Clubul aspirantelor - 77

Options Clubul aspirantelor - 77
Subiectul anterior · Subiectul urmator
carlita
Postat: Friday, November 29, 2019 1:41 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/9/2016
Postari: 3484
Roser wrote:

Sa lasam drobul de sare deocamdata, totusi poate 2 saptamani vestile nu vor fi asa de rele :). Important e ca o sa mergi la Maftei, gaseste el solutie pt orice ai avea, nu-ti face grijisic
La mine parca spottingul da semne sa dispara, dar inca nu cant victorie...

Da, stiu ca ai dreptate, dar asa is eu, parca e musai sa iau in calcul toate variantele sa stiu ca exista o solutie pt orice ....
Hai sa dispara orice urma de spotting vreo 8 luni!!! Lol
carlita
Postat: Friday, November 29, 2019 1:44 PM

Adina, cum te mai simti? Nu te bate gandul sa faci un mic test? topai topai topai Nu ne-ai prea scris si n-am vrut sa-ti tulbur linistea, dar ne roade curiozitatea .... sic
Dxc
Postat: Friday, November 29, 2019 2:20 PM

Intrat: 6/17/2018
Postari: 1170
carlita wrote:
Adina, cum te mai simti? Nu te bate gandul sa faci un mic test? topai topai topai Nu ne-ai prea scris si n-am vrut sa-ti tulbur linistea, dar ne roade curiozitatea .... sic
eu cred ca e mult prea devreme pt un test....i tinem pumnii si ne rugam pt eHands majoreta
carlita
Postat: Friday, November 29, 2019 2:27 PM

Dxc wrote:
eu cred ca e mult prea devreme pt un test....i tinem pumnii si ne rugam pt eHands majoreta

Ma gandeam la un pipi test pe maine-poimaine ... maine ar fi in z6 de la ET (iar embrionii parca erau de z5) .... Dar ii tinem pumnii pt cand va fi pregatita sa testeze! Clap Clap Clap
adina1109
Postat: Friday, November 29, 2019 2:28 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 6/29/2018
Postari: 590
carlita wrote:

Carlita sunt bine, multumesc, nerabdatoare, ma lupt cu mine sa nu testez prea devreme. Imi este mega frica de esec. Desi in ziua 2 post transfer am avut o scurgere rozalie si un firicel de sange pe hartia igienica ( cum am avut si la ultima inseminare de am avut beta pozitiv). Trebuie sa fac beta joia viitoare, weekendul asta stau cuminte dar cred ca pe luni, marti voi face macar test de sarcina . ras ras ras Vreau sa am macar 6 zile post transfer.
Multa bafta carlita , medicul este extraordinar si cu siguranta va gasi solutia buna pentru tine.
carlita
Postat: Friday, November 29, 2019 2:34 PM

adina1109 wrote:

Carlita sunt bine, multumesc, nerabdatoare, ma lupt cu mine sa nu testez prea devreme. Imi este mega frica de esec. Desi in ziua 2 post transfer am avut o scurgere rozalie si un firicel de sange pe hartia igienica ( cum am avut si la ultima inseminare de am avut beta pozitiv). Trebuie sa fac beta joia viitoare, weekendul asta stau cuminte dar cred ca pe luni, marti voi face macar test de sarcina . ras ras ras Vreau sa am macar 6 zile post transfer.
Multa bafta carlita , medicul este extraordinar si cu siguranta va gasi solutia buna pentru tine.

Aaaa, deci, semne bune .... coeur Numai azi nu-i maine si trag nadejde ca e cu ochisori! Ma rog sa fie bine si sa se fixeze bine! Doamne-ajuta! Hands
Eu tot intru sa verific daca mai zici ceva si azi chiar ma mancau degetelele sa te intreb de sanatate... ras
Multumesc de incurajari! Sper sa fie bine intr-un final si la mine! computerlove
Dxc
Postat: Friday, November 29, 2019 4:00 PM

adina1109 wrote:

Gossip o sa fie bine sunt sigura!!!!coeur
fluturash26
Postat: Friday, November 29, 2019 5:05 PM

Intrat: 9/9/2017
Postari: 3929
Locatia: iasi
carlita wrote:

Multumesc, fluturash! Sa fie cu Doamne-ajuta! Buddy1

Da, chiar cred ca va fi bine, am vazut multe cazuri cu rezultat reusit acolo! Esti pe maini bune!Clap DistanceKiss
Dxc
Postat: Sunday, December 1, 2019 8:17 AM

bebic La multi ani, românce frumoase!!!! bebic Va doresc de ziua noastra sa avem parte de bebei toateeewav
Dxc
Postat: Sunday, December 1, 2019 8:34 AM

Adina draga mea, cum esti? Sunt cu gândul la tine coeur ceva simptome? ras
adina1109
Postat: Sunday, December 1, 2019 8:39 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 6/29/2018
Postari: 590
Dxc wrote:
Adina draga mea, cum esti? Sunt cu gândul la tine coeur ceva simptome? ras

La multi ani romance curajoase !!!!
Dxc nu prea am simptome, putine crampe si dureri de spate. In rest nimic momentan. Le pun aceste dureri si pe baza progesteronului , acum Dumnezeu stie. Mai am putin pana la beta Love Love Love Tu cand incepi ?
Dxc
Postat: Sunday, December 1, 2019 9:11 AM

adina1109 wrote:

La multi ani romance curajoase !!!!
Dxc nu prea am simptome, putine crampe si dureri de spate. In rest nimic momentan. Le pun aceste dureri si pe baza progesteronului , acum Dumnezeu stie. Mai am putin pana la beta Love Love Love Tu cand incepi ?
pe 9 am programare la dr sa vad daca începem protocolul lung sau nu...depinde de eco...eu sper sa fie bine Bravoo iar tie iti tin pumnii si doamne ajutaaa
Sisi2
Postat: Sunday, December 1, 2019 9:29 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 8/7/2019
Postari: 483
La multi ani, romancelor!!!! hearts O zi frumoasa va doresc! Cheek Kiss
Mihaela14
Postat: Sunday, December 1, 2019 9:51 AM

Intrat: 3/1/2018
Postari: 2970
La multi ani romancelor!🇷🇴
Luptatoarelor! Sa aveti o zi minunata!! chitara
Maria.mmh
Postat: Sunday, December 1, 2019 10:07 AM

Intrat: 10/21/2019
Postari: 1021
La mul?i ani!! grup
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed