi astazi am fost la mine la tara si ne-am simtit tare bine, a fost o zi asa frumoasa. Va las o poza cu mult verde sa va bine dispuna si pe voi. Si weekend placut in continuare!Buddy1
https://ibb.co/sHF5HsK
Magda 77
Scris: Monday, June 8, 2020 1:07 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 4/12/2020
Petronella wrote:
majoreta
Bine ai venit printre noi , sa fie cu noroc , Dumnezeu sa te ajute ?i sa ne ajute pe toate in aceasta calatorie nu întotdeauna u?oara !!
Magda 77
Scris: Monday, June 8, 2020 1:18 AM
Nivel

Fetelor eu iar am uitat cum sa ata?ez poze , va reamintesc ca pe 21 Luna trecuta m am chiuretat , imediat dupa mi a venit ciclul , pe 1 eram la ovulatie , mi am tot facut teste ?i cam din 1 pana astazi inclusiv am fost fertila . ?tiu sigur ca m am culcat cu al meu pe 1 ?i pe 3 , pe 5 , astazi am fost la farmacie sa mi cumpar un termometru pentru temperatura bazala , mi au dat cadou un test de sarcina , am venit acasa ?i n am mai avut rabdare pana diminea?a urmatoare , aduca prima urina , l am facut .. mi a ie?it negativ apoi mai târziu am observat înca o liniu?a fff slaba. Sper sa reu?esc sa va ata?ez poza !!
Magda 77
Scris: Monday, June 8, 2020 1:31 AM
Nivel

Magda 77 wrote:
Fetelor eu iar am uitat cum sa ata?ez poze , va reamintesc ca pe 21 Luna trecuta m am chiuretat , imediat dupa mi a venit ciclul , pe 1 eram la ovulatie , mi am tot facut teste ?i cam din 1 pana astazi inclusiv am fost fertila . ?tiu sigur ca m am culcat cu al meu pe 1 ?i pe 3 , pe 5 , astazi am fost la farmacie sa mi cumpar un termometru pentru temperatura bazala , mi au dat cadou un test de sarcina , am venit acasa ?i n am mai avut rabdare pana diminea?a urmatoare , aduca prima urina , l am facut .. mi a ie?it negativ apoi mai târziu am observat înca o liniu?a fff slaba. Sper sa reu?esc sa va ata?ez poza !!
. https://ibb.co/fnsQvqM
AlexandraG
Scris: Monday, June 8, 2020 7:14 AM
Nivel

Inregistrat: 3/25/2020
Magda 77 wrote:

coeur se vede liniuta. Dar ar insemna ca esti 7dpo si cred ca e super devreme pt un test pozitiv..
Poti incerca sa faci un beta hcg.
pupici
freya1
Scris: Monday, June 8, 2020 9:29 AM
Nivel

Inregistrat: 2/10/2020
magda, nu vreau sa te descurajez, dar e posibil sa fie inca hcg in sange de la sarcina anterioara (depinde si cat era nivelul, dar uneori scade foarte greu)
eu cand am facut chiuretaj aveam hcg 5000 a doua zi si a durat aproape 3 luni sa ajunga la 0, desi am ovulat in timpul asta
daca tii neaparat poti face 2 dozari din sange si daca scade sau ramane la fel e clar, daca se dubleaza e sarcina
Sisi2
Scris: Monday, June 8, 2020 9:38 AM
Nivel

Inregistrat: 8/7/2019
LiliAnne wrote:
Salut fete cochete! Sper ca sunteti bine si ca ati avut o duminica frumoasa. Noi astazi am fost la mine la tara si ne-am simtit tare bine, a fost o zi asa frumoasa. Va las o poza cu mult verde sa va bine dispuna si pe voi. Si weekend placut in continuare!Buddy1
https://ibb.co/sHF5HsK

Super peisajul!!!hearts Noi samabata seara am fost la cabana!
Ne-am relaxat putin.

https://ibb.co/W2qBTCr
AlexandraG
Scris: Monday, June 8, 2020 9:39 AM
Nivel

Inregistrat: 3/25/2020
freya1 wrote:
magda, nu vreau sa te descurajez, dar e posibil sa fie inca hcg in sange de la sarcina anterioara (depinde si cat era nivelul, dar uneori scade foarte greu)
eu cand am facut chiuretaj aveam hcg 5000 a doua zi si a durat aproape 3 luni sa ajunga la 0, desi am ovulat in timpul asta
daca tii neaparat poti face 2 dozari din sange si daca scade sau ramane la fel e clar, daca se dubleaza e sarcina

Da, si eu ma gandisem la asta. Dar am zis ca a ovulat si poate nu mai e hgc in sange. Dar daca tu ai patit.o este f posibil sa fie la fel. Vorba ta, cel mai sigur ar fi 2 teste beta..
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.