Clubul aspirantelor - 71
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Mihaela14
Scris: Friday, February 8, 2019 2:36 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/1/2018
FloreFlore wrote:

Da,sunt bine,multumescDistanceKiss Sunt mai relaxata,m am detasat un pic ca ajunsesem prea stresata si cu luatul temperaturii etc...Cred mult în miracole ...Incerc uneori sa fiu realista ca la mine sansele de a deveni mama sunt foarte slabu?e dar undeva în subconstient ceva îmi spune ca voi avea totusi parte de miracolul asta. ..Hands

Ma bucur! Asa simt si eu, ca voi avea parte de un miracol curand . Eu cred ca e f important sa credem in noi si sa ne ascultam instinctele. Medicul nu-mi prea da sanse cu o ocitele mele, dar eu nu simt asa. As vrea sa se intample cate un miracol pt fiecare: pt mine, pt tine ,carlita, dxc, roser, aleahim, rose si lista continua. Imi sunteti f dragi toate !iloveyou
FloreFlore
Scris: Friday, February 8, 2019 2:39 PM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
Mihaela14 wrote:

Ma bucur! Asa simt si eu, ca voi avea parte de un miracol curand . Eu cred ca e f important sa credem in noi si sa ne ascultam instinctele. Medicul nu-mi prea da sanse cu o ocitele mele, dar eu nu simt asa. As vrea sa se intample cate un miracol pt fiecare: pt mine, pt tine ,carlita, dxc, roser, aleahim, rose si lista continua. Imi sunteti f dragi toate !iloveyou

computerlove computerlove computerlove si am ajuns la pagina 100 !!!Deci voi pleca din capul listei sic Andreea ,multumesc !computerlove Și te așteptăm la toamna cu forte proaspete și cu un test pozitiv în octombrie sau cine stie. ..poate mai devreme Hilar
carlita
Scris: Friday, February 8, 2019 2:40 PM
Nivel

Inregistrat: 2/9/2016
Andreea06 wrote:

Incheiem cu vesti bune casuta asta si cu sperante :)
Eu fac pauza pana la toamna, ma voi scoate de pe listuta, revin la lucru si incercam apoi pt bebe2. Dar raman alaturi de voi si nu ma las pana nu va trec pe alta listaaaaa pe toate. Pana la lista de mamici unde e permanent locul acolo apoi.

Daaaaa, chiar multa speranta! Chiar ma gandeam ieri ca a fost un miracol la Adina, de aceea mi se parea greu de imaginat ca se poate repeta atat de repede! DAr uite ca viata ne demonstreaza ca socotelile noastre nu sunt intotdeauna cele corecte.
Legat de renuntarea la visul cu bebe 2 pt o perioada, e foarte bine .... ca fix cand zici ca renunti, se intampla. Lol Lol Lol

Mihaela, hai si tu cu testul! Casuta urmatoare sa nu va prinda pe lista asta!
M2m2m2
Scris: Friday, February 8, 2019 2:49 PM
Nivel

Inregistrat: 6/30/2018
carlita wrote:

Wow, ce pronuntata e linia pe testul asta! coeur coeur coeur E de azi testul, nu? Deci, creste! dance dance dance Chiar ca asta e casuta surprizelor!!! Si la Adina tot cu emotii negative a inceput! Parca suntem setate sa gandim negativ ... NuImiPasa Offf
Bravo! Sa fie cu Doamne-ajuta! Cheek Kiss

E de la amiaza asteptam sa fac la 3 dar trebuia sa beau un paracetamol trebuia sa beau apa asa zic il fac oricum e negativ..si supriza !!

Multumesc tuturor fetelor acum doresc doar rugaciuni sa fie bine !!
Rose
Scris: Friday, February 8, 2019 2:51 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/23/2018
Mihaela14 wrote:

Asa sa fie! computerlove campfire Sper ai o veste buna la testare acum. Mult noroc!
Aleahim
Scris: Friday, February 8, 2019 2:52 PM
Nivel

Inregistrat: 7/19/2018
M2 Doamne ajutaHands ! Ce praf de bebe ai adinuta!!!
Da-ne si noua un picut ras
Mihaela14
Scris: Friday, February 8, 2019 2:53 PM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2018
Rose wrote:

Asa sa fie! computerlove campfire Sper ai o veste buna la testare acum. Mult noroc!

Multumesc Rose !Cheek Kiss
Mirela.t83
Scris: Friday, February 8, 2019 2:55 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 11/1/2018
M2 felicitari!computerlove
Incredibil cum se strang liniutele pe aici! dance

Ce super veste!

Fetelor nu va descurajati asa usor!
Credeti in visul vostru. Fiti relaxate, optimiste si o sa vedeti ca vine la fiecare momentul asta frumos! Cheek Kiss
Adina Mariana
Scris: Friday, February 8, 2019 3:04 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 8/16/2017
Aleahim wrote:
M2 Doamne ajutaHands ! Ce praf de bebe ai adinuta!!!
Da-ne si noua un picut ras
Va dau la toate! Doamne Ajuta sa continue testele pozitive in continuare si sa fie veselie pe forumcomputerlove
Adina Mariana
Scris: Friday, February 8, 2019 3:07 PM
Nivel

Inregistrat: 8/16/2017
carlita wrote:

Daaaaa, chiar multa speranta! Chiar ma gandeam ieri ca a fost un miracol la Adina, de aceea mi se parea greu de imaginat ca se poate repeta atat de repede! DAr uite ca viata ne demonstreaza ca socotelile noastre nu sunt intotdeauna cele corecte.
Legat de renuntarea la visul cu bebe 2 pt o perioada, e foarte bine .... ca fix cand zici ca renunti, se intampla. Lol Lol Lol

Mihaela, hai si tu cu testul! Casuta urmatoare sa nu va prinda pe lista asta!
Cand ma gandesc ca in ianuarie trebuia sa fac laparoscopia dar medicul ma amanat pe februarie pt.ca a plecat la un curs in Portugalia nu imi vine sa cred si acuma in ziua cand programam operatipe februarie am facut testul care a iesit pozitiv.Doamne,inca nu imi vine sa credBig Surprise
Andreea06
Scris: Friday, February 8, 2019 3:09 PM
Nivel

Inregistrat: 2/28/2017
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.