Clubul aspirantelor - 81

Options Clubul aspirantelor - 81
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Andreeax
Postat: Thursday, July 23, 2020 7:59 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 5/6/2020
Postari: 325
ANDREEA2929A wrote:

Andre nu stiu cat te incurajez cu asta...ca in ambele situatii e aiurea...eu am trait visul asta 2 luni, ca si cum a gresit curierul destinatarul dupa ce ai desfacut coletul ?i te bucurai de continut, s a intors si a spus ca nu e pt tine. Mi am facut si un milion de analize costisitoare ?i în timpul si dupa...si am si vazut ce a plecat...SimplyLove capul sus, va fi bine! O sa reusim!

Nici n-ai fi putut descrie mai bine sentimentul! Acum ma întreb ?i daca a avut vreo vina histerosonografia ,poate trebuia sa a?tept o luna pana sa încercam din nou dar nimeni nu mi-a nimic legat de asta. Daca nu faceam beta traiam cu gândul ca poate nu am ?tiut eu sa interpretez testul fiind linia destul de stearsa ?i îmi continuam totul ca ?i cum nimic nu s-ar fi întâmplat.
ANDREEA2929A
Postat: Thursday, July 23, 2020 8:19 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 1/15/2019
Postari: 473
Andreeax wrote:

Nici n-ai fi putut descrie mai bine sentimentul! Acum ma întreb ?i daca a avut vreo vina histerosonografia ,poate trebuia sa a?tept o luna pana sa încercam din nou dar nimeni nu mi-a nimic legat de asta. Daca nu faceam beta traiam cu gândul ca poate nu am ?tiut eu sa interpretez testul fiind linia destul de stearsa ?i îmi continuam totul ca ?i cum nimic nu s-ar fi întâmplat.

Cateodata e bine sa lasam sa treaca ?i sa nu ne mai chinuim cu acel,,daca"
Nu are treaba interventia, eu am avut 3 luni pauza pt ca a scos de acolo ?i mioamele ?i polipii. Iti zicea..poate sa fi fost o implantare prea tarzie cine stie. Nu te mai tortura cu asta. Luna noua, sanse noi. Eu mai am 3 zile pana vine, temperatura a scazut deci hainoroc
gia1234
Postat: Thursday, July 23, 2020 8:57 PM

Nivel: Membru

Intrat: 12/22/2019
Postari: 33
Locatia: Constanta, Romania
Anitta76 wrote:

Buna. Aceea?i temere o aveam si eu dupa ce am avut test pozitiv doar ca eu aveam istoric de inflamatii pelvine si ma gandeam sa nu fie extrauterina pt ca aveam niste crampe cam puternice...dar totul a fost ok. Eu am mers la eco pe la 7 saptamani ca sa ii aud si inimioara. Sarcina usoara!computerlove

Multumesc!!! hearts nu am istoric de inflama?ii sau ceva dar am ovare polichistice. Am ramas la aproximativ un an. Am facut bhcg ?i am 300. Urmeaza sa îl fac peste 48-72h ?i sper sa se dubleze!!!
Andreea06
Postat: Thursday, July 23, 2020 10:36 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/28/2017
Postari: 5819
Continuam aici
https://forum.7p.ro/clubul-aspirantelor---82.aspx?g=posts&m=1093089&goto

grup
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed