Clubul aspirantelor - 76
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Aleahim
Scris: Wednesday, September 25, 2019 9:32 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/19/2018
Krissu cum mai esti?
Aleahim
Scris: Wednesday, September 25, 2019 9:38 PM
Nivel

Trestiuta wrote:
Hello fetelor. Am avut azi o experien?a destul de ciudata la RM. Ma rog. Totul e bine când se termina cu bine.
Am fost la o consulta?ie obi?nuita, in vederea unor analize basic am primit ?i recomandari de analize, dar fara sa mi se spuna ce zile ar trebui facute cele de hormoni.
Va ata?ez buletinul ?i daca ma pute?i ajuta... yes
va pup ?i va imbratisez. computerlove
Felicitari Rox ?i doamne ajuta la toata lumea iloveyou

Cele hormonale daca nu ma insel in z3.Progesteronul se face la 7 dpo.
Nu vad sa iti fi recomandat si AMH.Eu l-as face.Vad ca ai deja un an de incercari.Trompele le-ai verificat? Spermograma aveti? Nu de alta, dar analizele astea sunt cam scumpicele.Eu m-as asigura ca e totul bine si la trompe si la sot.
alexioana
Scris: Wednesday, September 25, 2019 10:14 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 4/19/2019
Rox wrote:
Fetelor, imi vine sa plang. Beta 3-527.A crescut foarte bine

Felicitari Rox!! Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos Cheek Kiss
Irina31313
Scris: Wednesday, September 25, 2019 11:52 PM
Nivel

Inregistrat: 1/28/2019
Rox wrote:
Fetelor, imi vine sa plang. Beta 3-527.A crescut foarte bine

Poti sa plângi. De fericire! Felicitari, tin pumnii sa creasca bobita sanatoasa :)
Irina31313
Scris: Thursday, September 26, 2019 12:12 AM
Nivel

Inregistrat: 1/28/2019
Aleahim
Scris: Thursday, September 26, 2019 8:05 AM
Nivel

FloreFlore
Scris: Thursday, September 26, 2019 8:48 AM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
ROX, felicitari pentru beta 3coeur Sa ne tragi dupa tine la gravidute Hilar
IRINA ,este cel mai bun articol despre trombofilii pe care l am citit pana acum ...pupici
kryssu92
Scris: Thursday, September 26, 2019 9:12 AM
Nivel

Inregistrat: 10/8/2018
Aleahim wrote:
Krissu cum mai esti?

Intru sa va citesc, multumesc de intrebare.
Sunt panicata, astept sa vina ziua de luni, dar parca sunt cele mai lungi doua saptamâni din viata mea. Nu prea am simptome, am doar un disconfort la stomac, nu greata la care ma asteptam. Sânii la fel nu sunt prea durerosi. Ieri m-am simtit chiar bine, ingrijorator de bine. Sunt doar balonata, si am mici întepaturi ocazionale pe partea pe care am ovulat.
Ma gândesc ca daca îmi iau vitaminele si arefamul, nu am contractii, nu sângerez, o sa fie bine.
Poate daca beta se dubla cum trebuie nu eram asa stresata.
Aleahim
Scris: Thursday, September 26, 2019 9:30 AM
Nivel

kryssu92 wrote:

Intru sa va citesc, multumesc de intrebare.
Sunt panicata, astept sa vina ziua de luni, dar parca sunt cele mai lungi doua saptamâni din viata mea. Nu prea am simptome, am doar un disconfort la stomac, nu greata la care ma asteptam. Sânii la fel nu sunt prea durerosi. Ieri m-am simtit chiar bine, ingrijorator de bine. Sunt doar balonata, si am mici întepaturi ocazionale pe partea pe care am ovulat.
Ma gândesc ca daca îmi iau vitaminele si arefamul, nu am contractii, nu sângerez, o sa fie bine.
Poate daca beta se dubla cum trebuie nu eram asa stresata.

Te cred ca esti panicata, dar ai incredere in bobita ta.Uite, am o prietena, e insarcinata in 20 de sapt.La inceput nu a avut nimic.Si ea era panicata ca nu are simptome.Pe la 7 sapt au inceput greturile si sanii durerosi.Apoi de pe la 16 sapt pauza.Nici nu simtea miscarile, nici greata nici nimic.Si de pe la 19 sapt a inceput sa simta fata si s-a mai linistit.Deci nu e musai sa te simti rau.Cred ca e greu, dar incearca sa ramai pozitiva.Te imbratisezBuddy1
kryssu92
Scris: Thursday, September 26, 2019 9:40 AM
Nivel

Inregistrat: 10/8/2018
Aleahim wrote:

Te cred ca esti panicata, dar ai incredere in bobita ta.Uite, am o prietena, e insarcinata in 20 de sapt.La inceput nu a avut nimic.Si ea era panicata ca nu are simptome.Pe la 7 sapt au inceput greturile si sanii durerosi.Apoi de pe la 16 sapt pauza.Nici nu simtea miscarile, nici greata nici nimic.Si de pe la 19 sapt a inceput sa simta fata si s-a mai linistit.Deci nu e musai sa te simti rau.Cred ca e greu, dar incearca sa ramai pozitiva.Te imbratisezBuddy1

Multumesc, e tare greu.
Mama îmi zicea ca din familie nici o femeie nu a avut simptome. O prietena care e în 23 saptamâni acum, la fel, ca ea nu a vomat niciodata.
Sper sa fie bine si sa treaca mai repede zilele astea.
Aleahim
Scris: Thursday, September 26, 2019 9:43 AM
Nivel

kryssu92 wrote:

Multumesc, e tare greu.
Mama îmi zicea ca din familie nici o femeie nu a avut simptome. O prietena care e în 23 saptamâni acum, la fel, ca ea nu a vomat niciodata.
Sper sa fie bine si sa treaca mai repede zilele astea.

O sa fie bine.Fii increzatoare!
Ai un bebe in burtica.Traiesti cea mai mare minune! Asteptam si noi sa ne spui vestile luniCheek Kiss
Rox
Scris: Thursday, September 26, 2019 12:12 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 1/20/2018
Va multumesc din suflet fetelor. Sper sa veniti repede dupa mine, sa vi se indeplineasca visul.Pe 4 octombrie merg la ecografie:). pupici
Bafta Kryssu! Nici eu nu am cine stie ce simptome. Sani putin durerosi, durere de spate și balonare. Orice as manca ma balonez foarte tare.
Mihaela14
Scris: Thursday, September 26, 2019 12:14 PM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2018
Aseara mi-a venit si mie in sfarsit menstruatia dupa un ciclu de 49 de zile alcool
Maine dimineata ma duc sa fac niste analize, revin in forta in randul aspirantelor!!! Sa vina bebeiiicopilas copilas copilas
FloreFlore
Scris: Thursday, September 26, 2019 12:49 PM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
Mihaela14 wrote:
Aseara mi-a venit si mie in sfarsit menstruatia dupa un ciclu de 49 de zile alcool
Maine dimineata ma duc sa fac niste analize, revin in forta in randul aspirantelor!!! Sa vina bebeiiicopilas copilas copilas

Bravo,MihaaClap topai Succes la analize si sa vii repejor cu vestea cea mare !!!coeur
alexioana
Scris: Thursday, September 26, 2019 1:22 PM
Nivel

Inregistrat: 4/19/2019
Mihaela14 wrote:

Yupiii! Welcome back si mult succes Miha coeur coeur coeur
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.