Clubul aspirantelor - 73
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Dxc
Scris: Tuesday, March 26, 2019 11:28 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 6/17/2018
carlita wrote:
Aleahim, e ok atunci! Ce fain ca ati amanat concediul, poate prinzi macar vreme de plaja! Buddy1
Flore, ti-au iesit bune analizele generale?
Fetelor, cine urmeaza la testare? Dxc?
eu mai am câteva zile. computerlove
carlita
Scris: Tuesday, March 26, 2019 11:29 AM
Nivel

Inregistrat: 2/9/2016
Aleahim, e perfect! Poate te si reglezi cu vitex cm-ul urmator....
Mihaela, Roser, ce faceti?
carlita
Scris: Tuesday, March 26, 2019 11:30 AM
Nivel

Dxc wrote:

nu multe, doar emotiile is mai multe, cred ras majoreta majoreta majoreta
Aleahim
Scris: Tuesday, March 26, 2019 11:45 AM
Nivel

Inregistrat: 7/19/2018
carlita wrote:

SpeeeerHands
Dxc iti tin pumnii.Abia astept testul ala cu 2 liniutelove
FloreFlore
Scris: Tuesday, March 26, 2019 11:50 AM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
carlita wrote:
Aleahim, e ok atunci! Ce fain ca ati amanat concediul, poate prinzi macar vreme de plaja! Buddy1
Flore, ti-au iesit bune analizele generale?
Fetelor, cine urmeaza la testare? Dxc?

Multumesc de întrebare Cheek Kiss dar martea viitoare ma internez ...De vreo 2 zile iar am stari de oboseala accentuata...Cred ca si au spus cuvântul toate starile ,emotiile negative etc etc...Vreau sa iau trimitere si pentru PAP...sper sa îl fac tot în spital ca ar trebui repetata analiza. ..Te voi tine la curent !topai Te pup
Dxc
Scris: Tuesday, March 26, 2019 12:02 PM
Nivel

Inregistrat: 6/17/2018
Multumesc fetelor!!!
Carlita...Daa emotii sunt dar incerc sa le tin in frâu. Plus de asta tocmai m a anun?at o prietena ca e pozitivvv testul ei dupa fiv,la aceiasi clinica ca si minecoeur
Alehimcomputerlove
Ella123
Scris: Tuesday, March 26, 2019 12:11 PM
Nivel

Inregistrat: 5/9/2018
Dxc wrote:
hai cu pozitiv! tin pumnii! computerlove majoreta
Roser
Scris: Tuesday, March 26, 2019 12:18 PM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2018
carlita wrote:

Eu tot incerc sa imi dau seama daca am ovulat sau nu ca temperatura e cam joasa. Nici nu stiu daca sa mai iau progesteron sau nu...
Atasez graficul ca inca tot am probleme cu FF.

Roser attached the following image(s):
20190326_111607.jpg

Nella
Scris: Tuesday, March 26, 2019 1:16 PM
Nivel

Inregistrat: 11/17/2017
carlita wrote:
Nella, am mancarici la limba .. de ieri tot vreau sa te intreb cum esti ... ras

Foarte bine faci ca ma întrebi dance. Sunt bine, deja ma lupt cu rabdarea ?i cu tot felul de gânduri. Ca stare fizica duminica seara am avut ni?te crampe dureroase, la fel ?i ieri dupa amiaza ?i am luat de fiecare data no spa de 40.acum iar parca ma încearca o jena de la un ovar la altul, dar înca nu as lua no spa. Eu speram sa se cuibareasca pui?orul, dar de fapt era prea devreme, sunt dureri normale dupa atâtea interven?ii. Normal azi sau mâine ar trebui sa fie implantarea (la 2-3 zile dupa transfer). Numar zilele... De ieri mi-a ie?it un cos din ala profund pe sânul drept, spre piept ?i pe stângul 2 micu?e, plus pe frunte am de dupa ovula?ie ?i sunt panicata ca eu mereu fac a?a înainte sa îmi vina... Offf, grea perioada...
Aleahim
Scris: Tuesday, March 26, 2019 1:28 PM
Nivel

Nella wrote:

Foarte bine faci ca ma întrebi dance. Sunt bine, deja ma lupt cu rabdarea ?i cu tot felul de gânduri. Ca stare fizica duminica seara am avut ni?te crampe dureroase, la fel ?i ieri dupa amiaza ?i am luat de fiecare data no spa de 40.acum iar parca ma încearca o jena de la un ovar la altul, dar înca nu as lua no spa. Eu speram sa se cuibareasca pui?orul, dar de fapt era prea devreme, sunt dureri normale dupa atâtea interven?ii. Normal azi sau mâine ar trebui sa fie implantarea (la 2-3 zile dupa transfer). Numar zilele... De ieri mi-a ie?it un cos din ala profund pe sânul drept, spre piept ?i pe stângul 2 micu?e, plus pe frunte am de dupa ovula?ie ?i sunt panicata ca eu mereu fac a?a înainte sa îmi vina... Offf, grea perioada...

Nella suntem alaturi de tine grup majoreta
Nella
Scris: Tuesday, March 26, 2019 1:32 PM
Nivel

Inregistrat: 11/17/2017
Aleahim wrote:

Nella suntem alaturi de tine grup majoreta

Multumesc din tot sufletul! Ma bucur ca ai luat legatura cu dr ?i sper sa te lini?te?ti cat mai curând ?i sa va apuca?i ?i voi de "proiectul bebe".
Aleahim
Scris: Tuesday, March 26, 2019 1:48 PM
Nivel

Nella wrote:

Multumesc din tot sufletul! Ma bucur ca ai luat legatura cu dr ?i sper sa te lini?te?ti cat mai curând ?i sa va apuca?i ?i voi de "proiectul bebe".

Ne-am apuca si noi de proiect numai sa vina o data menstruatiabanghead
carlita
Scris: Tuesday, March 26, 2019 2:00 PM
Nivel

Roser wrote:

Eu tot incerc sa imi dau seama daca am ovulat sau nu ca temperatura e cam joasa. Nici nu stiu daca sa mai iau progesteron sau nu...
Atasez graficul ca inca tot am probleme cu FF.

Ai mai facut vreun test de ovulatie dupa cel pozitiv din z18? Parca n-a crescut cum trebuie temp. Mai asteapta cu progesteronul sa vezi si temp de maine.
carlita
Scris: Tuesday, March 26, 2019 2:07 PM
Nivel

Nella wrote:

Ar putea fi implantarea zilele astea sau chiar peste 5-6 zile. Nu te lua dupa cosuri ca apar pe fond hormonal amplificat. Cuibusorul e ok, deci, fii cat mai optimista! computerlove
Mihaela14
Scris: Tuesday, March 26, 2019 2:08 PM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2018
carlita wrote:

Eu fac tratament cu antibiotice pt infectie urinaraCrazy Aveam de ceva timp simptome si am vrut sa ma tratez inainte de fiv . Joi am programare la gine pt analiza de secretii sa vedem daca am scapat de candida, dar ma tem ca voi fi la menstruatie atunci. Am spotting de cateva zile, probabil inca un ciclu anovulator. Si uite asa se tot amana procedura.
Tu te-ai programat pt laparoscopie?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.