Clubul aspirantelor - 70
Subiectul anterior · Subiectul urmator
A wish
Scris: Sunday, December 16, 2018 8:44 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/22/2018
A wish wrote:

Hei stai asa...eu vad ceva!!!!!!

Scuze am crezut ca este de sarcina testul!!! Multa bafta fetelor...Eu inca va urmaresc din umbra!Si va tin pumnii in continuare...Cam multe vesti proaste in ultimul timp,am fost trista dar ma bucur ca incet incet va ridicati una alteia moralul.Adina..M2..Roser.Andreea..Mihaaa etc astept vesti!
De RalukM stiti cva?Avea pe 12 prima eco!Sau am ratat sa citesc vreo pagina?
Andreea06
Scris: Sunday, December 16, 2018 10:19 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/28/2017
Multumim A wish :) da era de ovulatie.. Raluk posteaza la gravidute, e cu stari de rau primul trimestru, speram sa ii treaca repede
Adina Mariana
Scris: Monday, December 17, 2018 1:23 AM
Nivel

Inregistrat: 8/16/2017
Andreea06 wrote:
Am facut la 19 testul ca atunci ne-am intors de la Baisoara, am fost la sanius.
E negativ, cred ca maine nu mai testez si fac iar poimaine. Am secretii watery, se apropie nu?
Eu spun ca mai dureaza Andreea.Parerea mea este maine nu testa ca testezi degeaba.Doar poimaine si vezi atunci daca e tot asa sau a crescut in intensitate.La mine waterry e inainte cu o sapt.buna.Apoi cremos si inainte cu 2,3 zile egg.
FloreFlore
Scris: Monday, December 17, 2018 5:07 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/17/2017
Andreea06 wrote:
Am facut la 19 testul ca atunci ne-am intors de la Baisoara, am fost la sanius.
E negativ, cred ca maine nu mai testez si fac iar poimaine. Am secretii watery, se apropie nu?

Da,se apropie ,chiar daca mai faci sau nu teste important este sa ave?i contacte în perioada astaHilar
Andreea06
Scris: Monday, December 17, 2018 7:33 AM
Nivel

Inregistrat: 2/28/2017
Merci Adina si Flore, asa fac, abia maine testez iar sa stiu cat de cat. Temp e jos inca.
FloreFlore
Scris: Monday, December 17, 2018 8:42 AM
Nivel

KISSNICOL ,mâine te a?teptam cu test pozitiv !!Lol
MERRY ,?i tu mai ai 3 zile pana la testare Hilar
M2 ,cum esti?Am vazut ca urca tempeesturaBravoo
ROSER,ambele suntem în a 7 a z dpo dance La mine înca e ff ridicata temperatura uff
Ellena20
Scris: Monday, December 17, 2018 9:16 AM
Nivel

Inregistrat: 10/22/2018
Neataa!!va doresc o saptamana frumoasa si cu cat mai multe vesti bune!! ras
A fost un weekend tare greu... multa zapada, blocaj pe drumuri.. noroc cu lanturile la masina.
Am inceput sa iau si eu profecund de luna asta si sunt foarte optimista. Sunt si mai relaxata ca tot urmeaza sarbatorile, incerc sa nu ma mai agit si la inceputul anului sa ne anunte bebe ca ne-a ales sa ii fim parinti. Hands
Va pup si va doresc o zi superba!
Aleahim
Scris: Monday, December 17, 2018 9:29 AM
Nivel

Inregistrat: 7/19/2018
Buna dimi gagici.
A venit iarna si la noi, dimineata mi-am rupt o unghie(din carne) curatand masina si ma doare si acum de mor. Dar eu iubesc iarna asa ca nu-i bairas
Asa cand vad atata zapada, parca parca mai ies si eu din starea asta nasoala. Dar din pacate nu cred ca va tine vremea asta si va incepe sa se topeascaBye2
O saptamana minunata va doresc si sa ne aduceti ceva teste pozitivegrup
FloreFlore
Scris: Monday, December 17, 2018 9:37 AM
Nivel

Aleahim wrote:
Buna dimi gagici.
A venit iarna si la noi, dimineata mi-am rupt o unghie(din carne) curatand masina si ma doare si acum de mor. Dar eu iubesc iarna asa ca nu-i bairas
Asa cand vad atata zapada, parca parca mai ies si eu din starea asta nasoala. Dar din pacate nu cred ca va tine vremea asta si va incepe sa se topeascaBye2
O saptamana minunata va doresc si sa ne aduce ceva teste pozitivegrup

Neata! La Gl zapada a ?inut doar o zi,sâmbata când am facut cura?enie generala ..Dar era a placut ca ascultam colinde ?i aruncam cste în ochi pe geam...Apoi toata noaptea a plouat ?i dimineata nu mai era nici urma de zapadaCray
Dar ,vorba ta,sa ninga cu teste pozitive ?i vesti doar bune din toate punctele de vedere coeur
Aleahim
Scris: Monday, December 17, 2018 9:47 AM
Nivel

FloreFlore wrote:

Neata! La Gl zapada a ?inut doar o zi,sâmbata când am facut cura?enie generala ..Dar era a placut ca ascultam colinde ?i aruncam cste în ochi pe geam...Apoi toata noaptea a plouat ?i dimineata nu mai era nici urma de zapadaCray
Dar ,vorba ta,sa ninga cu teste pozitive ?i vesti doar bune din toate punctele de vedere coeur

Aici deocamdata de sambata tot ninge.Orasul blocat, strazi pline de zapada, dar imi place de mor. Desi masinuta mea face scheme la zapada si a vrut sa ma scoata in decor Haha
Flore inca un pic si poti testa. Iti tin pumniiHands
FloreFlore
Scris: Monday, December 17, 2018 9:55 AM
Nivel

Aleahim wrote:

Aici deocamdata de sambata tot ninge.Orasul blocat, strazi pline de zapada, dar imi place de mor. Desi masinuta mea face scheme la zapada si a vrut sa ma scoata in decor Haha
Flore inca un pic si poti testa. Iti tin pumniiHands

Eu mai las mașina la bloc în situații de genul sic Și îmi place sa merg pe jos prin zapada mai ales ca fac cca 30 min pana la servici ...Cu testatul culmea nu ma grabesc ...Doar daca scade temperatura presupunând ca se produce implantarea și apoi sa creasta iar...topai
Aleahim
Scris: Monday, December 17, 2018 9:58 AM
Nivel

FloreFlore wrote:

Eu mai las ma?ina la bloc în situa?ii de genul sic ?i îmi place sa merg pe jos prin zapada mai ales ca fac cca 30 min pana la servici ...Cu testatul culmea nu ma grabesc ...Doar daca scade temperatura presupunând ca se produce implantarea ?i apoi sa creasta iar...topai

Eu nu pot merge pe jos la servici, pentru ca lucrez in afara orasului. Desi as face cam 20 de min pe jos, nu sunt trotuare si pe marginea soselei nu ma riscnono
Doamne ajuta sa vii luna asta cu test pozitivgrup
FloreFlore
Scris: Monday, December 17, 2018 10:07 AM
Nivel

Aleahim wrote:

Eu nu pot merge pe jos la servici, pentru ca lucrez in afara orasului. Desi as face cam 20 de min pe jos, nu sunt trotuare si pe marginea soselei nu ma riscnono
Doamne ajuta sa vii luna asta cu test pozitivgrup

Am inteles ,da,e riscat NuStiu
D ne ajuta sa venim toate cu teste pozitive Hands
Roser
Scris: Monday, December 17, 2018 10:20 AM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2018
FloreFlore wrote:
KISSNICOL ,mâine te a?teptam cu test pozitiv !!Lol
MERRY ,?i tu mai ai 3 zile pana la testare Hilar
M2 ,cum esti?Am vazut ca urca tempeesturaBravoo
ROSER,ambele suntem în a 7 a z dpo dance La mine înca e ff ridicata temperatura uff

Flore, da, am vazut graficul tau, e foarte frumos, mai ai putin pana la testare, iti tin pumnii newclap
Eu azi sunt z8 dpo dar am avut o scadere brusca de temperatura si parca iar mi se coloreaza secretia, un ciclu mai aiurit ca asta nu cred ca am avut vreodata. Poate a fost anovulator si deja o sa-mi vina menstruatia, normal ar trebui sa imi vina abia sambata.
Roser
Scris: Monday, December 17, 2018 10:30 AM
Nivel

Inregistrat: 10/21/2018
Offf va invidiez ca aveti parte de zapada, e asa frumos Love Am vazut o gramada de poze weekendul asta pe fb si instagram. Noi nu am mai fost in tara iarna de fooarte multi ani, chiar aseara ii propuneam sotului sa ne programam la anul sa mergem in Romania de sarbatori.
Pana una alta aici e caldu?, la amiaza e chiar puternic soarele, profit si ies cam o jumatate de ora pe terasa ca sa mai imi creasca nivelul de vit D ca mi-e sub limita.
Mult succes fetelor ce se testeaza saptamana asta Clap
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.