Clubul aspirantelor - 76
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kryssu92
Scris: Thursday, September 26, 2019 1:31 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 10/8/2018
Rox wrote:
Va multumesc din suflet fetelor. Sper sa veniti repede dupa mine, sa vi se indeplineasca visul.Pe 4 octombrie merg la ecografie:). pupici
Bafta Kryssu! Nici eu nu am cine stie ce simptome. Sani putin durerosi, durere de spate ?i balonare. Orice as manca ma balonez foarte tare.

Da, dar la tine s-a dublat frumos beta, fata de mine. Eu d'aia sunt asa stresata. pale

Felicitari Mihaela newclap
Aleahim
Scris: Thursday, September 26, 2019 1:51 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/19/2018
Mihaela14 wrote:
Aseara mi-a venit si mie in sfarsit menstruatia dupa un ciclu de 49 de zile alcool
Maine dimineata ma duc sa fac niste analize, revin in forta in randul aspirantelor!!! Sa vina bebeiiicopilas copilas copilas

Super!
Sa vina bebeeeeemajoreta
E cazul sa mai plecam de pe aiciCrazy
Rox
Scris: Thursday, September 26, 2019 1:58 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 1/20/2018
kryssu92 wrote:

Da, dar la tine s-a dublat frumos beta, fata de mine. Eu d'aia sunt asa stresata. pale

Felicitari Mihaela newclap

Valorile sunt aproape duble. Eu zic sa stai linistita. Ca sa fie ok, beta trebuie sa se dubleze la 48-72 ore, iar in cazul tau la 48 h sunt aproape duble. Fii increzatoare ca va fi bine! pupici
Rox
Scris: Thursday, September 26, 2019 2:05 PM
Nivel

Inregistrat: 1/20/2018
Mihaela14 wrote:
Aseara mi-a venit si mie in sfarsit menstruatia dupa un ciclu de 49 de zile alcool
Maine dimineata ma duc sa fac niste analize, revin in forta in randul aspirantelor!!! Sa vina bebeiiicopilas copilas copilas

Iti tin pumnii si iti doresc sa vina bebe cat mai repede! Te imbratisez!
carlita
Scris: Thursday, September 26, 2019 2:39 PM
Nivel

Inregistrat: 2/9/2016
Mihaela14 wrote:

In sfarsit! Chiar ma uitam si eu pe graficul tau ca a recuperat toate zilele fugarite din cm-urile anterioare sarcinii... Crazy Doamne-ajuta!

Hai si tu cu z1, Aleahim! computerlove

Kryssu, inca putin mai e pana luni si te vei linisti cand vei auzi bataile inimii puisorului tau! Buddy1

stefy.any, te vad online! Mama, de cand nu ne-ai mai vizitat!!! Ce faci, cum esti? A aparut bebe la tine?
Aleahim
Scris: Thursday, September 26, 2019 2:41 PM
Nivel

carlita wrote:

In sfarsit! Chiar ma uitam si eu pe graficul tau ca a recuperat toate zilele fugarite din cm-urile anterioare sarcinii... Crazy Doamne-ajuta!

Hai si tu cu z1, Aleahim! computerlove

Kryssu, inca putin mai e pana luni si te vei linisti cand vei auzi bataile inimii puisorului tau! Buddy1

stefy.any, te vad online! Mama, de cand nu ne-ai mai vizitat!!! Ce faci, cum esti? A aparut bebe la tine?

Carlita eu mai am de luat 3 pastile de duphaston Lol
Deci cam peste 6-7 zile declar z1Cheek Kiss
Azi merg sa imi caut letrozol, sa fiu pregatita din timpras
carlita
Scris: Thursday, September 26, 2019 2:49 PM
Nivel

Aleahim wrote:

Carlita eu mai am de luat 3 pastile de duphaston Lol
Deci cam peste 6-7 zile declar z1Cheek Kiss
Azi merg sa imi caut letrozol, sa fiu pregatita din timpras

Bun asa! Se apropie momentul cand intri in focuri!

AnaVeli, tu cum te simti? Ce noutati mai ai?
stefy.any
Scris: Thursday, September 26, 2019 2:50 PM
Nivel

Inregistrat: 9/29/2015
carlita wrote:

Buna, Carlita! Buna fetelor! Cred ca suntem printre singurele fete active din frontul vechi, Carlita! Nu m-am mai logat pentru ca o perioada chiar m-am rupt de tot, am luat o pauza, nu mai voiam sa stiu nimic despre "proiectul bebe", iar cand am revenit cu ganduri mai bune nu am reusit sa intru, uitasem parola, dar v-am citit ca guest.
Nu a venit bebe, din pacate. Fac analize in continuare, am verificat si trompele -sunt ok, urmeaza alte analize, alti bani, alta distractie! ras Te-am mai urmarit, sa stii, din cand in cand intram sa vad ce faci - mi-era dor sa te citesc. Cheek Kiss
Daca ma reprimiti printre voi, o sa va mai scriu din cand in cand, cand am cate un ragaz. Ma bucur pentru fetele cu teste pozitive! Felicitari!

Tu, ce faci?
carlita
Scris: Thursday, September 26, 2019 3:07 PM
Nivel

stefy.any wrote:

Buna, Carlita! Buna fetelor! Cred ca suntem printre singurele fete active din frontul vechi, Carlita! Nu m-am mai logat pentru ca o perioada chiar m-am rupt de tot, am luat o pauza, nu mai voiam sa stiu nimic despre "proiectul bebe", iar cand am revenit cu ganduri mai bune nu am reusit sa intru, uitasem parola, dar v-am citit ca guest.
Nu a venit bebe, din pacate. Fac analize in continuare, am verificat si trompele -sunt ok, urmeaza alte analize, alti bani, alta distractie! ras Te-am mai urmarit, sa stii, din cand in cand intram sa vad ce faci - mi-era dor sa te citesc. Cheek Kiss
Daca ma reprimiti printre voi, o sa va mai scriu din cand in cand, cand am cate un ragaz. Ma bucur pentru fetele cu teste pozitive! Felicitari!

Tu, ce faci?

Oooo, wellcome back! Te primim cu drag si asteptam vesti din ce in ce mai bune de la tine!
Mai suntem cateva veterane active pe aici, mai intra si Flore din cand in cand ....
Astept si eu sa intru intr-o noua serie de investigatii ...
stefy.any
Scris: Thursday, September 26, 2019 3:16 PM
Nivel

Inregistrat: 9/29/2015
carlita wrote:
Oooo, wellcome back! Te primim cu drag si asteptam vesti din ce in ce mai bune de la tine!
Mai suntem cateva veterane active pe aici, mai intra si Flore din cand in cand ....
Astept si eu sa intru intr-o noua serie de investigatii ...

Multumesc! Da, si eu astept vestile bune ca painea calda! Sa speram ca vom avea motive de bucurie cat mai curand! ras
AnaVeli
Scris: Thursday, September 26, 2019 4:58 PM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2019
Noutati nu prea am..NuStiu si nu imi fac sperante pt inseminarea de luni 23 sept. ., doar ca nu stiu de ce ma dor sanii groaznic, din seara procedurii nu m-au lasat delor, deloc! Ma gandesc ca poate fi inca efectul Ovitrel, completat cu “terapia” lui Tutunaru, inca o doza de Pregnyl a doua zi dupa iui.
Aleahim, am eu Letrozol daca iti trebuie!campfire
alina89
Scris: Thursday, September 26, 2019 5:09 PM
Nivel

Inregistrat: 3/21/2017
Mihaela, bafta multa si Doamne ajuta sa se prinda bebe repede si natural! Rabdare multa si sa nu te descurajezi!
carlita
Scris: Thursday, September 26, 2019 5:44 PM
Nivel

AnaVeli wrote:
Noutati nu prea am..NuStiu si nu imi fac sperante pt inseminarea de luni 23 sept. ., doar ca nu stiu de ce ma dor sanii groaznic, din seara procedurii nu m-au lasat delor, deloc! Ma gandesc ca poate fi inca efectul Ovitrel, completat cu “terapia” lui Tutunaru, inca o doza de Pregnyl a doua zi dupa iui.

E bine asa, acum pui progesteron, da?
Sigur a contribuit Pregnylul la durerea de sani, ti-am zis ca poate da simptome de sarcina. Cheek Kiss
Mihaela14
Scris: Thursday, September 26, 2019 6:16 PM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2018
Multumesc mult fetelor! Am prins ceva puteri, ma simt pregatita de noi incercari :) Alina promit ca incerc sa raman pozitiva! pupici
Aleahim sa de-a Domnu sa plecam de aici si sa fie cu happy end la fiecare!
Stefy.any bine-ai revenit !
Aleahim
Scris: Thursday, September 26, 2019 6:22 PM
Nivel

Multumesc Ana! Esti draguta! Mi-am luat deja. Oricum sunt super ieftine
Miha Doamne ajuta!!!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.