Clubul aspirantelor - 76

Options Clubul aspirantelor - 76
Subiectul anterior · Subiectul urmator
lore.t.
Postat: Friday, November 22, 2019 8:23 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 9/11/2017
Postari: 942
Locatia: Deva
Criss90 wrote:
Am repetat beta hcg azi la 48h, cel de miercuri: 178, cel de azi: 419
chitara

Super Criss, bebe creste :D sarcina usoara si la termen :*
Maria.mmh
Postat: Friday, November 22, 2019 9:29 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/21/2019
Postari: 1021
Neata , fetelor. Mie mi-a scazut temperatura si mai mult aziplans plans . Aseara ma luasera durerile de burta, acum iar nu mai am nimic.toanerele
Felicitari gravidutelor noastre.gravida Citisem undeva ca s-au facut niste studii si luna noiembrie e cea mai prielnica pentru a ramane insarcinata. Se pare ca asa e cheers
Dxc
Postat: Friday, November 22, 2019 9:56 AM

Intrat: 6/17/2018
Postari: 1171
Fel8citari criss!!!
Alehim tin pumnii sa fie cu noroc ,nu se stie niciodata cum apare soareleSimplyLove
Fetelorr eu declar z1 , cu emotii in suflet imi fac curaj sa anunt dr si sa începem planul de atac ! Doamne ajuta fetelor, tuturor!!! coeur
Aleahim
Postat: Friday, November 22, 2019 10:06 AM

Intrat: 7/19/2018
Postari: 1879
Dxc wrote:
Fel8citari criss!!!
Alehim tin pumnii sa fie cu noroc ,nu se stie niciodata cum apare soareleSimplyLove
Fetelorr eu declar z1 , cu emotii in suflet imi fac curaj sa anunt dr si sa începem planul de atac ! Doamne ajuta fetelor, tuturor!!! coeur

Multumesc din suflet de incurajari.
Iti tin pumnii sa decurga totul perfect si sa obtii cei mai frumosi puiuti!!!Hands
Aleahim
Postat: Friday, November 22, 2019 10:08 AM

Mihaela14 wrote:

Multu mult noroc, puisorii tai sa se cuibateasca la tine in burta si visul tau va prinde contur! computerlove

Miha cum arata temp ta azi?bounce
FloreFlore
Postat: Friday, November 22, 2019 10:29 AM

Intrat: 8/17/2017
Postari: 2092
Buna dimineata ,fetelor !grup
Ma bucur sa vad atata mobilizare si determinare pentru minunea mult asteptata !
Carlita,astept cu nerabdare decizia dr ului ,sa ne tii la curentHilar
Aleahim,e minunat ce ti se intampla ,simt ca esti foarte aproape de a ti vedea visul împlinit Hands
Criss ,felicitari pentru beta !Sarcina usoara iti doresc coeur
Mult succes tuturor majoreta
Criss90
Postat: Friday, November 22, 2019 10:38 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 10/16/2019
Postari: 126
Locatia: Bucuresti
Fetele, la analize mi-a iesit cv ingrijorator: tiroida (TSH) valoarea 10...am inteles ca nu e tocmai ok. V-ati confruntat cu asa cv? Dauneaza sarcinii?
Lori
Postat: Friday, November 22, 2019 10:39 AM

Intrat: 3/7/2014
Postari: 227
Fetele cu test pozitiv, felicitari din suflet! Bravoo Chiar daca intru mai rar, sa stiti ca va urmaresc si ma bucur mult pentru fiecare dintre voiDistanceKiss Celorlalte fete le doresc rabdare, speranta si incredere, chiar daca e tare greu uneori...
Aleahim, iti tin pumnii tare tare!Cheek Kiss
Aleahim
Postat: Friday, November 22, 2019 10:50 AM

Flore, Lori, va multumesc din suflet.
E asa frumos sa primesti atatea incurajari. Momentan le iau pas cu pas si ma bucur de aceasta realizare.
Criss, fa-ti programare la endocrinolog.Nu stiu cat e de ingrijorator, dar cu tratament, se rezolva
Anitta76
Postat: Friday, November 22, 2019 11:36 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 11/11/2018
Postari: 958
Criss90 wrote:
Fetele, la analize mi-a iesit cv ingrijorator: tiroida (TSH) valoarea 10...am inteles ca nu e tocmai ok. V-ati confruntat cu asa cv? Dauneaza sarcinii?

Mi se pare cam maricica. Ai posibilitatea sa mergi cat mai repede la un endocrinolog? Sigur iti va recomanda tratament, dar nu te speria ca si eu am luat si iau in continuare Euthyrox din cauza tSH-ului. Este bine ca ai facut aceasta analiza, multe fete nu o fac si se trezesc cu probleme mai tarzior. Banuiesc ca mai dureaza pana ajungi la medicul ginecolog asa ca poti merge la endocrinolog linistita si va fi ok! Te pupcomputerlove
Raza
Postat: Friday, November 22, 2019 11:43 AM

Intrat: 2/15/2019
Postari: 185
Buna fetelor, ma adresez celor care au avut de-a face cu clinica FIV din Cluj, nu stiti un program de recoltare la spermograma, sunam de ieri inebuniti si nu raspunde nimeni, trebuie sa ne luam o zi libera de la munca sa mergem si nu am bate drumul pe degeaba pana acolo.

Felicitari gravidutelor, sarcina la termen sa aveti!DistanceKiss
Aleahim
Postat: Friday, November 22, 2019 12:14 PM

Raza wrote:
Buna fetelor, ma adresez celor care au avut de-a face cu clinica FIV din Cluj, nu stiti un program de recoltare la spermograma, sunam de ieri inebuniti si nu raspunde nimeni, trebuie sa ne luam o zi libera de la munca sa mergem si nu am bate drumul pe degeaba pana acolo.

Felicitari gravidutelor, sarcina la termen sa aveti!DistanceKiss

Sotul a sunat si i s-a spus ca nu are nevoie de programare.Sa fie acolo dimineata, inainte de 8.
Atat
carlita
Postat: Friday, November 22, 2019 12:19 PM

Intrat: 2/9/2016
Postari: 3484
Criss90 wrote:

Felicitari pt beta asa frumos!
Legat de TSH, sigur e 10? Nu stiu cum sa zic sa nu te sperii, dar este muuuult prea mare .... e mare cand iese valoarea 5, d-apoi 10 pale Mergi chiar azi la endocrinolog pentru tratament. Dar tu nu te stii cu probleme de tiroida? Pana acum iesea bine TSH ul?
carlita
Postat: Friday, November 22, 2019 12:24 PM

Intrat: 2/9/2016
Postari: 3484
E asa de populat cu vesti bune forumul in ultimul timp, de-abia astept sa intru sa vad care ce a mai facut .... O sa va anunt si eu ce plan imi propune medicul, deocamdata astept. Va pup! DistanceKiss
Dxc, intri si tu in febra FIV ului, asteptam de-acum vesti si de la tine. Tinem pumnii! computerlove
Raza
Postat: Friday, November 22, 2019 12:30 PM

Intrat: 2/15/2019
Postari: 185
Aleahim wrote:

Sotul a sunat si i s-a spus ca nu are nevoie de programare.Sa fie acolo dimineata, inainte de 8.
Atat

Multumesc, Aleahim! Ma bucur pentru vestile tale bune, sa fie cu ochisori cat de repede!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed