Clubul aspirantelor - 70
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Alle.p
Scris: Saturday, December 22, 2018 12:51 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/13/2018
Mirela, locuie?ti în uk? Eu am luat de pe ebay seturi de 50 teste de ovulatie+10 de sarcina cu mai pu?in de 10 lire. De cele de ovulatie am fost super mul?umita.si cele de sarcina erau ok, dar nu aveam sensibilitatea care spuneau ei. Testele erau de la One Step.
Inawar
Scris: Saturday, December 22, 2018 2:13 PM
Nivel

Inregistrat: 11/14/2016
Buna aspirici! computerlove
La mine vestile sunt bune, am fost de dimi sa fac beta 2 si chiar daca au fost mai putin de 48 de ore au fost 44 ore beta s-a dublat.
Beta 1 181
Beta 2 372
Acum astept ianuarie pt primul eco dance
Va tin pumnii sa veniti cu liniute duble si sa umplem listuta la gravidute hearts

Gossip
FloreFlore
Scris: Saturday, December 22, 2018 2:19 PM
Nivel

Inregistrat: 8/17/2017
Fetelor, testul de la prânz e negativpale
https://ibb.co/Zm0NvGb
Am fost la cumpărături pana acum și acum mă apuc de treaba prin casa sa mai uit de testul negativ. ..Nu am vrut sa va țin în suspansCheek Kiss Vedem zilele următoare ce v a mai fi. ..Spor la bebelit și la teste pozitive tuturorcoeur
FloreFlore
Scris: Saturday, December 22, 2018 3:18 PM
Nivel

Inawar wrote:
La mine vestile sunt bune, am fost de dimi sa fac beta 2 si chiar daca au fost mai putin de 48 de ore au fost 44 ore beta s-a dublat.
Beta 1 181
Beta 2 372
Va tin pumnii sa veniti cu liniute duble si sa umplem listuta la gravidute hearts

Gossip

Felicitari !!!topai
Madypiciu
Scris: Saturday, December 22, 2018 3:57 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 4/20/2018
Flore, cunosc sentimentul. Speram ca luna ce vine sa primim în sfâr?it teste teste pozitive. Se pare ca primele 3 teste positive date de farmacie au fost vândute înaintea noastraLol
Data viitoare, sunt ale noastre!
Iulia13
Scris: Saturday, December 22, 2018 4:15 PM
Nivel

Inregistrat: 11/8/2017
Inawar wrote:
Beta 1 181
Beta 2 372

Gossip

Super ,felicitari inca o data hearts alcool
Ella123
Scris: Saturday, December 22, 2018 5:56 PM
Nivel

Inregistrat: 5/9/2018
Felicitari Inawar si sarcina usoaraDistanceKiss ... Flore, Madi.. Îmi pare rau. Poate luna viitoare avem noroc.. Chiar daca e devreme la mine tot nu mai am sperante.. Am facut Viola cu prima urina si e perfect alb macar acolo ceva pal daca era imi mai faceam vise. Asta e. Ne bucuram toate de sarbatori si intram în noul an cu forte proaspete. 2019 sigur o sa ne trimita pe toate la gravidute. Va pup
AndreV
Scris: Saturday, December 22, 2018 6:00 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/2/2018
Felicitari Inawar! Sa ai o sarcina u?oara! Cheek Kiss
Mai trage si câteva aspirici dupa tine, ca parca prea ne-am blocat toate aici. alcool
A wish
Scris: Saturday, December 22, 2018 6:25 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/22/2018
Flore...eu zic ca este ceva! A iesit acum negativ pt ca oricum ai facut trz testul si de obicei surechek se pozitiveaza mai greu...Eu am avut test slab pozitiv dimineata si mi am facut un surechek dupa masa si era negativ...La inceput cantitatea de hcg este slab cantitativ in urina.
Eu zic ca este...linia de ieri se vede clar era si rozalie..nu era umbra sau de uscare...si se zareste putin si la cele ieftine.Fa un test de marca buna maine dim..barza sau fildas cu prima urina !!!Ai sa vezi !!! hainoroc hainoroc
FloreFlore
Scris: Saturday, December 22, 2018 7:03 PM
Nivel

A wish wrote:
Flore...eu zic ca este ceva! A iesit acum negativ pt ca oricum ai facut trz testul si de obicei surechek se pozitiveaza mai greu...Eu am avut test slab pozitiv dimineata si mi am facut un surechek dupa masa si era negativ...La inceput cantitatea de hcg este slab cantitativ in urina.
Eu zic ca este...linia de ieri se vede clar era si rozalie..nu era umbra sau de uscare...si se zareste putin si la cele ieftine.Fa un test de marca buna maine dim..barza sau fildas cu prima urina !!!Ai sa vezi !!! hainoroc hainoroc

hearts Îmi dai sperante sa ?tii pupici În alta ordine de idei simt ca imi arde tot corpul ...Si nu sunt racita ...uff
https://ibb.co/D8wCh34
alina89
Scris: Saturday, December 22, 2018 8:32 PM
Nivel

Inregistrat: 3/21/2017
FloreFlore wrote:

hearts Îmi dai sperante sa ?tii pupici În alta ordine de idei simt ca imi arde tot corpul ...Si nu sunt racita ...uff
https://ibb.co/D8wCh34

Flore, eu pe testul de azi nu vad nimic din pacate, pe ala de ieri se zarea ceva. Nu stiu ce marci ai facut, dar stiu si eu ca sure check se pozitiveaza mult mai greu.

La prima sarcina burtica mea frigea si in zona ovarelor, puteam sa topesc unt pe ea. A durat cam o sapt si putin fierbinteala asta. Sper sa fi fost prea diluata urina azi. Fa mereu cu prima urina indiferent cand te trezesti.

Andreea, am inceput numaratoarea inversa pt tine! love
Andreea06
Scris: Saturday, December 22, 2018 8:52 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/28/2017
alina89 wrote:

Andreea, am inceput numaratoarea inversa pt tine! love

Pfff asa emotii am.. uff cred ca in z10 incerc un test ca eu nu ma stiu cu rabdarea. Lol
maria2013
Scris: Saturday, December 22, 2018 10:21 PM
Nivel

Inregistrat: 7/29/2013
Inawar, felicitari! Cel mai frumos cadou de Craciun e acesta! Sarcina usoara si frumoasa sa ai!
maria2013
Scris: Saturday, December 22, 2018 10:23 PM
Nivel

Inregistrat: 7/29/2013
Andreea06 wrote:

Pfff asa emotii am.. uff cred ca in z10 incerc un test ca eu nu ma stiu cu rabdarea. Lol

Eu în 10dpo am avut primul test pozitiv, palid de abia vedeam a doua linie (cam ca la Flore). Tin pumnii sa ai si tu doua liniute dragute! Doar sa nu se implanteze iar târziu ca la Mattias!
Inawar
Scris: Saturday, December 22, 2018 10:39 PM
Nivel

Inregistrat: 11/14/2016
FloreFlore wrote:

Felicitari !!!topai

Multumesc!
Bafta sa fie cu ochisori la urmatoarea testare, luna asta sau urmatoarea hearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.