Clubul aspirantelor - 81

Options Clubul aspirantelor - 81
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Irinan
Postat: Monday, June 29, 2020 8:51 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 9/20/2018
Postari: 1156
Locatia: Suceava
freya1 wrote:
Irina, e adorabila micuta ta si mi se pare ca seamana cu tine ca si surioara ei, multi anisori inainte computerlove

Multumesc FreyaCheek Kiss sarcina usoara si fara griji sa ai
freya1
Postat: Monday, June 29, 2020 8:55 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/10/2020
Postari: 904
multumesc Irina Cheek Kiss tin pumnii sa ne ajungi repejor din urma
ANDREEA2929A
Postat: Monday, June 29, 2020 8:55 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 1/15/2019
Postari: 416
Irinan wrote:
fetelor sa va binedispun putin, va prezint minunea mea care azi implineste un anisor
https://ibb.co/Tgmm41t

La multi ani, iubire mica! Te pupam majoreta coeur
Irinan
Postat: Monday, June 29, 2020 8:56 PM

freya1 wrote:
multumesc Irina Cheek Kiss tin pumnii sa ne ajungi repejor din urma

Sigur o sa vin si eu si toate fetele de aici cu forte proaspete din urmaGossip Cheek Kiss
Irinan
Postat: Monday, June 29, 2020 8:56 PM

ANDREEA2929A wrote:

La multi ani, iubire mica! Te pupam majoreta coeur

Cheek Kiss
Andreeax
Postat: Monday, June 29, 2020 9:22 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 5/6/2020
Postari: 231
birthday La mul?i ani pt micu?a ta,Irina !!
Irinan
Postat: Monday, June 29, 2020 10:43 PM

Andreeax wrote:
birthday La mul?i ani pt micu?a ta,Irina !!

Cheek Kiss
Aleahim
Postat: Monday, June 29, 2020 11:00 PM

Intrat: 7/19/2018
Postari: 1841
Carlita iti tin pumniiHands
Ioana cum esti? Cum e beta?
Irina ce bulanse delicioase areLove La multi ani frumosi si sanatosicomputerlove
Buzbuchi
Postat: Tuesday, June 30, 2020 9:24 AM

Intrat: 12/28/2019
Postari: 648
Irinan wrote:
fetelor sa va binedispun putin, va prezint minunea mea care azi implineste un anisor
https://ibb.co/Tgmm41t

La multi ani magici, cu bucurii! E dulce tare gogosica ta!hearts
Maria.mmh
Postat: Tuesday, June 30, 2020 9:29 AM

Intrat: 10/21/2019
Postari: 897
Irinan wrote:

Cheek Kiss

La multi ani pt pitica, sa iti traiasca , sa creasca mare si sa va aduca numai bucuriibirthday sarbatoare confeti
Irinan
Postat: Tuesday, June 30, 2020 9:36 AM

Aleahim wrote:
Carlita iti tin pumniiHands
Ioana cum esti? Cum e beta?
Irina ce bulanse delicioase areLove La multi ani frumosi si sanatosicomputerlove

Cheek Kiss
Irinan
Postat: Tuesday, June 30, 2020 9:36 AM

Buzbuchi wrote:

La multi ani magici, cu bucurii! E dulce tare gogosica ta!hearts

Cheek Kiss
Irinan
Postat: Tuesday, June 30, 2020 9:37 AM

Maria.mmh wrote:

La multi ani pt pitica, sa iti traiasca , sa creasca mare si sa va aduca numai bucuriibirthday sarbatoare confeti

Cheek Kiss
Roser
Postat: Tuesday, June 30, 2020 11:52 AM

Intrat: 10/21/2018
Postari: 923
Fetelor, nu am mai scris de ceva timp ca am vrut sa imi indrept gandurile si spre altceva nu doar tema procreatiei :) si am si ffff mult de lucru, am avut niste saptamani foarte stresante.

Ioana, felicitari din suflet pt bobita, sa creasca mare sanatos si voinic.Cheek Kiss
Carlita, ma bucur ca si la tine lucrurile merg ca pe roate. Sunt sigura ca o sa reusestipupici Maine e transferul?

Sa va mai spun ce am facut. Dupa transferul esuat de la inceputul lunii, am vb cu doctorita si ea nu a mai vrut sa imi faca nicio proba extra, ci ar fi preferat sa transferam imediat si celalalt embrion. Am stat in dubii dar dupa cateva ore nu stiu ce m-a apucat, a fost asa un impuls de moment, am sunat-o si am zis ok, zi-mi ce trebuie sa fac. Am luat tratamentul si lunea trecuta am transferat cel de al doilea embrion. A fost un transfer greu cu peripetii care nu o sa-l uit cat traiesc :). Joi am beta si de data asta am rezistat fara sa fac niciun test, nu am niciun simptom. Pana acum, cand am fost la baie, am scos un test, l-am facut si in cateva secunde a aparut a doua liniuta. Stateam ca proasta cu el in mana, stana de piatra si nu imi venea sa cred. Am mai facut unul de sensibilitate 25 si asta s-a colorat imediat. Sunteti primele care stiti, sotul e la servici, nici nu stiu cum sa ii dau vestea :).
Oricum inca sunt in transa :)
Sisi2
Postat: Tuesday, June 30, 2020 11:54 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 8/7/2019
Postari: 441
Roser wrote:
Fetelor, nu am mai scris de ceva timp ca am vrut sa imi indrept gandurile si spre altceva nu doar tema procreatiei :) si am si ffff mult de lucru, am avut niste saptamani foarte stresante.

Ioana, felicitari din suflet pt bobita, sa creasca mare sanatos si voinic.Cheek Kiss
Carlita, ma bucur ca si la tine lucrurile merg ca pe roate. Sunt sigura ca o sa reusestipupici Maine e transferul?

Sa va mai spun ce am facut. Dupa transferul esuat de la inceputul lunii, am vb cu doctorita si ea nu a mai vrut sa imi faca nicio proba extra, ci ar fi preferat sa transferam imediat si celalalt embrion. Am stat in dubii dar dupa cateva ore nu stiu ce m-a apucat, a fost asa un impuls de moment, am sunat-o si am zis ok, zi-mi ce trebuie sa fac. Am luat tratamentul si lunea trecuta am transferat cel de al doilea embrion. A fost un transfer greu cu peripetii care nu o sa-l uit cat traiesc :). Joi am beta si de data asta am rezistat fara sa fac niciun test, nu am niciun simptom. Pana acum, cand am fost la baie, am scos un test, l-am facut si in cateva secunde a aparut a doua liniuta. Stateam ca proasta cu el in mana, stana de piatra si nu imi venea sa cred. Am mai facut unul de sensibilitate 25 si asta s-a colorat imediat. Sunteti primele care stiti, sotul e la servici, nici nu stiu cum sa ii dau vestea :).
Oricum inca sunt in transa :)

Felicitari, Roser!!! Ma bucur tare mult pentru tine!!!computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
Andreeax,Castanuta,Miha1989,Sorina1990
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed